Golden Tulip Golden Tulip Verrassend Israël Golden Tulip Leiden Centre Mondial Tours Golden Tulip Zoetermeer - Den Haag slechts Het beloofde land pzc.nl/webwinkel reizen hotelovernachtingen Boek nu deze lezersreis 3-daags Openingsarrangement 3-daags Rondvaartarrangement LEZERSPRIJSC 1.445,-p.p. Meer informatie en boeken pzc.nl/webwinkel reizen hotelovernachtingen zaterdag 28 juni 2014 Israël is een ontwikkeld land in het Midden- Oosten, in het smalle gebied dat Afrika en Azië met elkaar verbindt. De Staat Israël omvat het gebied dat bekend staat als het Land van Israël. In het noorden zijn er met sneeuw bedekte bergen te vinden en in het zuiden dorre, ongerepte natuur. Afgelegen en onbewoonde streken worden afgewisseld met moderne en drukke steden. Israël heeft met zijn vele charmes, zonnige klimaat, rijke variëteit aan historische, archeologische en religieuze bezienswaar digheden en het fascinerende contrast tussen oud en nieuw de bezoeker veel te bieden. Wanneer u Israël voor het eerst ontdekt, ervaart u gegarandeerd een onmiddellijk gevoel van vertrouwdheid welke bijdraagt aan een bijzondere ervaring. 3-daags Rondvaartarrangement 2 overnachtingen in een Comfort kamer 2x uitgebreid ontbijtbuffet lx 3-gangen diner in ons totaal gerenoveer de Restaurant Rubens (zondag gesloten) 1 entreekaartje voor de Rondvaart Stadsplattegrond Meer informatie en boeken Ga naar onze webwinkel of neem contact op met Golden Tulip Leiden Centre via telefoon 071-4083500 of via e-mail: reservations@goldentulipleidencentre.nl o.v.v. actiecode GTLC101. LEIDEN CENTRE - HC Het totaal gerenoveerde Golden Tulip Zoetermeer - Den Haag is een schitterend modern 4 sterren hotel gelegen in Zoeter meer, aan de rand van Den Haag. Door de ligging van het hotel nabij de A12 en direct tegenover het NS station is de bereikbaar heid uitstekend. Per juni 2014 zal de gehele renovatie zijn afgerond. Combineer uw verblijf met een bezoekje aan Den Haag ofwel 'de beste binnenstad van Nederland' met een uniek winkelaanbod, gezellige terrasjes en het eerste museum van Nederland, het Mau- ritshuis. Wilt u toch liever wat meer ontspanning? Het bekende Sauna, beauty en Wellnessresort Elysium ligtopnoggeen 15 minuten afstand. Daar staat alles in het teken van pure ontspanning. Laat u inspireren door dit nieuwe hotel en slaap hier als een van de eerste gasten! Geldig t/m 30 sept 2014 o.b.v. beschikbaarheid 3-daags Openingsarrangement Welkomstdrankje 2 overnachtingen in een van onze nieuwe comfort kamers 2x uitgebreid ontbijtbuffet Gratis parkeren direct voor het hotel Den Haag'shopping guide' Kortingsvoucher voor entree Madurodam en een souvenir Meer informatie en boeken Ga naar onze webwinkel of neem contact op met Golden Tulip Zoetermeer - Den Haag via telefoon 079-3203160 of via e-mail: reservations@goldentulipzoetermeercentre.nl o.v.v. actiecode GTZOl. ZOETERMEER - DEN HAAG - -OTE Reisperiode: 16.11.2014 t/m 23.11.2014 *Prijs is per persoon o.b.v. 2-persoonskamer. PZC Het hotel bevindtzich schuin tegenover het cen traal station en op loopafstand van het histori sche centrum. Maak een rondvaart door de grachten van Leiden en laat u culinair verrassen in het totaal gerenoveerde Restaurant Rubens. Binnen de singels telt Leiden bijna 2800 monu menten, van hofjes tot molens en van kerken tot stadspoorten. Met 9 fantastische musea de stad van ontdekkingen! Maar Leiden is ook heer lijk om te winkelen, daarna lekker op het terras een drankje om vervolgens een rondvaart te maken bij het vallen van de avond. Beleef, geniet en laat u inspireren, er is voor ieder wat wils! Geldig t/m 31 aug2014 o.b.v. beschikbaarheid Het 4-sterren Golden Tulip Leiden Centre hotel is de perfecte uitvalsbasis voor een ontdekkingstocht door historisch Leiden. Inbegrepen in de reissom zijn: Intercontinentale vlucht Amsterdam -Tel Aviv v.v. Luchthavenbelastingen en veiligheidstoeslagen Transfers en rondreis in comfortabele touringcar, volgens programma 6 overnachtingen in een 4**** hotel in 2-persoonskamer in Bethlehem, op basis van logies en ontbijt 1 overnachting in een 4**** hotel in 2-persoonskamer in Tiberias of Nazareth, op basis van logies en ontbijt 6 x Diner in buffetvorm 1 x Diner met Oriëntaalse specialiteiten Excursies, incl. entreegelden volgens programma 2 daagse stadsbezichtiging Jeruzalem Dagtocht door de Jordaanvallei - meer van Galilea Dagtocht Nazareth-Haifa Dagexcursie de Nieuwe stad Jeruzalem Dagtocht Dode Zee Nederlandstalige reisbegeleiding gedurende de hele reis Lokale Nederlandstalige reisleiding Vraag vrijblijvend het uitgebreide dagprogramma aan! U kunt contact opnemen met Mondial Tours Lezersreizen, tel. 053-484 25 26 van maandag t/m vrijdag van 09.00-15.00 uur. U kunt ook een e-mail sturen naar: lezersreizen@mondial-tours.com

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 60