L Familieberichten fllensenlinq.nl Jan Schaap Aal Jij blijft voor ons altijd... Een Kanjer Een Voorbeeld Liefdevol Vlissingen 14 maart 1965 Amsterdam 26 juni 2014 Dapper Behulpzaam Super Vrouw Reislustig Zorgzaam Creatief Bijzonder Opgewekt Alida Emma Smith - van de Gruiter Ali Jim Joey 8c Tess Ashwin 8c Talitha Ali is thuis U kunt afscheid nemen t/m maandag van 12:00 tot 15:00 uur Braamstraat 21 4388 CN Oost-Souburg De crematieplechtigheid vindt 1 juli plaats om 13:30 uur Crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 4337 PB Middelburg Lieve Ali Altijd bezig, altijd wel iets beleven. Altijd je warmte en liefde geven. Altijd stond je klaar met een vriendelijk woord en daad. Altijd positief en sterk, thuis en op je werk. Altijd... maar nu zo onverwacht Nu is er een leegte in ons midden... Maar voor altijd in ons hart. Ma Smith Charles 8c Sylvia Sandra 8c Nine Kim Zilvano Als je moet afgeven wat je lief hebt, dan is er geen gisteren, geen vandaag en geen morgen meer.dan is er alleen heimwee. Onze lieve zus, schoonzus en tante, Ali Smith-van de Gruiter is overleden. Kees en Marie van de Gruiter-Schuit Rens en Krina van de Gruiter-de Ridder Aart en Sophia van de Gruiter-Onderdijk Lieven en Ineke van de Gruiter-Duine Gerard van de Gruiter en Nathalie Walraven Klazina van de Gruiter Klaas en Pien van de Gruiter-de Witte Tante Ettty van de Gruiter-Tetelepta Kinderen en kleinkinderen Lieve Ali Gespeeld gezorgd gelachen Gedanst getroost gedragen door liefde Thuiskomen Dag lief zusje. Klaas, Pien, Mees, Sil Dag lieve Aal Voor altijd in ons hart V Ellen Jan, Kees, Ilona, Mirelle en Korné Loura, Martijn en Mike Prachtige vriendin Zó geknipt voor deze wereld Dag lieve Ali Dominique, Ole Inge, Marco, Noa, Sem Met droefheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze gewaardeerde medewerker Ali Smith-van de Gruiter Ali werkte sinds 2012 bij WVO Zorg als medewerker woon-leefmilieu in het Verpleeghuis aan de Vondellaan. Collega's, bewoners en familie kennen Ali echter ook al jarenlang als zorgzame en hartelijke kapster. Wij zullen haar missen! Onze gedachten gaan uit naar haar echtgenoot en kinderen. Wij wensen hen veel sterkte in deze moeilijke periode. Mede namens cliënten en medewerkers WVO Zorg J. de Graaf, directeur/bestuurder Ali Smith Ondanks je positieve instelling heeft het niet zo mogen zijn. Liefs en een knuffel, je collega's van de Vondellaan Verdrietig zijn we door het bericht dat op woensdag 25 juni 2014 onze gewaardeerde collega Jan Schaap is overleden. Jan was werkzaam als penitentiair inrichtingswerker bij de PI Middelburg. Het werken met gedetineerden was hem op het lijf geschreven. We hebben bewondering voor de manier waarop Jan met zijn ziekte omging en hoe hard hij heeft gevochten. Tot het laatst is Jan regelmatig op het werk langsgekomen om contact te blijven houdén met zijn collega's. We wensen de nabestaanden heel veel sterkte toe met dit verlies. Namens het personeel van de Penitentiaire Inrichting Middelburg P.A. Baaijens Vestigingsdirecteur Ons bereikte het droevige bericht dat echtgenoot van onze collega Inge Schaap-Uijl is overleden. Wij wensen haar, de (klein)kinderen en de naaste familie alle kracht toe om dit verlies te dragen. Collega's en Maatschap van de afdeling Beeldvormende Technieken C.H.J. Tiethof maatschapsvoorzitter Radiologie ADRZ G.W. Schroevers, afdelingshoofd BVT ADRZ 4-2 I zaterdag 28 juni 2014 kijk ook op Een Engel De Beste Een Vriendin Sportief Topper Witte Bloemen Busy De Liefste Een Doorzetter Inspiratie Geweldig Vrolijk Warm

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 42