J? 0 fI1ens0nlinq.nl Familieberichten Cornelis Boonman Kees Boonman Oom Kees, kijk ook op Als het leven niet meer gaat zoals je had gewild. Als veel je wordt ontnomen, je moet toelaten dat een ander je verzorgt, dan is het leven niet meer leven, dan komt de tijd dat je verlangt naar rust. Bedroefd omdat ik hem moet missen, maar dankbaar voor de liefde die ik van hem kreeg en de lange tijd dat hij bij mij mocht blijven, geef ik u kennis dat, gezegend door het H. Sacrament der Zieken, van mij is heengegaan mijn lieve man Ovezande, 14 juni 1928 Goes, 26 juni 2014 Goes: Nel Boonman-Goense Correspondentieadres: Molendijk 31, 4453 AD 's-Heerenhoek Hij is overgebracht naar rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes. De uitvaartdienst, waarvoor ik u uitnodig, zal worden gehouden op dinsdag 1 juli om 13.30 uur in de H. Maria Magdalenakerk aan de Singelstraat te Goes. Voorafgaand aan de deze dienst is er van 13.00 tot 13.15 uur gelegen heid om persoonlijk afscheid te nemen achter in de kerk. Aansluitend zal om 15.30 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden in het crematorium, Westelijke Oude Haven- dijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Ik ben erg dankbaar voor de liefdevolle zorg die hij van 'Buurtzorgheeft mogen ontvangen. Met droefheid vernamen wij het overlijden van Wij wensen Nel Boonman veel sterkte met het verwerken van dit verlies. Familie van 't Westende stille kracht in onze familie. Dank voor alle mooie jaren. Zeist: Connie Goense en Rien van Barneveld Lisa Vleuten: René en Tanja Goense Fleur, Saar Met droefheid vernamen wij het overlijden van onze broer, zwager en oom Kees Boonman Wij wensen Nel veel sterkte toe. Familie Boonman Ons bereikte het droevige bericht van overlijden van onze oud-medewerker, de heer M. Guiljam Wij wensen zijn familie veel sterkte toe om dit verlies te dragen. Directie en medewerkers Limagrain Nederland B.V. Rilland In plaats van kaarten: Na een maand van spanning, onzekerheid en hoop heeft mijn moeder, onze oma en onze zus haar strijd verloren. Iedere dag namen wij weer afscheid, niet wetende of ze er de volgende dag nog zou zijn. Je bleef maar vechten. Nu ben je daarmee gestopt. Rust zacht lieve mam, oma Ninny/Uil, 'grote' zus. Jenny Laing-Neve (78 jaar) Middelburg: Danielle Steijn-Laing en Jan Steijn Nicky, your baby Lotte; your darling Jesse, your sweetie Amstelveen: Fransjan Neve Ooltgensplaat: Lies Russel-Neve Istorp, Zweden: Margriet Neve Seger en Thomas Seger Grijpskerke: Mieke Neve t Correspondentieadres: Willie Dixonstraat 7, 4337 PK Middelburg De afscheidsbijeenkomst vindt plaats op donderdag 3 juli. U bent welkom om 13.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 in Middelburg. Na de bijeenkomst is er gelegenheid tot condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Middelburg, 27 juni 2014 Bedroefd, maar dankbaar voor alles, wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis van het overlijden van onze zorgzame moeder, oma, zuster, schoonzuster en tante Sara Tak-Polak Weduwe van Eduard Tak Voorheen weduwe van Abraham Vromen, vergast in Dachau 27 jaar oud op 23-02-1945 in de leeftijd van 92 jaar uit ons midden weggehaald. Ingrid Galed-Tak Jonathan Galed Ilana Galed Ada en Henk Overman-Polak Lion Polak Richard Akkermans Bram Majtlis Nick Gold Uwe en Roos Bartling Onze dank gaat uit naar de medewerkers van hospice St. Jans de Casembroot voor de bijzondere, liefdevolle verzorging. Middelburg, 26 juni 2014 Correspondentieadres: Meestoof 128 4331 VE Middelburg De begrafenis heeft plaatsgevonden op de Joodse begraafplaats, Walensingel te Middelburg. zaterdag 28 juni 2014 -4^ Jerina Vlieger - Suurmond Ons resten geloof, hoop en liefde, deze drie, maar de grootste daarvan is de liefde. In liefdevolle herinnering aan Oma Vlieger Johannes Zembra Marrig, Robert Kaya t De Heer is mijn Herder Psalm 23 Dankbaar voor alle liefde die ze in haar leven aan ons heeft gegeven, nemen wij afscheid van onze innig geliefde moeder, schoonmoeder, oma, overgrootoma en schoonzus sinds 30 juli 2002 weduwe van Lein Vlieger 11-08-1918 26-06-2014 West-Souburg Middelburg Utrecht: Riet Vlieger Culemborg: Sarie en Wim Luteijn-Vlieger Jerina en Jeroen, Sanne, Tobias Ben en Florisa, Bennett Utrecht: Martine Vlieger Goes: Cathrien Vlieger Middelburg: Gilles Vlieger en Henriëtte Wondergem Niels en Diana, Elise Jeroen en Paulien, Gwen Middelburg: Nelleke Vlieger en Kees Kisjes Johannes en Zembra Marrig en Robert, Kaya Grijpskerke: Tante Rie We danken de medewerkers van 't Gasthuis Middelburg, afd. Singel, voor de liefdevolle zorg die zij, ondanks de hoge werkdruk, aan onze moeder verleend hebben, en wij danken bewoners voor hun medeleven. Correspondentieadres: Veerseweg 64,4332 BH Middelburg De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden op woensdag 2 juli om 13.00 uur in de Opstandingskerk, Jacob Catsstraat 7 te Grijpskerke. Aansluitend zal om 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Grijpskerke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot informeel condoleren in voornoemde kerk. Degenen die geen rouwbrief hebben ontvangen, kunnen deze advertentie als zodanig beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 41