ZEELAND 35 ^••55» DAGBOEK Ilse de Mol van DELTA bereidt de opbouw van de lounge voor, waar haar bedrijf gasten ontvangt op Concert at Sea. bu,8esr^tef"nn(To)eo Vrijdag 21 juni Mijn leukste werkweek van het jaar staat op het punt van beginnen. Ik kijk uit naar de drukte en de altijd weer spannende momen ten rondom Concert at Sea, waar DELTA al vier jaar als grote sponsor intensief bij betrok ken is. Ik betrap me erop dat ik de weerberich ten angstvallig in de gaten houd. Twee jaar ge leden blies een pittige zuidwesterstorm de op tredens op zaterdag bijna letterlijk in zee. Waar ik me dit jaar extra op verheug is het speciale concert dat we organiseren voor kin deren van Zeeuwse praktijkscholen. Hopelijk hebben deze 700 kinderen vrijdag een fantas tische ochtend met een optreden van Ali B en Nielson. Ik heb begrepen dat het op school in elk geval al het gesprek van de dag is. Eerst moet ik nog wel even bijkomen van de tiende verjaardag van mijn zoon. De gekregen cadeaubonnen branden in zijn hand. Dus op naar Goes. Weer thuis meteen achter de com puter voor een laatste mail met praktische in formatie aan de collega's die tijdens het festi val gasten ontvangen in de DELTA lounge. Hoe laat moeten ze er zijn, waar kunnen ze parkeren, etc. Er werken dagelijks bijna 20 me dewerkers in de DELTA lounge. Zij zorgen voor de gratis WiFi-verbinding, voor oplaad- punten voor mobiele telefoons, verzorgen de silent disco en het optreden van de winnaar van de talentenjacht 'De Doorbraak'. Zondag Voor mij is het weekeinde eigenlijk nu al geslaagd Vandaag begint met een rondje hardlopen, even mijn hoofd leegmaken. Daarna aan de studie. Volgende week moet ik een opdracht inleveren. Ik zet de laatste puntjes op de i. Ho- Woensdag pelijk levert het een voldoende op. De theorie is leuk, maar de praktijk ligt me eerlijk gezegd beter. Gelukkig word ik in mijn werk bij DEL TA op mijn wenken bediend, 's Middags nog even fietsen en op een terrasje genoten van het zonnetje. Maandag Vandaag al vroeg aan de telefoon. Is de elektri citeit op het festivalterrein al aangesloten? De organisatie moet er namelijk voor de opbouw al gebruik van kunnen maken. Concert at Sea is voor ons een belangrijk relatie-evenement. We ontvangen rond de 2000 klanten en 700 zakelijke relaties. Ik zorg ervoor dat alle gasten een bevestiging krijgen en informatie over bij voorbeeld de wijze van parkeren. De volgende aan de telefoon is een collega van de Zeeuwse Reinigingsdienst. De afvalstickers zijn goed aangekomen, zodat we ook op dat vlak goed zichtbaar zijn op het festival. Vlug door naar het laatste overleg over De Doorbraak, de talentenjacht waarbij de win naar een optreden verdient tijdens het festival in de DELTA Lounge. Wat mij betreft mogen ze allemaal optreden, maar er kan er maar één de winnaar zijn. En nu snel naar huismijn oranje kleding aan en voetbal kijken! Dinsdag Wat een avond! Nederland is eerste geworden in de poule. Geweldig, wie had dit vooraf ge dacht? Niemand toch? De eerste plaats van on ze helden betekent dat wij gelukkig het pro gramma niet hoeven aan te passen. Als ze tweede waren geworden hadden ze gespeeld op de zaterdag van het festival. Aan het einde van de ochtend krijg ik de uit slag van de bemonstering van het water bin nen. Er wordt natuurlijk scherp gelet op de kwaliteit. Gelukkig is alles prima en kunnen alle bezoekers gewoon gebruik maken van de waterfaciliteiten. 1\issendoor ook nog even op de radio bij Omroep Zeeland om te praten over Concert at Sea 4 kids en met de facilitaire dienst afgesproken welke spullen ze naar de Brouwersdam kunnen brengen. De kinderen naar school gebracht. Nu eerst nog even een half uurtje hardlopen. Ik ben in maart hiermee begonnen en het lukt me aar dig dit vol te houden. Ook in een drukke week als deze. Het verbaast me elke keer weer hoe goed het voelt als ik geweest ben. Ik voel me fitter en kan er weer vol tegenaan. Het weekeinde komt nu echt in zicht. De telefoon staat roodgloeiend. Veel collega's zitten vol met vragen: staan mijn gasten wel op de lijst? Hoe laat moet ik er zijn? Is het internet gere geld? Kortom, als je denkt alles klaar te heb ben is er altijd weer wat anders dat nog even moet worden geregeld. En juist op die momen ten voel ik me het meest in mijn element. Donderdag Om 10 uur naar de Brouwersdam om te kijken of alles goed verloopt en of we op schema lig gen. Zijn de wifi-codes aanwezig, ziet de DEL TA Lounge er goed uit, heeft de cateraar alles klaar? Na wat laatste aanpassingen vertrek ik naar Beachclub Perry's. Daar ontvangt de DEL TA directie speciale gasten voor een concert van BL0F en een kijkje achter de schermen bij de organisatie. We rijden met een bus over het terrein langs alle punten met faciliteiten van DELTA: water, elektriciteit, internet, wifi, afVal en natuurlijk onze eigen DELTA Lounge. Vrijdag De dag begint vroeg. Wat minder geslapen dan normaal, maar ik heb er veel zin in. Ik zeg de kinderen gedagze gaan tot zondag naar opa en oma. Dan vertrek ik naar de Brouwers dam. De kinderen van de praktijkscholen uit Zeeland komen om half tien en genieten van het spetterende optreden van Ali B en Nielson. Omroep Zeeland is ook aanwezig. Ik mag voor de camera uitleggen waarom DELTA dit extra concert eigenlijk organiseert. Dat is niet zo moeilijk. We zijn een Zeeuws bedrijf en staan middenin de Zeeuwse samenleving. Die maat schappelijke betrokkenheid willen we tonen, ook tijdens dit event, bijvoorbeeld door de ac tiviteit voor deze kids. Het is in ieder geval een superochtend om het festival mee te be ginnen. voor mij is het weekend eigenlijk nu al geslaagd. ZATERDAG 28 JUNI 2014 ^onplaa« MP-«« beroep Managet kinderen. t Norbert. - Stenn v°' l0nsoring tenn"»ssen' Ilse de Mol Ik zet de laatste puntjes op de i Ilse de Mol: „Als je denkt dat alles klaar is en er moeten dan toch nog dingen geregeld worden, dan ben ik in mijn element." foto Dirk-Jan Gjeltema

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 35