edudelta Docent Rekenen/ Wiskunde (1,0 fte) Docent Engels Scalda Waterschap zoekt Ter Weel is in bloei brood banket bakker onderwijsgroep Inkoper DEI7A Secretaresse managers zorg, welzijn en behandeling DOCENTEN LOONWERK/VEEHOUDERIJ Scalda, Maritiem S Logistiek College De Ruyter, is op zoek naar: Kijk voor meer informatie op www.scalda.nl De Ruyter Wat u uw kind ook wilt meegeven. Het kan met het DELA CoöperatiespaarPlan. Hirdes "De Echte Bakkeruit Krabbend ij ke, Voor het nieuwe schooljaar is het Edudelta College Goes i.c.m. Barendrecht op zoek naar Lijkt het u een uitdaging om les te geven binnen een enthousiast team, kijk dan voor de uitgebreide vacature op onze website: www.edudelta.nl Die passie voor oranje heeft hij van zijn vader... ...het live meemaken van het WK in 2026 krijgt hij van ons samen! Ter Weel (0,8 fte) Heb jij iets met Zeeland? Met de immense dijken en het ingenieuze waterbeheer waarbij heel de wereld met ons mee kijkt? Iedere inwoner van Zeeland is onze klant. Jij zorgt ervoor dat mensen waar krijgen voor hun geld: sterke dijken, veilige plattelandswegen, schoon oppervlaktewater en de juiste hoeveelheid water in de sloot. Je krijgt van ons een mooie werkomgeving, gezellige werksfeer, uitstekende arbeidsvoorwaarden en veel vrijheid in de uitvoering van je werk. Bij waterschap Scheldestromen werken 466 mensen verdeeld over heel de provincie Zeeland. Welkom! iHf groot vrij groot int klein Scheidestromen De spaarverzekering in het kort: Vaste rente van 2,75 procent Geen minimum inleg (max 12.000 per jaar) Voor de lange termijn, minimaal 10 jaar Stoppen binnen 10 jaar kan en kost150 Tussentijds opnemen is niet mogelijk Het DELA CoöperatiespaarPlan valt niet onder het deposito garantiestelsel. Toekomstplannen voor uw zoon of dochter maakt u mogelijk met de spaarverzekering van coöperatie DELA. Hoe vaak en hoeveel geld u ook opzijzet, u krijgt altijd dezelfde aantrekkelijke rente. Wat geeft uw kind mee? Ca naar dela.nl/spaarplan coöperatie Wij zijn per uiterlijk 1 september 2014 op zoek naar een: duobaan. 16/24 uur per week Ga jij de uitdaging aan? Kijk voor meer informatie en de uitgebreide vacature op onze website of bel: 0113-654000. Algemene informatie over Ter Weel vind je op WWW.terweel.nl is een ambachtelijke bakkerij met een regionaal verzorgingsgebied en twee eigen winkels. In alles wat wij maken, staan kwaliteit en smaak op de eerste plaats. Die moeten het beste zijn! Om dat te bereiken werken we met de beste grondstoffen en super enthousiaste medewerkers. Wij zijn op zoek naar een ervaren en gedreven: Omschrijving: Voor één van onze winkels zijn we op zoek naar een ervaren brood en banket bakker die van aanpakken weet. Ervaring in filiaalmanagement is een pré. Uren in overleg maar grotendeels zullen de werkzaamheden overdag plaatsvinden, ook op zaterdag. Ben je flexibel, stressbestendig, zelfstandig en heb je affiniteit met ambachtelijk brood en banket? Draag je graag bij aan een prettige en klantvriendelijke sfeer, en steek je graag je handen uit de mouwen zowel in de bakkerij als in de winkel? Ben je niet bang om op de voorgrond te treden en draag je graag je vak uit richting de consument!. Solliciteer dan nu op onderstaand e-mailadres! Reacties graag naar: Per e-mail: dekoophandel@bakkerijhirdes.nl Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. «writfem m logistiek coilege zaterdag 28 juni 2014 Standplaats: Middelburg Opleidingsniveau: Hbo Salaris: maximaal 3.926,- bruto per maand www.scheldestromen.nl/vacatiu-es Heb je vragen over de sollicitatieprocedure? Bel dan naar 088-246 1000 (lokaal tarief) en vraag naar personeelsadviseur Anneke Damming. Ze staatje graag te woord! Solliciteren kan tot en met 14 augustus 2014. ©waterschap scheldestromen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 20