Regio spotlight Aannemersbedrijf Van der Poel: een ontwikkelende aannemer in de CONTACTINFORMATIE ADVERTORIAL Aannemersbedrijf Van der Poel bv Hughersluys 31 4536 HM Terneuzen Postbus 116, 4530 AC Terneuzen T: +31 (0)115-67 75 00 F:+31 (0)115-62 11 61 www.vanderpoelterneuzen.nl Aannemersbedrijf Van der Poel Terneuzen De verkoopprijzen daarvan zijn afhankelijk van de afmeting van de kavels. Afhankelijk van de verkoop zal de bouw medio december 2014 starten. Op www.grooteionkvrouw.com vindt u meer informatie. Aannemersbedrijf Van der Poel is gevestigd in Terneuzen, maar werkt door heel de pro vincie Zeeland. De projecten zijn zeer divers; een bedrijfsloods, woningbouw, recreatief, utiliteit, voor ieder type project staat er een gespecialiseerd team klaar. Ook de ontwikke ling doet Van der Poel zelf, we zijn. Aannemersbedrijf Van der Poel Van oudsher is Van der Poel gevestigd in Terneuzen, al sinds 1898 is het bedrijf actief in de bouw. Inmid dels is het nog steeds de lokale aannemer, ipaar wel onderdeel van VolkerWessels. Doordat we onderdeel hiervan zijn zijn we een lokaal bedrijf met de ken nis van een groot concern. Dat heeft als voordeel dat alle kennis en kunde van alle segmenten van de bouw binnen handbereik is. Specifieke kennis over bijvoorbeeld energie besparende maatregelen en energie neutrale woningen zijn zo met maar één telefoontje in huis. Door het samenwerken met lokale partijen zijn we echt 'geworteld' in Zeeland, en daar is niks mis mee! IJzendijke Groote Jonkvrouw Op dit moment zijn er een aantal projecten in verkoop waarvan Van der Poel zelf de ontwikkelaar is en het ook zal gaan bouwen. In IJzendijke is de 2de fase van het plan Groote Jonkvrouw in verkoop. De makelaar hier is De Dobbelaere Makelaars uit Oostburg. In het plan van 43 woningen is maximale diversiteit opgenomen. Zo zijn er seniorenwonin gen, ruime starterswoningen, royale twee onder een kap woningen, voor ieder wat wils. De prijzen variëren van 159.000,- tot 269.000,- Voor de vrijstaande woningen zijn er kavels beschikbaar. Terneuzen, Amalia Pattistpark In Terneuzen is weer een heel ander project in verkoop. De toren Amalia in het Pattistpark staat op een van de mooiste plekken van Terneuzen. En nog bijzonderder is dat de Amalia boven op de dijk staat, bijna met de voeten in het water en zo'n 55 m hoog! Nog een uniek onderdeel van deze toren is dat de klant zelf kan bepalen hoe groot zijn appar tement gaat worden. En ook hoe de indeling hiervan is; wonen, slapen, of eten aan de zee zijde, of juist aan de landzijde, we maken de indeling die u past. De prijzen zijn vanaf 379.500,- en de verkoop is in handen van Kindt Biesbroeck makelaardij uit Terneuzen. Op www.pattistpark.nl vindt u alle informatie over het project. Op www.vanderpoelterneuzen.nl vindt u een overzicht van al onze projecten door heel Zeeland.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 110