dlgnsenlinq.nl Familieberichten On^t fcrlle aandacht Aaltje Pieternella van der Male-Overbeek Ingerli Jolande Vroon Jac de Baar Nettle -H-dlemats - Wij danken u voor uw blijken van medeleven na het overlijden van onze moeder, schoonmoeder, oma en overoma Dit alles was voor ons een grote troost. Izaac en Jan Mineke Koos en Katie Marja en Peter kleinkinderen en achterkleinkinderen Zonnemaire, juni 2014 Heel veel lieve woordengesproken en geschreven. Verdriet en gemis met ons gedeeld, armen om ons heen. Jullie hartverwarmende reacties na het zo plotselinge overlijden van onze lieve hebben ons getroost en gesterkt. Zeer veel dank daarvoor. Hans Quist Evelyn en Wim Lanser-Vroon kinderen en kleinkind Jan Vroon en Monique Lütgenau Bob Vroon Renesse, juni 2014 kijk ook op Wij willen u bedanken voor de wijze waarop wij samen afscheid hebben genomen van Dit heeft ons diep getroffen en is voor ons tot grote steun geweest. Jenny de Baar-Polfliet Kinderen en achterkleinkinderen Hulst, juni 2014 UITVAARTVERZORCSTER WIJ ZIJN ER OM TE HELPEN De mensen van Overtoom Groen weten door hun jarenlange er varing dat een uitvaart om; incjd moet zijn met zorg en respect. Vandaar dat wij aandacht hebben voor de kleinste details, en vooral ook de tijd nemen om de familie zoveel mogelijk regel werk uit handen te nemen. Zodat emoties alle ruimte krijgen. Overtoom Groen r Uitvaart Zorgcentrum Zeeland telefoon (0118)413 417 www.uzzl.nl vrijdag 27 juni 2014 47 Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 0884)139999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 47