DvsrJïdsn -J Familieberichten fllensenlinq.nl Piet van Gilst Met veel verdriet geven wij kennis van het overlijden van mijn lieve man en vader en onze opa Christiaan Frederik Baljet 22 september 1929 24 juni 2014 Zijn positieve instelling en innerlijke kracht zullen ons voor altijd in herinnering blijven. M.V. Baljet-de Groot Judith M. Baljet Maud Huub Correspondentieadres: Rathausstrasse 13 65795 Hattersheim Duitsland We nodigen u uit voor de uitvaartdienst op maandag 30 juni om 10.30 uur in de H.H. Petrus en Pauluskerk, Lombardstraat 1 te Middelburg. Vervolgens zal plm. 12.00 uur de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats aldaar, Westelijke Oude Havendijk 3. Aansluitend bent u welkom in 'Hotel de Nieuwe Doelen' aan de Loskade 3-5-7 te Middelburg voor condoleance en ontmoeting. "zorggoed voor elkaar" Na een ernstige ziekte, waarbij ze tot het laatste moment bezorgd was om haar dierbaren, is in alle rust en omringd door haar kinderen, onze lieve moeder en oma overleden Johanna Hendrika Cijsouw-Pierens - Joke - 83 jaar weduwe van Hendrik Johan Cijsouw Henk en Hetty Nina Evy en Luc Hans en Patricia Ilse Sven Mare en Marieke Sterre Livia Vlissingen, 25 juni 2014 Correspondentieadres: Strandkrab 50 4615 HR Bergen op Zoom Er is gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 30 juni van 12.30 tot 13.00 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend zal om 14.00 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Onze dank gaat uit naar de thuiszorg medewerkers van Zorgstroom. Jos de Smet Pieter van Gilst Bedroefd delen wij u mede dat, door de HEERE, uit ons midden is weggenomen onze geliefde vader, opa en overopa Marinus Guiljam Weduwnaar van Jacoba Maatje Jagt in de gezegende leeftijd van 91 jaar. Vlissingen: Corrie en Peter Prevo-Guiljam Goes: Henk en Ria Guiljam-Deurloo Wemeldinge: )an en Simone Guiljam-Christiaanse Kesteren: Eric en Marlies Guiljam-van der Vegt Aagtekerke: Rinus en Anja Guiljam-ten Hove Kleinkinderen en achterkleinkinderen Wij willen het verzorgend personeel van Zorgcentrum 'Rehoboth', Afd. Tuinfluiter hartelijk dankzeggen voor de liefdevolle verzorging. 26 juni 2014 Zorgcentrum 'Rehoboth' Correspondentieadres: Leliestraat 414461 PD Goes. Er is gelegenheid tot condoleren D.V. zaterdag 28 juni van 16.00 tot 16.30 uur in de zaal van Zorgcentrum 'Rehoboth', Bergweg 1 te Goes. De rouwdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, wordt gehouden D.V. dinsdag 1 juli om 13.30 uur in de 'Elimkerk', Langeweg 61 te 's-Gravenpolder. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraaf plaats aldaar. Na de begrafenis is er nog gelegenheid tot condoleren in de Elimkerk. Geen bloemen. Wanneer u geen rouwbrief ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Verdrietig zijn wij dat is overleden onze lieve opa en overopa Marinus Guiljam Marcel Richard en Lisette, Raoul, Nick Jacobina en Jarien, Chanelle, Milan Corné en Janita, Jevanna, Levi Remon Felipe Peter en-Aukje Erwin Marien Rink Henri Rinus en Carolien, Lars, Nick Marleen <in herinnering) André en Jacqueline, Anne-Mieke Mathilde en Johan Jacorine Johanneke Elisabeth Met groot verdriet geven wij kennis van het overlijden van onze lieve en bijzondere echtgenoot, vader en opa Hans Tom Planteydt In de leeftijd van 86 jaar. 17 november 1927 24 juni 2014 We koesteren zo veel goede herinneringen. Gerda Planteydt-Witmans Annelies Marjolein en Amo Emma Tom Noor Nicolette en Marian Kim en Ronald Bas en Barteline Juli Bram Anne en Niek Benjamin en Seran Linda en Eric Jerrelee en Anne Alyssa Sven Donna en Maikel Jamie Kenny Suemi Correspondentieadres: Hof ter Veste 145,4333 HJ Middelburg De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. v1J 4Ó| vrijdag 27 juni 2014 Na een ongelijke strijd bereikte ons het droeve bericht van het overlijden van Wij wensen Frida, kinderen, kleinkinderen en familie veel sterkte bij het verwerken van dit grote verlies Bestuur en medewerkers St. Wielerpromotion Westdorpe Bedroefd zijn wij door het overlijden van onze lieve zwager en oom weduwnaar van Janna van Gilst-de Wild Colijnsplaat: A. Geelhoed-de Wild A. Geelhoed (in herinnering) Zierikzee: M. de Wild N. de Wild-van Leeuwen Colijnsplaat: A. de Wild L. de Wild-Geelboed (in herinnering) Goes: G. de Schipper-de Wild J. de Schipper (in herinnering) G. Huige (in herinnering) Wolphaartsdijk: P. de Wild S. de Wild-van de Velde Prinsenbeek: J. de Wild E. de Wild-van Liere Kapelle: N. van Wingen-de Wild J. van Wingen Neven en nichten 25 juni 2014 Zo blijven dan: geloof, hoop en liefde, deze drie, maar het meeste van deze is de liefde. 1 Corinthiërs 13 Wij zijn erg verdrietig door het overlijden van onze vader, opa en overgrootvader sinds 1 januari 2010 weduwnaar van Janna de Wild. Colijnsplaat, t Colijnsplaat, 11 februari 1928 25 juni 2014 Middelburg: Kees en Anneke van Gilst - Verwei Marten en Leonoor, Pieter, Suzanne Maaike en Jasper, Fleur, Lieke Roelof en Marleen Terheijden: Nelleke en Rinus de Regt - van Gilst Marieke Jochem en Wingsi Ymke Middelburg: Marleen en Rob Kosters - van Gilst Daan en Iris Matthijs Onze dank gaat uit naar het personeel van zorgcentrum Cleijenborch, voor de liefdevolle verzorging van onze vader. Zorgcentrum Cleijenborch (kamer 201), Dr. Maasstraat 4,4486 BW Colijnsplaat Piet is opgebaard in zijn eigen kamer. Indien u afscheid van hem wilt nemen, dan graag in overleg met de familie. De afscheidsdienst zal worden gehouden op maandag 30 juni om 13:00 uur in de Dorpskerk aan de Havelaarstraat 30 te Colijnsplaat. Aansluitend zal omstreeks 14:00 uur de begrafenis plaatsvinden. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het restaurant van Cleijenborch. kijk ook op

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 46