GESLAAGD 35
DIPLOMA
VRIJDAG 27 JUNI 2014
Locatie Temeuzen
EDUDELTA COLLEGE
Goes
OPDC DE VLIEDBERG
Goes
CSWTOOROP
Middelburg
CSW BESTEVAER
VLISSINGEN
PONTES PI ETER ZEEMAN,
Zierikzee
PONTES PRAKTIJKSCHOOL,
Zierikzee
PONTES SCHOLENGROEP
HETGOESE LYCEUM
Locatie Goes, Bergweg
VMBO
Locatie Goes, Van Dusseldorp-
straat
RSGT RIJKS,
Bergen op Zoom
MOLLERLYCEUM
Bergen op Zoom
HAVO
Zoommavo
Bergen op Zoom
MAVO
CSG PRINS MAURITS
Middelbands
vwo
OPDC GRIFFIOEN
Middelburg
VMBO-BB - LWT
Economie: Consumptief:
RONCALU
Bergen op Zoom
Modevakschool Ensald
Den Bosch
i i>>a« Mirjam v*M tir ,r»e
ke, Krabbendijke.
Natuur en gezondheid natuur en tech
niek:
Petar Kostic, Vlissingen.
MAVO
TL sector economie:
Tim Hiel, Hulst.
HAVO
Economie en maatschappij:
Maaike Casteleijn, Terneuzen; Steven Jan-
se, Breskens.
Natuur en gezondheid:
Niels Heere, Hulst.
VMBO
BL, Sector landbouw en natuurlijke om
geving:
Collin Buijtenhek, Middelburg, Ymke Kie-
wiet, IJzendijke, Kimberly Rensen, West-
dorpe.
CL, Sector landbouw en natuurlijke om
geving:
Jennifer Bolle, Bruinisse Daisy-May Ver
meulen, Koewacht
KL, Sector landbouw en natuurlijke om
geving:
Shalene Flipse, Goes
OSTREA LYCEUM
Goes
VMBO
Basisberoepsgerichte leerweg:
Jessica Niemeijer, Kapelle; Samantha Ver
schelling, Kortgene
Kaderberoepsgerichte leerweg:
Sander de Hamer, Nieuwdorp; Ramon
Koens, Ovezande; Rik Maessen, Kortge
ne; Kim Mulder, Goes
Theoretische leerweg:
Melody Babugy, Kapelle; Maurice Buné,
Yerseke; Koen Duinkerke, Kapelle; Pepijn
Menheere, Ovezande; Christy de Nooijer,
Kamperland; Cédric Noordijke, Goes;
Vera Oggel, Goes; Kelly de Smit, Yerseke;
Jill Vermue, Wolphaartsdijk
HAVO
Cultuur en Maatschappij:
Kim van Hercules, Goes
Economie en Maatschappij:
Tobias de Jager, Kloetinge; Yvette Kabo-
najoro, Goes; Marrit Oosterom, Kamper
land; Rick van Schellen, Wemeldinge; Pim
Zandee, Kloetinge
Economie en Maatschappij/Cultuur en
Maatschappij:
Lana de Koning, Kapelle
Natuur en Gezondheid:
Kevin de Jong, Goes; Frederike de Putter,
Kamperland; Gijs de Wolff, Wolphaarts
dijk
Natuur en Techniek:
Rory Aartsen, Lewedorp; Maurits van den
Berg, Zierikzee
Natuur en Techniek/Natuur en Gezond
heid:
Nathan van Terheijden, Ovezande
ATHENEUM
Economie en Maatschappij:
Leon Priem, Wolphaartsdijk
Economie en Maatschappij/Cultuur en
Maatschappij:
Marloes Boer, Kloetinge; Samantha Faes,
Heinkenszand; Maike van der Made, Krui-
ningen
GYMNASIUM
Economie en Maatschappij/Cultuur en
Maatschappij:
Gwendolyn van Gooi, Kapelle.
VMBO
KL: Economie:
Arbër Maloku, Goes.
VMBO
BBL economie:
Garvey Cornelia, Oost-Souburg; Vennet-
tie Dhewnarain, Middelburg; Justin Reum-
kens, Middelburg; Julian Schuurmans, Vlis
singen.
BBL zorg en welzijn breed:
Kimberley Gillahr, Vlissingen; Wioletta Lu-
kasik, Westkapelle.
KBL economie:
Niko Petrosjan, Middelburg.
KBL zorg en welzijn breed:
Kim van der Linde, Middelburg; Massaro
Siwabessy, Koudekerke.
TL economie:
Yasmine Labudzik, Aagtekerke; Wouter
Stenhuis, Grijpskerke, Jeremy Stoel,
Grijpskerke.
TL zorg en welzijn:
Eva de Hond, Middelburg; Marouschka
Schinkelshoek, Serooskerke.
CSW VAN DE PERRE
Middelburg
HAVO
Cultuur en maatschappij:
Laura van Dijk, Middelburg; Djolien van
der Land, Oost Souburg.
Economie en maatschappij:
Jelle Meijer, Middelburg.
Economie en maatschappij en cultuur
en maatschappij:
Sogand Mohandes, Vlissingen; Kim
Peene, Westkapelle.
Natuur en gezondheid:
Fernando Hallie, Middelburg; Bas Lavën,
Middelburg; Chantal de Pagter, Oost Sou
burg.
Natuur en techniek en natuur en ge
zondheid:
Wart Aarnoutse, Koudekerke; Yoren
Koole, Middelburg; Yvette Walraven,
Oost Souburg.
ATHENEUM
Natuur en gezondheid:
Maureen Gonzalez, Vrouwenpolder; Els
Landman, Burgh-Haamstede; Mart
Scheers, Middelburg.
VMBO
GL economie:
Roos Krant, Vlissingen.
GL zorg en welzijn breed:
Lianne Bosselaar, Oost Souburg; Deliana
Cannoo, Oost-Souburg.
TL economie:
Sofyan Boughaba, Vlissingen; Toby Ver-
planke, Vlissingen.
TL zorg en welzijn:
Manolya Üldes, Vlissingen; Kun Zhou,
Oost-Souburg.
VMBO
BBL zorg welzijn-breed:
Sharon Lich, Scharendijke.
KBL metalektro:
Eijmert Batenburg, Bruinisse; Pim de Jon
ge, Noordgouwe.
KBL consumptief-breed:
Demi de Hoog, Burgh-Haamstede; Jamie
Jongejan, Zierikzee.
KBL zorg welzijn-breed:
Sacha Dekker, Brouwershaven; Suraya
van den Hoek, Zierikzee; Eline Schot, Zie
rikzee.
MAVO
Romée Baart, Zierikzee; Jelle Boogerd,
Burgh-Haamstede; Emmely Commerell,
Burgh-Haamstede; Mario Croné, Scharen
dijke; Chanise Langstraat, Burgh-Haamste
de; Gijs Stouten, Zierikzee.
HAVO
Economie en maatschappij:
Lisa Konings, Zierikzee.
Natuur en gezondheid:
Bryan Buijs, Nieuwerkerk; Annika de Ja
ger, Nieuwerkerk.
MBO arbeids gekwalificeerd assistent
niveau 1:
Indha Hussen Muse, Zierikzee; Alizé Pis-
ters, Colijnsplaat; Noah Schott,
Dreischor; Nii-Addo VanderPuye Burgh
Haamstede; Ahmed Yasin Hussen Muse,
Zierikzee.
BBL zorg en welzijn-breed:
Salma Mohammed, Goes.
KBL techniek, bouwtechniek-timme
ren:
Sahin Qakir, Rilland; Patrick Krijger, Hein
kenszand; Olaf Schout, Wilhelminadorp.
KBL economie, handel en administra
tie:
Steffan van Houte, Kruiningen.
KBL techniek, voertuigentechniek:
Davy Pop, Heinkenszand.
KBL techniek, isdc, theater inhoud:
Tamaya Stoltink, Vlissingen.
KBL zorg en welzijn-breed:
Dèveny Tilroe, Colijnsplaat.
VMBO
GL, Sector Techniek Technologie:
Tim Sandee, 's-Heer Arendskerke.
TL, Sector Economie:
Diona van Herwijnen, Schore; Anne Jan-
se, Goes; Nick de Kok, Goes; Jaimy Ver
steeg, Goes.
TL, Sector Techniek:
Stijn Visser, Goes.
TL, Sector Zorg en Welzijn:
Lindsay Kaljouw, Goes.
HAVO
Profiel Cultuur en Maatschappij:
Ziggy Raas, Nieuwdorp.
Economie en Maatschappij:
Amber Hoebeke, Yerseke; Bobby Hoeks,
Goes; Loes Janssen, Kapelle; Elif
Kümesogüt, Goes; Dionne Meenken,
Goes; Phuong Anh Nguyen, Yerseke.
Natuur en Gezondheid:
Maine Timmermans, Goes; Luuk Wattel,
Colijnsplaat.
ATHENEUM
Cultuur en Maatschappij Economie
en Maatschappij:
Robin Schouten, Goes.
Cultuur en Maatschappij:
Oliver Consen, Arnemuiden.
Economie en Maatschappij:
Anouk Louwen, Heinkenszand.
Natuur en Techniek:
Ken Geelhoed, Wissenkerke; Wijnand
Post, Goes.
ATHENEUM
Cultuur en Maatschappij/Economie en
Maatschappij:
Mylou Quist, Tholen;
Natuur en Gezondheid/Natuur en tech
niek:
Sherryl Kommers, Kapelle;
HAVO
Natuur en Gezondheid/ Natuur en
Techniek:
Sharon Coone, Sint jansteen;
VMBO
TL: Economie:
Lisa de Koning, Sint Philipsland;
Daphne Schot, Tholen.
VWO
Anne-Carlijn de Goede, Nieuw-Vosse-
meer; Robbert de Wolf, Tholen.
Jennifer Leemreijze, Poortvliet; Gerard
van Liere, Poortvliet.
Natuur en techniek:
Ilse van Splunder, Goedereede;
HAVO
Cultuur en maatschappij:
Annelotte Lugtenburg, Dirksland;
Economie en maatschappij:
Jan-Willem Braber, Ooltgensplaat; Sjoerd
van den Dikkenberg, Zierikzee; Luc Ge-
buijs, Ooltgensplaat; Bas Koole, Middel
harnis; Lynn Krijgsman, Middelharnis;
Stephanie de Vrij, Middelharnis;
Natuur en gezondheid:
Benjamin Schiettekatte, Nieuwerkerk;
Ruud Terlouw, Dirksland;
Natuur en techniek:
Bert van Alphen, Dirksland; Jurian Posthu-
ma, Middelharnis;
VMBO
KBL zorg en welzijn:
Elsbeth van Duuren, Sint Philipsland;
LWT, zorg en welzijn:
Niels van Kooten, Bruinisse;
MAVO
Erik de Jong, Herkingen; Danila Knop,
Bruinisse.
Ümmet Cakir, Middelburg;
Techniek:
Henk de Bruijne, Westkapelle; Süleyman
Cebeci, Middelburg; Remi de Jager, Mid
delburg.
VMBO-TL
Economie:
Leroy Pekx, Middelburg.
MAVO/VMBO
TL sector Zorg en Welzijn:
Romy de Hooge, Sint Annaland; Daniek
Kustermans, Oud Vossemeer;
Modinette: Tineke Luijendijjk-Bergwerf,
Middelburg.
Costumiere: Nina Schelling, Middelburg.