Duitse salonremise of de herrijzenis van Portugal? 2014 Oranje klaar voor Mexico? 8 Brasil 2014 Barcelona heeft een akkoord bereikt met Claudio Bravo, de doelman van Chili. Bravo is afkomstig van Real Sociedad en kan voor vier jaar tekenen. Joachim Löw foto VI Images EXIT DUITSLAND Vooropgesteld: een vroegtijdige af tocht van Duitsland ligt niet in de lijn der verwachting. Maar wat is nog logisch op dit WK, waar de bookmakers bijna dagelijks een ander land tot favoriet bombarde ren? Stel dat Duitsland zich ver slikt in Amerika, dan kan het nog heel spannend worden. Er is zelfs een scenario denkbaar (VS-Duits- land 2-0 en Portugal-Ghana 0-3) waarbij loting uitsluitsel zal moe ten brengen. Dat de Duitsers er nog niet gerust op zijn, bleek gisteren wel uit de Er is zelfs een scenario denk baar (VS-Duitsland 2-0 en Portugal-Ghana 0-3) waarbij loting uitsluitsel brengt woorden van Thomas Müller. „Als we niet oppassen kan dit WK sneller voorbij zijn dan ieder een denkt", zei de topscorer. COMEBACK PORTUGAL Van alle scenario's ligt dit draai boek verscholen onder de dikste laag stof. Bij monde van aanvoer der Cristiano Ronaldo heeft Portu gal zich al min of meer neerge legd bij uitschakeling. „Wonde ren bestaan niet", zei Ronaldo. Het zwaar gehavende Portugal, waar Pepe weer terugkeert, oogt uitgeperst. De spelersgroep is vast geroest, op leeftijd en niet talent vol genoeg. Alleen bij een ruime zege op Ghana maakt de ploeg kans op kwalificatie. Juist dat lijkt er tegen Ghana, dat in de laatste tien interlands slechts zeven goals incasseerde, al op voorhand niet in te zitten. door Joost Dijkgraaf RECIFE/BRASILIA - Wordt Duitsland tegen de VS uit het toernooi ge knikkerd? Ook dat is vanavond (18.00 uur) mogelijk in groep G, waar alle landen kans maken op plaatsing. Drie scenario's op een rij. SALONREMISE Hoe harder bondscoaches vooraf schreeuwen 'vol voor de winst' te gaan, hoe ongeloofwaardiger het dreigt te worden. Wat als het tien minuten voor tijd nog gelijk staat? Grote kans dat de wedstrijd eindigt in een grote rondo. Duitsland en de Verenigde Staten hebben vanavond aan een punt genoeg. De vrienden Joachim Löw, bondscoach van Duitsland, en Jürgen Klinsmann, coach van de VS, kunnen elkaar aan dat ene helpen. *Alleen van toepassing voor abonnees die de krant 6 dagen per week thuis ontvangen. Online en app Lees de E-paper op uw pc of laptop via www.pzc.nl/epaper of www.bndestem.nl/epaper Of gebruik de tablet app voor iPad of Android. Download de app in de App Store of Google Play. Gebruik hierbij de zoekterm 'PZC E-paper' of'BN DeStem E-paper'. www.pzc.nl/epaper 4 www.bndestem.nl/epaper Is Oranje klaar voor de wedstrijd van zondag tegen Mexico? li leest het allerlaatste nieuws over het WK op zondag ochtend in de extra WK E-paper! Tijdens het WK brengt deze krant elke zondag een speciale E-paper uit. Abonnees hebben onbeperkt toegang tot alle digitale producten van deze krant. Meld u eenvoudig en eenmalig aan via www.pzc.nl/abonnee of www.bndestem.nl/abonnee

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 52