Dy-jrJailsrj Colofon Familieberichten (Densenlinq.nl 1 Marinus Goense Marien Marinus Goense Marien Goense Jan Lievense amilieberichten 42 donderdag 26 juni 2014 Hij had de ruimte van de polder lief, het land van vruchtbaarheid en verte, het graan en de vruchten van de aarde, de wind en de zee. Verdrietig, maar dankbaar voor de vele fijne herinne ringen en alles wat hij voor ons heeft betekend, delen wij u mede dat is overleden mijn dierbare, zorgzame man, onze lieve vader, schoonvader en opa. Met al zijn levenslust en wilskracht heeft hij de strijd tegen zijn ziekte niet kunnen overwinnen. Lewedorp, 12 januari 1933 Steenbergen, 25juni 2014 Steenbergen: Nelly Goense-Remijn 's-Gravenpolder: Ineke en Piet de Dreu-Goense Joeri en Loes Singapore: Stan en Ellen Goense-van de Velde Bart, Karei, Thijs, Max Anna Jacobapolder: Daan en Ingrid Goense-Kaan Laura, Twan, Merijn, Nick Bangkok: Marco en Marlies Goense-Suijver Jesse, Roos, Sophie, Mees Wapenplaats 68,4651 DV Steenbergen De uitvaartdienst zal worden gehouden op maandag 30 juni om 10.00 uur in de kerk van de H. Gummarus, Westdam 83 te Steenbergen waarna de crematie- dienst zal volgen in crematorium Zoomstede, Masten- dreef 5 te Bergen op Zoom. Na de crematiedienst is er gelegenheid tot persoonlijk condoleren in Zalencentrum De Raaijberg, Antwerpse straatweg 267 te Bergen op Zoom. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ont vangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Verdrietig berichten wij u het overlijden van onze broer en zwager Familie Goense en kinderen Met droefheid vernamen wij het overlijden van onze zwager en oom We wensen Nelly, kinderen en kleinkinderen veel sterkte met het verwerken van dit verlies. Familie Remijn Janny Floresse-Wijkhuijs Bedroefd delen wij u mee dat, na een kortstondig ziekbed, door de Heere uit ons midden is weggenomen onze geliefde vader, opa en overopa sinds 10 juli 2012 weduwnaar van Elisabeth Cornelia Lievense-de Jonge in de leeftijd van 91 jaar. Westkapelle Piet en Heieen Lievense-Brouwer Els en Onno Ame, Wietse, Leah, Thirza Marlien en Albert Jasper, Wouter, Jente, Boaz, Matthijs JanKees en Carolien Pepijn, Maria Adriaan en Marjolein Julian, Thomas Carina en Laurens, Louise Hanna Vlissingen Huib en Hannie Lievense-Wijkhuys Lennert en Linette Hugo, Harm Cyrila en Wilfred Lisa 25 juni 2014 Noordstraat 47 4361 BL Westkapelle Correspondentieadres P. Lievense 't Hout 22 4361 CB Westkapelle Op vrijdag 27 juni is er gelegenheid tot condoleren aan huis van 19.00 tot 20.00 uur. De rouwdienst voor familie en belangstellenden zal gehouden worden op D.V. maandag 30 juni om 14.00 uur in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Rookstraat 1 te Westkapelle. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Westkapelle om 15.00 uur. Na de begrafenis is er nog gelegenheid tot condoleren in de aula van de begraafplaats. Fokke Repko Wessel en familie, Heel veel sterkte met het verlies van jullie opa en vader, jullie kunnen altijd op ons rekenen. Frank, jos, Marvin, Michael, Redmar, Robert, Sammy, Yorben en Djivi kijk ook op Toch nog onverwachts hebben wij afscheid moeten nemen van mijn zus, schoonzus en onze tante Zij was een creatief, zorgzaam en bevlogen vrouw. Goes: Peter en Conny Wijkhuijs-Adriaanse Esther en Eelco, Jasperen Iris Saskia en Martijn Halsteren, 23 juni 2014 Bedroefd hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van mijn zwager, onze oom echtgenoot van T. Repko - van Boven Toos de Nooijer - van Boven Jan de Nooijer t Jan Kees de Nooijer Bastiaan, Florianne en Marjenne Robert-Jan de Nooijer, Jeanine Loïs Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren,n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 42