1 PZC 2014 HWSsmmm Nu c 45,- Nu 50,- De laatste WK-duels dagelijks in de e-paper Engeland voor eerst sinds 1958 zo snel uit WK Pakistaanse hangend aan boom gevonden Verbouwing logeeradres Beatrix kost negen ton 15 Als zijn verzet tegen de ontpoldering van de Hedwigepolder faalt, wil de eigenaar het werk zelf uitvoeren. Gezichtsbehandeling Paraffine handpahhing Lichaamspakking h Hoofdmassage Word ook abonnee! Ga naar www.pzc.nl/abonneren 8 71 168 547 Zonnig, 20° Foutje? De baas betaalt ZATERDAG 21 juni 2014 RECIFE - Het wereldkampioen schap voetbal zit er voor Enge land na de groepsfase al op. De Britten verloren donderdag met 2-1 van Uruguay, nadat eerder Ita lië met dezelfde cijfers te sterk was. Alleen als Italië de laatste twee pouleduels zou winnen, mocht Engeland hopen op een langer verblijf in het toernooi. Dat gebeurde niet. Italië liet zich gisteren verrassen door Costa Ri ca met 1-0. Zo verlaat Engeland voor het eerst sinds 1958 al na de groepsfase het WK. MULTAN - Een twintigjarige vrouw uit de provincie Punjab in het oosten van Pakistan is meerde re malen verkracht en daarna ver moord. Ze had zich verzet tegen haar aanvallers. Muzammil Bibi is door haar ouders gevonden, hangend aan een boom in de regio Layyah. De politie liet gisteren weten dat drie verdachten zijn aangehouden. Zij hebben bekend. De zaak lijkt op de verkrachting van en moord op twee nichtjes (14 en 16) in buurland India. Ze werden hangend aan een mango boom aangetroffen. DESTELLING UW MENING 193 reacties Overboekingen zijn belediging van de reiziger EENS WÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊ 91% Reserveer vandaag nog! wellnGss@amadore.nl 0113370000 Patrijzenlaan 1 Kamperland ore MIDDELBURG - Gery De Cloedt, de eigenaar van de Hertogin Hedwi gepolder, wil de polder zo nodig zelf onder water zetten, inrichten en beheren. Het is zijn Plan B voor het geval de Raad van State zijn bezwaren tegen de ontpolde ring verwerpt. De Cloedt gaat er weliswaar van uit dat hij zeer goede argumenten heeft om de Raad van State ervan te overtuigen dat het Rijksinpas- singsplan voor de ontpoldering van de Hedwigepolder moet wor den vernietigd. Hij is evenwel rea list genoeg om er rekening mee te houden dat de ontpoldering toch doorgaat. Als het zo ver komt, wil de eigenaar van de polder de ver legging van de Westerschelde- dijk, het rooien van het geboomte en het struweel in het gebied en het graafwerk om de voorwaar den te scheppen voor getijdena- tuur zélf ter hand nemen. Dat is geen grootdoenerij. De Cloedt staat aan het hoofd van de Group De Cloecft, gespecialiseerd in grond-, graaf- en baggerwerk. Voordat De Cloedt in de gelegen heid is zijn eigen polder te ontpol deren, moet de grond pachtvrij zijn. Van de 300 hectare die de Hedwigepolder meet, is 216 hecta re aan 27 pachters uitgegeven. De Cloedt is bezig met de voorberei ding van een procedure bij de pachtkamer van de rechtbank Zee- landWest-Brabant om de pachto vereenkomsten te ontbinden te gen vergoeding van de schade die daar voor de pachters uit voort vloeit. Dit dan onder de strikte voorwaarde dat eerst het Rijksin- passingplan Hertogin Hedwige polder onherroepelijk moet zijn geworden. Paleis Huis ten Bosch volgende renovatieproject; kosten nog onbekend -V a:-C pagina 6: Noordeinde 66 was een koopjé 4 Willem-Alexander verkocht pand voor 3,25 miljoen aan het Rijk r1 Ui Editie: Walcheren 256e jaargang nr. 144 Los nummer €1,95 Abonneeprijs€1,07 www.pzc.nl/epaper C Gratis voor abonnees, verschijnt ook op zondag Sport pagina 1 /9: meer WK De Cloedt verliest geloofwaardigheid nu hij ontpoldering Hedwige zelf wil doen Reageer op pzc.nl ONEENS 19% De Cloedt wil zelf ontpolderen door Ben Jansen en Jeffrey Kutterink pagina 26/27 Gery De Cloedt bedenkt Plan B - TL— - f

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 1