Dorint - deluxe - in de Eifel Genieten aan de kust van Noord-Holland Let op: hoge korting 4e nacht gratis met ontbijt! pzc.nl/webwinkel reizen hotelovernachtingen Boek nu deze lezersreis Exclusieve lezersreis 2 dagen vanaf Adviesprijs 259,- p.p. LEZERSPRIJS slechts 199,- p.p NHHHMI Tot 79,- voordeel p.p.! Entree bloemenpark Fluwel's Tulpenland Koffie/thee met koek Zakje bloembollen Luxe 4-sterren hotel Ontbijtbuffet Boek vóór 1 juli op Kras.nl/LR21453 HOTELSINDUITSLAND COM Hampshire Hotel - Jan van Scorel**** in Schoort Exclusief voor onze lezers: ga naar Kras.nl/LR21453 donderdag 19 juni 2014 mHÊÊKKÊÊÊBÊIÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊM De populaire Eifel is ieder jaargetijde een bezoek meer dan waard! Liefhebbers van rust, natuur, wandelen en fietsen komen hier helemaal aan hun trekken. Na een actieve dag kunt u heerlijk ontspannen in het wellness center van het hotel. Bitburg ligt zeer centraal voor o.a. Trier, Luxemburg en het Eifelpark in Gondolf. Een bezoek aan de beroemde bierbrouwerij mag hier zeker niet ontbreken. Afstand vanaf Eindhoven naar Bitburg is slechts ca. 225 km. Meer informatie en boeken Ga naar onze webwinkel of bel met Hotels in Duitsland.com 040 - 232 6117, of e-mail naar info@hotelsinduitsland.com o.v.v. lezersaanbieding dagbladen. Het viersterren Dorint Seehotel Resort Bitburg/Zuideifel ligt op een unieke loca tie aan een prachtig stuwmeer en beschikt over comfortabele kamers met o.a. bad kamer douche/bad, tv en minibar. Verder beschikt het hotel over een gezellige hotel bar, restaurant met buitenterras met zicht op het meer, een wellness center met Romeins binnenzwembad, sauna-afdeling, buiten hot-whirlpool, tepidarium, kleuren douches, beautyafdeling etc. Verder is er een professionele kinderclub en een ani matieteam voor groot klein. Lezersarrangement: 3 overnachtingen in een moderne hotelkamer 3 x uitgebreid ontbijtbuffet met diverse lekkernijen 2xdinerinons'Gartenrestaurant' (menu/buffet) 4e nacht inclusief uitgebreid ontbijt buffet gratis! gratis gebruik zwembad en uitgebreide sauna-afdeling gratis WIFI Toeslagen: Toeslag 1-pers. kamer €.52,- per persoon per verblijf Toeslag (familie)appartement 48,- per volwassene per verblijf, dit is een 2-kamer appartement, met aparte woon-en slaapkamer ca. 52 m2 met terras of balkon Kinderkorting: 0-5 gratis, 6-11 jaar 70% en 12-16 jaar 50%. Deze korting is uitslui tend van toepassing in de familieappartementen. Hiervoor geldt dus altijd de toeslag. Dit arrangement is dagelijks geldig tot 20 december 2014 op basis van beschikbaarheid en op basis van eigen vervoer. Parkeren 3,- per voertuig per dag. Een heerlijk hotel in de Schoorlse Duinen op een kwartier fietsen van mooie brede zandstranden, wie wil dat nu niet? Boek snel, want nu is ook de entree voor bloemenpark Fluwel's Tulpenland in het pittoreske Sint Maartenszee inbegrepen! Dit prachtige 4-sterren hotel ligt in de Schoorlse Duinen aan de rand van het centrum van het gezellige en pittoreske dorp Schoorl. Het ho tel beschikt o.a. over gratis wifi, een lift, bar, restaurant, terras, sauna, binnenzwembad (beide gratis) en solarium (tegen betaling). Er is een parkeerplaats tegen betaling (ca. 4,- per nacht). U overnacht in een luxe, comfortabele kamer. Inclusief: 2/3/4 dagen (1/2/3 nachten) Exclusief: zie onze website, verblijf in Hampshire Hotel-Jan van Aankomst: van 20/6 t/m 25/10 Scorel, ontbijtbuffet, entree voor Fluwel's Tulpenland met ontvangst van voor u met een kop koffie/thee en West- 2 dagen vanaf 59,- Friese krentenmik en een zakje 3 dagen 154^ vanaf 99,- bloembollen cadeau bij vertrek. 4 dagen 24«r* vanaf 139,- Deze lezersaanbieding is geldig als u boekt vóór 1 juli 2014. Ga naar Kras.nl/LR21453 of bel 0900-9697 (15 cpm) o.v.v. reisnummer LR21453 Prijzen zijn vanafprijzen per persoon o.b.v. 2 personen exclusief reserveringskosten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 30