üi/srJsilsn Colofon Familieberichten fT1ens0nlinq.nl 1~eri/3 - Max- Tannetje Levina Torbijn - Tazelaar - Tanny - Henk Koekkoek Axel, 25-06-1935 t Terneuzen, 17-06-2014 Lieve pa, Lieve pa, Lieve opa, Max, voor jou ging het sterven niet ineens je hebt er moedig voor gestreden. Niemand kan weten wat je hebt gevoeld ook niet wat je hebt geleden. Verdrietig, omdat wij hem moeten missen, maar beseffend dat hij zo niet meer verder kon, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn dierbare man, onze pa en opa Marcus Joosse in de leeftijd van 67 jaar. Jannie Joosse-de Koeijer Peter en Chandra Mik Jens Nils Tess Jantine en Huib Xam Zedd Wissekerkseweg 1 b 4458 BE 's-Heer Arendskerke Vrijdag 20 juni is er van 13,30 tot 15.30 uur gelegenheid tot condoleren in het Heer Arendhuis, Torenring 46 te 's-Heer Arendskerke. Op verzoek van Max zal de crematie in besloten kring plaatsvinden. Adrie van Gink Dag opa, wc zullen jc erg missen God lookes around His garden and found an empty space He then looked down up on the earth and saw your tired face He put His arms around you and lifted you to rest God's garden must be beautiful He only takes the best Na een voltooid leven is overleden onze moeder, schoonmoeder en oma gehuwd geweest met Johannes Torbijn, overleden in 2000 Oud-Sabbinge, 8 januari 1915 Goes, 16 juni 2014 St. Jansteen: Riet en Adri Westdorpe: Rinus en Joke Kortenhoef: Tilly en Bert Kloetinge: Gé en Hans (in liefdevolle herinnering) Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Lewestraat 10,4481 BD Kloetinge Er is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 20 juni tussen 12.45 en 13.10 uur in het uitvaartcentrum, Gelde- loozepad 20 te Goes. Aansluitend vindt de gedenkdienst plaats in de aula van bovengenoemd uitvaartcentrum. Na de dienst zal de begrafenis plaatshebben op de Alge mene Begraafplaats te Goes. Daarna is er gelegenheid tot condoleren in het uitvaartcentrum. 34 woensdag 18 juni 2014 kijk ook op Als je ouder wordt en niet meer weet waar je bent, als je mensen ziet, maar ze niet echt meer herkent, als je toch blijft strijden om bij ons te leven dan hopen wij dat je nu de rust is gegeven. Bedroefd, maar dankbaar terugkijkend naar ailes wat hij voor ons heeft betekend, hebben wij afscheid moeten nemen van onze vader, schoonvader en opa sinds 2010 weduwnaar van Johanna Hendrina Hamelink Frans en Heieen Robin en Marlotte Maikel en Renee Ko en Agnes Martijn Wouter en Veronique Kevin en Laura Henk en Els Angelique en Ronald Els en Carlo Nikita en Davey Ad Jacqueline Yannick Tinus Hamelink Correspondentieadres: Oudeweg 78 4571 LP Axel „/zmatic za! in besloten kring plaatsvinden. Onze dank gaat uit naar ZorgSaam thuiszorg afd. Axel en het personeel van Ter schorre, unit A23, voor de goede en liefdevolle verzorging. Beetje bij beetje heb je ons verlaten, we konden niet zo goed meer met je praten, je was op een gegeven moment zo teer, de man van vroeger was je niet meer. Maar nu je voorgoed bent heengegaan zeggen wij je dank voor alles wat je hebt gedaan. Els en Carlo Met ogen en gebaren sprak jij de laatste tijd. Ik begreep je toch zo graag. Maar of dat lukte blijft voor mij steeds de vraag. Jacqueline Ik voel nog in mijn hand het laatste drukken van jouw hand. Daarin lag al die liefde die je altijd hebt gegeven. Heel trots zijn wij zo een opa te hebben gehad. Je blijft altijd bij ons, diep in ons hart. Yannick en Nikita 16 juni 2014 Degenen die ik liefheb verlaat ik, om degene die ik liefhad terug te zien. Na een leven waarin zowel geluk als verdriet zijn deel werd, hebben wij bedroefd, maar ook wetend dat het zo goed is, afscheid genomen van onze vader, schoonvader, opa en overgrootopa weduwnaar van Mia van Gink-Eggermont in de leeftijd van 92 jaar. Wim en Matilde van Gink-Fernandes Els en Fred de Theije-van Gink Mattie en Eddy van den Bergen-van Gink Kees van Gink Klein- en achterkleinkinderen Axel, 17 juni 2014 Correspondentieadres: Ma rijkestraat 11 4571 VW Axel Er is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 20 juni vanaf 10.00 uur in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen, waarna om 10.30 uur de plechtigheid aanvangt. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren. Wij danken het team van de Extramurale zorg, de nachtzorg van 'SOKA' en dr. Hoefman voor de liefdevolle verzorging. Mochten wij u vergeten zijn een kaart te sturen, kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Wij zijn veel dank verschuldigd aan het personeel van Ter Valcke, woning 413, voor de liefdevolle verzorging. UT VAART VERZORGING Peter Butler Voor een perioonli}Le begeleiding bij uitvaart Rouwcentrum: Maalstede 1a Kapelle Peter Butler v.o,f. Benonistraat 3 4421 DN Kapelle tel.(0113)340 381 fax (0113) 340 524 www.peterbutler.nl email: pabutler@zeelandnet.nl Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet I www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 74