€1445 €3895, Genieten aan de kust van Noord-Holland Kleurrijk Peru Verrassend Israël Slechts v.a 17-daagse rondreis - half pension Het beloofde land Slechts v.a Boek nu deze lezersreis pzc.nl/webwinkel reizen rondreizen Boek vóór 1 juli op Kras.nl/LR21453 Tot 79,- voordeel p.p.! PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens. Op alle informatie die u aan ons M|or| A jgl To UTS verstrekt is de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. In het colofon van de krant en op www.pzc.nl treft u nadere informatie aan. Hampshire Hotel - Jan van Scorel**** in Schoorl Dit prachtige 4-sterren hotel ligt in de Schoorlse Duinen aan de rand van het centrum van het gezellige en pittoreske dorp Schoorl. Het ho tel beschikt o.a. over gratis wifi, een lift, bar, restaurant, terras, sauna, binnenzwembad (beide gratis) en solarium (tegen betaling). Er is een parkeerplaats tegen betaling (ca. 4,- per nacht). U overnacht in een luxe, comfortabele kamer. Exclusief voor onze lezers: ga naar Kras.nl/LR21453 Inclusief: 2/3/4 dagen (1/2/3 nachten) verblijf in Hampshire Hotel-Jan van Scorel, ontbijtbuffet, entree voor Fluwel's Tulpenland met ontvangst met een kop koffie/thee en West- Friese krentenmik en een zakje bloembollen cadeau bij vertrek. Exclusief: zie onze website. Aankomst: van 20/6 t/m 25/10 2 dagen 3 dagen 4 dagen vooru vanaf 59,- vanaf 99,- vanaf 139,- Deze lezersaanbieding is geldig als u boekt vóór 1 juli 2014. Ca naar Kras.nl/LR21453 of bel 0900-9697 (15 cpm) o.v.v. reisnummerLR21453 dinsdag 17 juni 2014 Wie denkt aan Peru, denkt ongetwijfeld direct aan de indrukwekkende overblijfselen van het oude Inca-rijk, de mysterieuze Nazca lijnen en de wereldberoemde "Verborgen stad" Machu Picchu. Deze magnifiek be waard gebleven stad is fabelachtig gelegen op grillig gevormdebergentemiddenvantropisch regenwoud. Verder boeit Peru haar bezoekers met onder meer één van de droogste woestijnen op aarde, enkele van de hoogste Andes bergtoppen en nog praktisch onge schonden regenwouden. Cultuur, natuur en historie komen allemaal samen in Peru! Reisperiodes en prijs per prijzen 2014 persoon 03.11.14t/m 19.11.14 v.a €3895,- o.b.v. tweepersoonskamer Bij de prijs inbegrepen: Intercontinentale vlucht Amsterdam-Lima v.v. Binnenlandse vluchten conform programma Alle luchthavenbelastingen en veiligheidstoeslagen Alle transfers, excursies en busritten in een com fortabele touringcar 14 overnachtingen in een tweepersoonskamer met bad/douche/toilet in drie/viersterren-hotels op basis van halfpension (hetzij lunch, hetzij diner) Alle excursies en entreegelden conform programma Boottocht naar de Ballestas eilanden Wijnproeverij TreinritdoordeUrumbambavalleinaarMachuPicchu Treinrit van Poroy naar Cuzco Lokale Nederlandssprekende reisleidingin Peru bij aankomst in Lima tot vertrek. Nederlandse reisbegeleiding gedurende de hele reis. Israël is een ontwikkeld land in het MiddervOosten, in hetsmalle gebied dat Afrika en Azië met elkaar verbindt De Staat Israël omvat het gebied dat bekend staat als het Land van Israël. In het noorden zijn er met sneeuw bedekte bergen te vinden en in het zuiden dorre, on gerepte natuur. Afgelegen en onbewoonde streken worden afgewisseld met moderne en drukke steden. Israël heeft met zijn vele charmes, zonnige klimaat, rijke variëteit aan historische, archeologische en religieuze bezienswaardigheden en het fascinerende contrast tussen oud en nieuw de bezoeker veel te bieden. Reisperiodes en prijs per prijzen 2014 persoon 16.11.2014 t/m 23.11.2014 v.a. 1445,- o.b.v. tweepersoonskamer Bij de prijs inbegrepen: Intercontinentale vlucht Amsterdam -Tel Aviv v.v. Luchthavenbelastingen en veiligheidstoeslagen Transfers en rondreis in comfortabele touringcar, vol gens programma 6 overnachtingen in een 4**** hotel in 2-persoons- kamer in Bethlehem op basis van logies en ontbijt lovemachtingineen4**** hotel in2-persoonska- mer in Tiberias of Nazareth, op basis van logies en ontbijt 6x Diner in buffetvorm lxDinermetOriëntaalsespecialiteiten Excursies, incl. entreegelden volgens programma 2 daagse stadsbezichtigingJeruzalem Dagtocht door de Jordaanvallei-meervanGalilea Dagtocht Nazareth-Haifa Dagexcursie de Nieuwe stad Jeruzalem Een heerlijk hotel in de Schoorlse Duinen op een kwartier fietsen van mooie brede zandstranden, wie wil dat nu niet? Boek snel, want nu is ook de entree voor bloemenpark Fluwel's Tulpenland in het pittoreske Sint Maartenszee inbegrepen! Meer informatie en boeken Ga naar onze webwinkel of bel met Mondial-Tours.com tel. 053-484 25 26 of mail naar lezersreizen@mondial-tours.com o.v.v. lezersreis Wegener. PZC Prijzen zijn vanafprijzen per persoon o.b.v. 2 personen exclusief reserveringskosten Entree bloemenpark Fluwel's Tulpenland Koffie/thee met koek Zakje bloembollen Luxe 4-sterren hotel Ontbijtbuffet

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 40