I I Familieberichten (11ens9nlinq.nl DvarJa dan 381 Dina Pietemella van Dongen-Tuiten Het is goed zo. Verdrietig, maar opgelucht dat zij nu bevrijd is van haar slopende ziekte, geven wij kennis van het overlijden van onze lieve moeder en schoonmoeder Nel van den Berg-van Alten weduwe van Ko van den Berg Kruiningen, 5 maart 1925 Oost-Souburg, 15 juni 2014 Jan Maarten van den Berg Regina de Valk Marion van den Berg-van den Berg Nico van den Berg en verdere familie correspondentieadres: Soesterbergsestraat 172 3768 MD Soest e-mail: jmr.valkenberg@hccnet.nl De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op donderdag 19 juni om 15.00 uur in crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvang kamer van het crematorium. Jacomina Maria Miep Cappon-Kole Verdrietig, omdat ze niet meer bij ons is, maar dankbaar voor haar leven, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve zus, schoonzus en tante Miep Cappon-Kole We wensen Jan, kinderen en kleinkinderen veel sterkte. Kruiningen: Adri en Marie Kole-van den Boomgaard Goes: Ko en Tanny Kole-Jille Yerseke: Mieke en Henk van der Hart-Kole Neven en nichten Een laatste groet, haar hoorn klinkt niet meer Lies Mommaas Altijd klaar voor anderen, gewaardeerd lid van onze vereniging Wij wensen de familie alle sterkte toe Leden, dirigent en bestuur Philharmonie 50Plus Verdrietig geven wij u kennis dat wij plotseling afscheid moesten nemen van mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en oma Dien r 23 september 1942 115 juni 2014 Wij zijn dankbaar voor de mens wie zij was Piet van Dongen Marianne en André Aron en Karolina Noah-Gabriël Dagmar en Carlos Jan en Angeliqué Alexander Cecilia Michael Sacha Youri Grover M.P.M. van de Kloosterstraat 12 4318 AW Brouwershaven Woensdag 18 juni is er van 19.30 tot 20.30 uur gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen in de zaal van de "Ichtuskerk" aan het Bostonplein te Brouwershaven. Donderdag 19 juni is er om 12.15 uur een samenkomst in de aula van crematorium "Rotterdam", Maeterlinckweg 101 te Rotterdam-Zuid. Na het afscheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontmoetingsruimte van het crematorium. ROSE DE BOER Nellie Damen Wie leeft zonder verleden, is gedoemd het te herhalen Op 14 juni 2014 overleed Dr. Doeke Roos Grondlegger van de Zeeuwse en Vlissingse maritieme geschiedschrijving Gemeentearchief Vlissingen Ad Tramper, gemeentearchivaris Bedroefd namen wij kennis van het overlijden van onze oud-collega en lid van de Vereniging Nederlandse Loodsen Sociëteit Doeke Roos Wij wensen zijn echtgenote en de familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Vereniging Nederlandse Loodsen Sociëteit C. Stam, voorzitter P.M.G. Anfray, secretaris Regionale Loodsencorporatie Scheldemonden F.J.A. Kuipers, voorzitter J.W.M. Siewe, secretaris Vlissingen, 16 juni 2014 Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Doeke Roos Hij was medeoprichter en jarenlang een gewaardeerd lid van het bestuur van de Stichting Behoud Loodsensteiger Vlissingen. Wij wensen Hilde en (klein)kinderen veel troost en sterkte toe in het dragen van dit grote verlies. Namens het bestuur van de Stichting Behoud Loodsensteiger Vlissingen, Jan Mastenbroek, voorzitter Michiel van Ravesteijn, secretaris Pietemella Margaretha de Nooijer-Rijn dj kijk ook op dinsdag 17 juni 2014 In Gods hand geborgen Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, is van ons heengegaan mijn innig geliefde echtgenote, onze lieve en zorgzame (schoon)moeder en trotse-oma echtgenote van Jan Cappon Yerseke, 29 december 1932 Oostburg, 15 juni 2014 Oostburg: Jan Cappon Oostburg: Rianne en Guus Tanja Isabel, Daan Anouk en Kevin Bonita en Nicolas Nordin Zuidzande: Erik en Daniëlle Nieuwendijk NB: René en Hermien Wilco Janneke G.F. de Pauwstraat 3 4501JJ Oostburg e-mail: lievemiep@zeelandnet.nl Miep is thuis opgebaard. Er is gelegenheid om afscheid van haar te nemen op woensdag 18 juni van 19.00 tot 19.30 uur. De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, wordt gehouden op vrijdag 20 juni om 14.00 uur in het kerkgebouw van de Vrije Evangelische Gemeente, Provincialeweg 2,4504 AS Nieuwvliet. De begrafenis zal aansluitend in besloten kring plaatsvinden. Voorafgaand aan deze dienst is er gelegenheid tot condoleren van 13.15 tot 13.45 uur in voornoemde kerk. Als gezin zijn we dankbaar voor het meeleven en de aandacht in de afgelopen 1,5 jaar van haar ziekte alsook in de laatste fase van haar leven; met name dank aan de zusters van ZorgSaam Thuis en dokter De Bruijckere met zijn team voor de uitstekende zorg. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Met droefheid geven wij kennis dat overleden is, te Vernon B.C., Canada, onze geliefde schoonzus en tante weduwe van Jacob M. Krijger 9 augustus 1938 14 juni 2014 Smithers B.C., Canada: M. Krijger in herinnering J. Krijger-Hazenberg Heinkenszand: J. Krijger K.M. Krijger-de Wilde De Moer: C. Krijger J.D.C. Krijger-Minderhoud Kapelle: M. op 't Hof-Krijger W. op 't Hof Halsteren: H.A. van Zwieten-Krijger G. van Zwieten Kloetinge: G.J. Rouw-Krijger M.W. Rouw Holland, U.S.A.: J. Krijger D.L. Krijger-Johnson neven en nichten Heinkenszand, 16 juni 2014 Wij ontvingen het droevige bericht van het overlijden van onze lieve schoonzus. Echtgenote van Chris Verkaart Schoonzussen en zwagers Verkaart Oost-Souburg, juni 2014 In plaats van kaarten. Toch nog onverwacht is overleden onze schoonzus en tante weduwe van Joep de Nooijer in de leeftijd van 86 jaar. Namens de familie: Jaap Eversen Jan t Wim en Aat Correspondentieadres: W.A. van der Meule, executeur Watermunt 138, 5931 TL Tegelen De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op woensdag 18 juni om 10.30 uur in de aula van rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes. Voorafgaand aan de plechtigheid is er vanaf 10.00 tot 10.20 uur gelegenheid om persoonlijk afscheid te nemen. Nadien is er gelegenheid tot condoleance en ontmoeting in de koffiekamer van het rouwcentrum.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 38