'Winkel naast webshop schept vertrouwen' H berco 24 maanden 50% korting ]MÊÊÈ TOP aanbieding Samsung Galaxy Bommen wrak worden geruimd S4 mini twv€3oo, WALCHEREN 31 66 TWeek.nl is eigenlijk een uit de hand gelopen hobby Weekend Parijs bij Minderhoud Yoga en weiness bij Piet Hein De Meerpaal uit Terneuzen 21e op NK Schaken aantrekkelijk shoppen Bestel snel op: www.vodafone.nl/pzc Q Ondernemersplein van .€40voor mm p/rnnd 180 Minuten ff 120 SMS'jes 300 MB internet JlJ?L „Het is eigenlijk een uit de hand gelopen hobby", vertelt directeur Rogier Brusell (23) van Tweek.nl met gepaste trots. „Het begon alle maal drie jaar geleden, toen kocht ik regelmatig PlayStations en ande re spelcomputers via Marktplaats om vervolgens weer door te verko pen." Hij verdiende er een leuk zakcentje mee en besloot mei vo rig jaar zijn eigen webshop te ope nen. „Dat sloeg gelijk aan en bin nen twee maanden stonden de do zen met elektronica tot aan het plafond gestapeld." Brusell stond voor de keuze; of on line verder gaan en een grote op slag huren, of een winkel openen met genoeg ruimte. Brusell: „Om dat ik bij bestellingen via de web shop vaak de vraag kreeg of de klant zijn of haar bestelling ook op kon komen halen, heb ik beslo ten een winkel te openen. Dat neemt toch dat stukje onbetrouw baarheid weg dat nog wel eens heerst bij het online kopen van spullen." Met de winkel erbij als afhaal- punt, is het flink aanpoten geeft de jonge ondernemer toe, ook vanwege zijn studie privaatrecht waarmee hij nog bezig is. „Ik hoop binnen een paar weken af te studeren en mij weer volledig op de winkel te kunnen storten." Hoewel hij nu een goed lopende zaak heeft, is stoppen met zijn stu die nooit een optie geweest. „Het is altijd goed om nog iets achter de hand te hebben, je weet maar nooit." Afgezien van enkele accessoires koopt Brusell alles tweedehands in, wat maakt dat hij goed op moet letten met wat hij in huis haalt. „Het is iets dat je met val len en opstaan moet leren, maar nu ben ik er heel handig in gewor den. Voordat ik de producten koop, kijk ik eerst of alles werkt. Als dat het geval is, maak ik het helemaal schoon, en zet ik de fa- brieksinstellingen terug." Mocht er binnen een maand toch iets mee opdoen, dan kan het product terug naar Tweek.nl. Brusell: „Dat is service." De vraag waarom mensen nog kwalitatief goede producten in ko men leveren bij Brusell is niet zo moeilijk, vindt hij. „De klant wil het nieuwste van het nieuwste, heeft liever een ander merk, of heeft simpelweg het geld nodig dat ik ervoor geef." Wat Tweek niet tot een pandjeshuis maakt, benadrukt hij. „Ik verpand de goe deren die mensen mij aanbieden niet. Dan krijg je heel ander volk in je winkel en daar pas ik voor." WESTKAPELLE - Adrie Huibregtse, fotograaf in Westkapelle, heeft een weekendje voor twee perso nen naar Parijs gewonnen. Dat ge beurde nadat hij vloerbedekking van vinyl aankocht bij Minder houd Wonen in Westkapelle. De vinylfabrikant verlootte onder zijn klanten uitjes naar Parijs en een ervan mag dus door de Wal- cherse winkel worden uitgereikt. Dat gebeurt morgen. De Wellness Beach Clinic ver zorgt drie dagen gezonde ontspan ning in strandpaviljoen Piet Hein tussen Dishoek en Vlissingen. Het gaat om yoga, een workshop over voeding en een lunch. De da ta zijn 21 juni, 23 augustus en 20 september. Yogadocent Elleke Cre- mers begint de dag om 9.30 uur met ontspannen bewegen. Deel name kost 42,50 euro. Aanmelden via voedingstelefoon@gmail.com of per telefoon: 06-15380635. TERNEUZEN - De Leonardo-leerlin- gen van De Meerpaal in Terneu zen hebben de 21e plaats behaald op het Nederlands Kampioen schap Schoolschaken. Nadat zij de Zeeuwse titel in de wacht hadden gesleept, mochten de hoogbegaafde leerlingen zater dag in Arnhem strijden om de na tionale titel. Fardin Hematyar, Martijn Schelle- man, Anna Vervaeck en Matteo Schaetzel krijgen net als al hun medeleerlingen wekelijks schaak- les onder schooltijd van Manuel Colsen. Voor het eerst hield de Nederland se Schaakbond ook een NK voor leerlingen uit groep 3 tot en met 5. Een team van De Meerpaal ein digde als elfde. Speciale aanbieding van Vodafone voor de lezers van deze krant V,,y..23X 101 Kijk op de website voor andere toestellen en goedkopere abonnementen VLISSINGEN - De eerste van drie vliegtuigbommen die door dui kers zijn gevonden voor de kust van Vlissingen is gisteren aan het einde van de middag tot ontplof fing gebracht. Vandaag en mor gen worden, afhankelijk van getij en de weersomstandigheden, ook de twee andere explosieven ge ruimd. De bommen werden anderhalve week geleden door sportduikers gevonden in de buurt van een vliegtuigwrak (waarschijnlijk een bommenwerper type Lancaster) dat ligt bij het Oostgat, ongeveer een kilometer uit de kust ter hoogte van het Vebenabos. Tijdens de ruiming wordt op het water gewerkt met de vindplaats en een springplaats. Omdat beide gebieden zich dichtbij een drukke scheepvaartroute bevinden, hou den Rijkswaterstaat en de politie te water het scheepvaartverkeer tijdens de werkzaamheden op af stand. Ook langs de waterlijn wordt een oogje in het zeil gehou den. Strandgasten op stranden in de buurt van de vindplaats mo- en het water niet in. DINSDAG 17 JUNI 2014 rP J door Maarten Back MIDDELBURG - Het is weer eens wat anders dan alles nieuw in de winkel te kopen of zelf via internet te ver kopen. In de Lange Noordstraat te Middelburg zit sinds eind 2013 het elektronicabedrijfTweek.nl. Het houdt zich vooral bezig houdt met de in- en verkoop van tweede hands elektronica. I De 23-jarige Rogier Brusell in zijn winkel Tweek.nl „Het is flink aanpoten." foto Lex de Meester Rogier Brusell lange vorststraat - goes SAMSUNG -O €20 - Voor vragen en meer informatie bel: 0900-0603 0,45pergesprek) vodafone Kijk ook op de website voor aanbiedingen met andere toestellen en abonnementen. Abonnementen sluit je al af vanaf €15,- per maand en altijd in combinatie met een toestel. Een actieabonnement heeft een contractduur van 2 jaar. De aansluitkosten bedragen €30,-. Actie geldig tot minimaal 20-06-2014, zolang de voorraad strekt en alleen online verkrijgbaar. Typ-, druk- of zetfouten voorbehouden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 31