10 GESLAAGD Anna Salomé is geslaagd voor de havo. In juli vertrekt ze naar Denemarken, om daar de muziek- en theaterschool te gaan volgen. VLISSINGEN - Anna Salomé (17) ver ruilt haar woonplaats Vlissingen eind juli voor Denemarken. Ze heeft haar havo-diploma gehaald en gaat volgend jaar voor een heel schooljaar naar Denemarken. Daar gaat ze de theater- en mu ziekschool doen. „Je moet het ei genlijk zien als een cursus. Je krijgt geen diploma, maar doet wel veel ervaring op. Het is mijn droom om muziektheaterster te worden. Je moet wel realistisch blijven, maar ik wil dit echt al sinds ik een klein meisje was. Ik vind het heel leuk om met mu ziek een verhaal te vertellen." An na kan zich nu een jaar bezighou den met haar passie: zang. Ze zit al jaren op zangles en zou van die hobby graag haar beroep maken. Op de theater- en muziekschool in Denemarken wordt zang dan ook haar hoofdvak. Het is nogal wat, een jaar weg uit Nederland. Anna beseft dat het een hele overgang zal zijn, zeker in het begin. „Misschien zit ik daar wel heel verloren en krijg ik heimwee. Maar dat zal op den duur ook overgaan. Ik ga probe ren veel nieuwe contacten te ma ken. Ik zit daar intern, dus je bent sowieso niet vaak alleen." Via een computerprogramma heeft Anna geleerd om zichzelf in het Deens voor te stellen. Dat is wel nodig, want bijna alle lessen zijn in het Deens. „In het begin zal dat wel moeilijk zijn, maar als Terneuzen EDÜDELTA COLLEGE, Goes VMBO Beroepsgerichte leerweg, Landbouw en natuurlijke omgeving Chris Baan, Arnemuiden, Marijn Dekkers, Schoondijke, Amber Franse, 's-Heeren- hoek, Adrianus Goedel, Oosterland, Man- dy Crauss, Nieuwerkerk, Nadieh de Heer, Kapelle, Stef Hoogendoorn, Hansweert, Kelsey Karreman, Goes, Ruben Klop, Kortgene, Marissa Kroezen, Zaamslag, Peter Leloux, Kapelle, Manon Meulen- berg, Biervliet, Lisanne van der Neut, 's-Heer Arendskerke, Joëlle Pekaar, Yerse- ke, Barney Steketee, Yerseke, Nick van Veen, Waarde, Denise Verstelle, Wolp- haartsdijk, Kevin van Vilsteren, Goes, Wendy Vink, Ossenisse, Bram van de Woestijne, 's-Gravenpolder Gemengde leerweg Landbouw en natuurlijke omgeving Sharon Beijer, Vlissingen, Jesse Dalebout, Kloetinge, Daan Gelok, Goes, Rob Hagen, Middelburg, Femke Ivens, 's-Heer Arends kerke, Robin Klap, Kamperland, Iris de Klerk, Meliskerke, Kayleigh Kole, Goes, Jesse van der Linden, Kortgene, Brandon Meyer, Krabbendijke, Lisa Priemis, Renes- se, Rebecca Somers, Goes, Daphne Suur- mond, 's-Heer Hendrikskinderen, Evelien Uijl, Wissenkerke, Maartje Verbree, Zierik- zee, Daisy-May Vermeulen, Koewacht, Iren Vermeulen, Heinkenszand, Gemmy Verstraten, Koewacht Kaderberoepsgerichte leerweg Landbouw en natuurlijke omgeving Siobhan Barlow, Zaamslag, Cassie Beyer- lein, Borssele, Arno Blok, 's-Gravenpol der, Melanie Buyze, Sluiskil, Kim Dale bout, Kloetinge, Sieb Goessens, Kapelle, Sancho Kool, Baarland, Julia Koster, Elle- woutsdijk, Aurora Krekel Kelderman, Hoe- dekenskerke, Shayenne Kukler, Kruinin- gen, Julian Lambregtse, Borssele, Luc van Leeuwen, Renesse, Bastiaan van 't Leven, Borssele, Jacqueline van der Linden, Mid delburg, Aylin Maas, Oudelande, Kim Min- naard, Goes, André Nieuwdorp, Kapelle, Dave Noteboom, Wolphaartsdijk, Shirley Poppe, Vlissingen, Sanne Prins, Sint Maar tensdijk, Tom Ruijtenberg, Noordwelle, Nick Schaffer, Goes, Shirley Verhelst, Mid delburg, Naomi de Vet, Krabbendijke, Jarl van Zalen, Oost-Souburg PRAKTIJKSCHOOL HET BOLWERK, Middelburg Beheren van het schoolmagazijn (KPC-certificaat) Nour Abdullah Dahir, Biggekerke; Bilal Az- zannagui, Vlissingen; Christopher Corba, Vlissingen; Christiaan Davidse, Vlissingen; Justin Gans, Vlissingen; Peter van de Gein, Middelburg; Demi Hendriks, Vlissin- i gen; Christian Jansen, Vlissingen; Ramon Kaljouw, Oost Souburg; Rick Lemmens, Vlissingen; Mike de Nooijer, Middelburg; Demi van Ommeren, Vlissingen; Dylan Rotte, Meliskerke; Dario Schot, Vlissingen Bloemschikken, hand gebonden boeket Carmen de Bruijne, Middelburg; Shen Kodde, Vlissingen; Victoria Nauta, Middel burg; Jasmijn Serier, Vlissingen Werken in het groen (KPC-certificaat SVA 1) Melissa Krone, Vlissingen; Victoria Nauta, Middelburg Werken in het groen (KPC-certificaat SVA 2) Pascal van der Meule, Vlissingen Schoonmaken in de groothuishouding (KPC-certificaat) Jos Allaart, Middelburg; Fleur Becks, Vlis singen; Selina Boeckhout, Oost Souburg; Kevin van den Bovenkamp, Middelburg; Sascha Briggs, Arnemuiden; Lesley Bronk- horst, Middelburg; Resheina Buis, Middel burg; Michelle Hartman, Vlissingen; Sa- met Kumas, Middelburg; Melanie de Ruijsscher, Oost Souburg; Randy Schuit, Oost Souburg Veiligheidscertificaat vorkheftruck (Rij school Dek) Eduard van Dijk, Vlissingen; Devon van der Giessen, Oost Souburg; Mohamed Hassan, Middelburg; Tony Pruymboom, Koudekerke; Gregory Tisserand, Middel burg Werken in de detailhandel (Kenniscen trum handel) Akram Boubouh, Vlissingen; Naömy de Lanoe, Middelburg; Mohamud Hassan Mohamed, Middelburg; Benny Ndontoni, Oost Souburg; Chyara Ritoe, Oost-Sou burg; Anne van der Schoor, Middelburg; Amina Sefovic, Middelburg; Jasmijn Se rier, Vlissingen; Denise Snoek, Nieuw- en St. Joosland; Tammy Jo Storm, Vlissingen; Wendy Verwei, Middelburg Aankomend verkoop medewerker (Ken niscentrum handel) Mohamed Bedouch, Vlissingen; Asmae El Idrissi, Vlissingen; Noëlle Nijsse, Vlissin gen; Tanisha Romano, Vlissingen; Diaz Spanjer, Vlissingen Werken in de keuken (KPC-certificaat) Carmen de Bruijne, Middelburg; Delano van der Genugten, Biggekerke; Denzei de Graaff, Middelburg; Hugo Heide, Middel burg; Jerico Klitz, Oost Souburg; Timmy de Looff, Vlissingen; Thirza Schot, Middel burg Werken in de keuken PLUS Amira Azaroual, Vlissingen; Maxwell Baak, Vlissingen; Seyid Karatas, Middel burg; Remy van Pamelen, Oost Souburg; Yannick van der Walle, Middelburg; Dylan van der Weele, Middelburg Werken in de keuken XL Melissa Ivens, Middelburg; Onur Kaya, Vlissingen; Demi Mabelis, Kapelle; Bran don Resok, Vlissingen; Jordy Steenpoor- te, Vlissingen; Martin de Witte, Zoutelan- de Werken in de metaal Szymon Bajwol, Vlissingen; Adjai Bhoelai, Oost Souburg; Rick de Meulmeester, Ar nemuiden MIG/MAG lassen niveau 1 (Nederlands Instituut Lastechniek) Hanad Abdulahi Dahir, Biggekerke; Dar nel van der Giessen, Oost Souburg; Joey Klitz, Oost Souburg; Danjo Schenkhui- zen, Middelburg; Gregory Tisserand, Mid delburg Werken in het hout Mohammed Abdullahi Guure, Middel burg; Ali Abdirahman Jeylaami, Grijpsker- ke; Kevin de Leux, Middelburg; Rick de Meulmeester, Arnemuiden; Charel Nigh tingale, Oost Souburg Banktimmeren/machinaal houtbewer- ken (Stichting Hout en Meubel) Justin Tramper, Koudekerke Schoolverlaters met een baan Ali Mert Batmaz, Middelburg (Lamb Weston, Kruiningen); Samantha Becker, Vlissingen (Hema, Vlissingen); Eduard van Dijk, Vlissingen (Orionis Walcheren, Vlis singen); Liza Dingemanse, Biggekerke (Scapino, Middelburg); Bahoz Ibrahim, Middelburg (Bakker Bart, Middelburg); Seyid Karatas, Middelburg (Orionis Wal cheren, Vlissingen); Oguzhan Kizilarslan, Middelburg (Kringloop Zeeland, Seroos- kerke); Stéphanie Lijnema, Vlissingen (Action, Vlissingen); Demi Mabelis, Kapel le (Zorgcentrum ter Weel, Goes); Cis sy-Fay Redjosentono, Vlissingen (Stretch Mode, Middelburg/Goes); Amy Vergou wen, Vlissingen (De Mikke, vogel- en egel- opvang, Middelburg) SCALDA COLLEGE VOORVAVO, Middelburg MAVO Economie Tiny de Boeck, Bergen op Zoom; Aarn- out van den Ende, Middelburg; Mark Gi- deonse, Middelburg; Fedde Hopmans, Goes; Jet Jongepier, Vlissingen; Zenya Lac- roix, Koudekerke; Vincent Meijndert, Dreischor; Chayenne de Theije, Kuitaart; Cheyenne Toers Bijns, s-Heerenhoek. Techniek Esra Demirözcan, Middelburg; Ischa Waal eman Bruijnzeel, Vlissingen. Zorg en welzijn Priscilla Berkhoff, Vlissingen; Richelle Hulshof, Middelburg; Nida Naz, Middel burg. techniek landbouw zorg en welzijn Luuk Jansen, Zierikzee. Landbouw economie techniek Mahsa Hosseini, Vlissingen; Angelo Kor- suize, Vlissingen. Landbouw economie zorg en wel zijn Noortje Meeusen, Vlissingen. Techniek landbouw Davey van Kleef, Krabbendijke. HAVO Cultuur en maatschappij: Carla Berghuis, Kloetinge; Luke Eversdijk, Oost-Souburg; Lars van Keulen, Kortge ne; Tugqe Özqelik, Lewedorp; Jamie Lee van de Parel, s-Heer Hendrikskinderen; Annaïck van der Wiele, Kattendijke. Economie en maatschappij: Jefta van den Berge, Middelburg; Ines van Bommel, Veere; Niels Burger, Goes; Alys- sa Dijkstra, Middelburg; Pieter van den Hoek, Goes; Charita van der Klooster, s-Gravenpolder; Tarik Kürto?lu, Vlissin gen; Jordy Mastbooms, Middelburg; Mariëlle Scharff, Goes; Natuur en gezondheid: Talitha Boerebach, Hoek; Maddy Kuipers, Denemarken is Anna Salomé: „Het is mijn droom om muziektheaterster te worden." foto Mechteld Jansen door Joanne Karkdijk Middelburg; Juul van der Linde, Vlissin gen; Daphne Mol, Vlissingen; Lotte van Rosevelt, Noordgouwe. Havo, profiel natuur en techniek Ricardo den Hollander, Arnemuiden; Bri- ce Kpozuxe, s-Gravenpolder; Niels Min- derhoud, Aagtekerke; Dan Moerdijk, Waarde; Sylvester Schaier, Goes. Economie en maatschappij/cultuur en maatschappij: Danny van Boxel, Kortgene; Nicole Cijsouw, Kruiningen; Kaya van de Grift, Middelburg; Sophie Hamilton, Oostkapel- le; Melissa Hoekstra, Kapelle; Sisley de Nooijer, Middelburg; Sanne Polderman, Middelburg; Paola van de Velde, Seroos- kerke; Robbin Verburg, Middelburg; Jing de Visser, Middelburg. Natuur en techniek natuur en gezond heid: Quinten Eelman, Middelburg; Rainier Hu- bregtse, Zierikzee; Janet Nguyen, Middel burg; Wendy Offers, Middelburg; Colin Paulusse, Oost-Souburg; Adila Saif, Zierik zee; Justin Wens, Kapelle. ATHENEUM Cultuur en maatschappij: Noah Esajas, Middelburg; Sanne Kooman, Goes; Charlotte Smallenbroek, Renesse. Economie en maatschappij: Marinus van As, Grijpskerke; Tom Kloos terman, Lewedorp; Bas van Nieuwenhuij- zen, Sint Philipsland; Arne van Setten, Yer seke; Danny Wattel, Goes. Natuur en gezondheid: Kevin van den Boogaard, Bruinisse; Ro bert van Nieuwaal, Oosterland. Economie en maatschappij cultuur en maatschappij: Tamara Grujic, Vlissingen; Vivianne Nieu- wenhuijse, Kruiningen. Natuur en gezondheid natuur en tech niek Nadia Blommaert, Goes; Sandra Taher, Vlissingen; Dustin Vick, Middelburg; Ge rard van de Wege, Krabbendijke. GYMNASIUM Economie en maatschappij cultuur en maatschappij: Jimmy Kortlever, Hansweert. SCALDA COLLEGE VOORVAVO, MAVO Economie Sascha Berten, Terneuzen. Techniek Pieter Netten, Hulst; Aiko Willemsen, Ter-

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 118