Zomer in Noord-Holland! Citytour Delft €50,- voordeel 2 dagen vanaf 49 2/3 dagen Noord-Holland inclusief verblijf in een 4-sterren hotel met ontbijt pzc.nl/webwinkel reizen autovakanties 3 dagen Inclusief rondvaart, stadswandeling en nog veel meer! pzc.nl/webwinkel reizen hotelovernachtingen Aankomstdata en prijzen www.kras.nl/LR21452 De wereld is Kras Voordelige stedentrip Lezersprijs €99,-p.p. WestCord Ontdek Noord-Holland! Speciaal voor u selecteerden wij namelijk het schitterend gelegen 4-sterren NH Marquette in Heemskerk, inclusief ontbijt en een overheerlijke High Tea t.w.v. 21,50 p.p. Ten westen van het dorpje Heemskerk ligt het Noord-Hollands Duinreservaat, een prachtig natuurgebied met eindeloze fiets- en wandelpaden, die u ook naar sfeervolle dorpjes in de omgeving leiden. Bovendien bereikt u vanaf het hotel al binnen 15 minuten fietsen het Noord-Hollandse strand! Ook het dorpje zelf met vele winkels, restaurants en cafés is uw bezoek waard. Dat wordt heerlijk genieten van de zomer in eigen land! NH Marquette**** Dit prachtige sterren hotel ligt in het Noord-Hollandse Heemskerk, op het uitgestrekte 13e-eeuwse landgoed van het betoverende Chateau Marquette. Dit schitterende gebouw dateert uit 1225. Het naastgelegen hotel wordt omgeven door weelderig groen en beschikt over een receptie met kluisjes, een lounge, ontbijtzaal, bar, terras, gratis wifi in openbare ruimtes en gratis parkeergelegenheid. Uw kamer is voorzien van een telefoon, televisie, koffie- en theefaciliteiten en een badkamer met bad/douche, toilet en föhn. Aankomst van 20 juni t/m 30 december 2014. van voor u 2 dagen jê-73" vanaf €49 3 dagen £425 vanaf €75 Prijzen zijn per persoon o.b.v. 2 personen. Inclusief: 2/3 dagen (1/2 nachten) verblijf in NH Marquette met ontbijtbuffet en 1 x een High Tea in het hotel op de 2e dag van het verblijf (aanvang tussen 14.00 en 15.00 uur). Exclusief: vervoer, reis- en annuleringsverzekering, toeristen belasting 0,50 p.p.p.n. (verplicht, ter plaatse te betalen) en reserveringskosten 19,50 per boeking (verplicht). Optioneel: 3-gangendiner 26 p.p. Hoe boek ik deze lezersreis? Ga naar onze webwinkel, www.kras.nl/LR21452 of bel met Kras: 0900-9697 (15 cpm) o.v.v. reisnummer LR21452 Deze reis is exclusief voor u te boeken t/m 30 juni 2014. Delft, de bekende porseleinstad en de stad van Vermeer! WestCord Hotel Delft, gele gen tussen het centrum en natuurpark Delftse Hout, is de ideale plek van waaruit u deze prachtige stad kunt ontdekken. WestCord Hotel Delft**** Hotel Delft is compleet ingericht naar de visie van IKEA designers en met IKEA interieurstuk ken. U verblijft in een eigentijds en smaakvol ingerichte hotelkamer. In Gullmander Res taurant Bar kunt u ongedwongen tafelen voor zowel de lunch als het diner. Van een maaltijdsalade tot aan een heerlijk drie gan gen diner, chef kok Michael de Ruiter laat graag zijn creativiteit zien. Tijdens uw verblijf kunt u nog extra tot rust komen in de panora masauna en fitness ruimte. Uw verblijf begint met een welkomstdrankje op het zonovergoten terras of in de lounge van WestCord Hotel Delft. U kunt fietsen hu ren bij het hotel, de ideale manier om de stad en de groene omgeving te verkennen. Het centrum van Delft ligt op slechts vijf minuten fietsen van het hotel en uw auto kunt u gratis bij het hotel parkeren. Inclusief 2x overnachting in een Comfort kamer 2x uitgebreid ontbijtbuffet Welkomstdrankje 15% korting vooreen lunch/diner in Gullmander Restaurant Bar Citytour door Delft (rondvaart en stadswandeling op de tweede dag) Entree Porceleyne Fles Kop koffie bij Stads-Koffyhuis Delft Gratis gebruik sauna en fitness Gratis parkeren Dag twee geniet u samen van een uitgebreid ontbijtbuffet. Deze dag staat de citytour door Delft centraal. U maakt een stadswandelingen eenrondvaartdoorhetprachtigeDelft.Ontdek de verschillende sfeervolle kerken, kloosters en hofjes en de architectuur door de eeuwen heen. Ook een bezoek aan de Porceleyne Fles met Delfts aardewerk mag niet ontbreken! Adviesprijs €129,- p.p. Naast de vele musea vindt u in Delft vele gale ries, cadeauwinkels, modeboetieks en culi naire winkels. In Stads-Koffyhuis Delft kunt u terecht voor een lekkere kop koffie. Na een actieve dag in de bruisende stad is het heerlijk thuiskomen in WestCord Hotel Delft. Meer informatie en boeken Ga naar onze webwinkel of boek via www.westcordhotels.nl/wegener of telefonisch: 015-8889010, onder vermelding van "Wegener Citytour' Verblijf is mogelijk t/m 30 september 2014, op basis van beschikbaarheid. Prijs is exclusief toeristenbelasting €2,40 per persoon per nacht. Prijs is op basis van 2 personen per kamer. Single toeslag is €50,- per verblijf.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 64