•M; Swiss WSense <r In de finale gerold P=OP 26 BEVELANDEN en THOLEN dag auto's een busjes door de straat." De Morlodestraat is Vrij smal, au to's staan op de weg geparkeerd. Hard rijden lijkt daardoor al uitge sloten. Binnen de kortste keren waren brandweer en politie ter plaatse en stond de straat volgens Nijsten 'stijf vol' mensen. Een aantal ont fermden zich over het slachtoffer. „Er lag een flinke plas bloed op straat", zegt de bewoonster. Het is een geluk dat er niemand op de stoep liep toen de auto daar be landde. „We stonden zelf ook op het punt om weg te gaan." De straat was een behoorlijke tijd afgesloten om het slachtoffer te bevrijden en het voertuig te ber gen. Twee meisjes, die ook nog steeds onder de indruk zijn, zeg gen gehoord te hebben dat de au tomobiliste vermoedelijk onwel is geworden achter het stuur. Maar dan nog blijft het de vraag hoe de auto op zijn kop is geraakt. Moge lijk iets te hard door de bocht ge komen, al lijkt ook dat onwaar schijnlijk. De enige die daar wel licht uitsluitsel over kan geven is de onfortuinlijke vrouw. Zij is met onbekend letsel naar het zie kenhuis in Antwerpen vervoerd. VEERE - Het herstel van het histo risch stadhuis in het stadje Veere is duurder dan verwacht. Nu de klus voor een groot deel is ge klaard, blijkt het budget van ruim •1,5 miljoen euro met 1,3 ton te zijn overschreden. De grootste tegen valler deed zich voor bij de restau ratie van de toren. De bonte knaagkever bleek zo veel hout te hebben aangevreten dat de hele spits moest worden vervangen. Extra kosten: 1,1 ton. Onvoorzien was ook de noodzaak om gebeeld houwde leeuwtjes te restaureren en wijzerwerken van het carrillon te balanceren. Dat kostte in totaal 20.000 euro extra. Het is nog altijd een raadsel hoe het ongeluk heeft kunnen gebeu ren, zowel voor de politie als voor de omwonenden. Het bizarre voorval is het gesprek van de dag, ook uren later nog, als alleen glas splinters tussen de straatstenen en een flink beschadigde perso nenauto nog herinneren aan het incident. De beschadigde auto (de lak en de achterbumper hebben averij opgelopen en het rechter achterwiel is ontzet) is van C. Nijsten en haar man. „Rond 11 uur hoorden we ineens een harde knal", zegt ze. „We zijn aan het verhuizen, dus we dachten dat er boven een paar dozen waren om gevallen. Toen we uit het raam ke ken, zagen we dat er een auto op z'n kop in de straat lag." Ook Nijsten snapt niet hoe dat is ge beurd. „Het was maar een klein autootje. Er rijden hier de hele COMPLETE BOXSPRING €3330,- €3420,- €2740,- BDXSPRINGS S. MATRASSEN Goes Outlet: Marconistraat 28a, tel: (0113) 72 41 11 Middelburg: Mortiereboulevard 18a, tel: (0118) 60 65 94 Kijk en bestel op swisssense.nl KOOPZONDAG 15 JUNI 'Het was een harde klap' door Luc Oggel KRABBENDIJKE - Bewoners van de Morlodestraat in Krabbendijke wis ten gisterochtend niet wat ze mee maakten. Ineens lag er een auto op zijn kop op de stoep. De bestuur ster, een 74-jarige inwoonster van het dorp, raakte daarbij gewond. SINT-ANNALAND - Jakob den Ouden uit Sint-Maartensdijk is gisteren in Sint-Annaland knikkerkampioen van Tholen geworden. Met vijftien andere Thoolse kinderen mag hij zaterdag 21 juni meedoen aan de landelijke finale van het NK Knikkeren in Amersfoort. De wedstrijd in Tholen was de enige Zeeuwse voorronde. Er deden 60 kinderen aan mee. foto Leo Adriaansen Sense 165 Nature Vlakke uitvoering 180x210cm Lifestyle 1918 Lifestyle 110 Elektrische uitvoering 180x210cm Elektrische uitvoenng 180x210cm MIDDELBURG 12.00 - 17.00 UUR

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 60