Familieberichten 0 (T1ensenlinq.nl OyarJadsn GEERTRUI DA ANNA PARLEVLIET Antheunis Jacobse Teun •4 2. donderdag 12 juni 2014 kijk ook op 'Diegenen die ik liefheb verlaat ik, om degenen die ik liefhad terug te vinden.' Met weemoed geven wij kennis van het overlijden van ^Hamburg 23 juli 1923 tGoes 9 juni 2014 haar schoonzus Munte Dicky Parlevliet-Parlevliet haar neven en nichten Zierikzee Dieuwke Parlevliet en Aad Smaal Middelburg Leendert-Jan Parlevliet en Paulien Couvée Culemborg Ilse Parlevliet en Siebe Schootstra Utrecht Gerard, Parlevliet Arnhem Claar Parlevliet en Jolanda Nijsen Heeg Bert van Kapel en Ellen van der Veen Niebert Mieke van Kapel en Gerard Boven Oostwold Christie van Kapel en Jan Boven Nijmegen Christiaan Mulder en Aafke Beelo Munte Leendert Parlevliet en Veerle Coene Nieuwkerken - Waas Nel Parlevliet Gent Anna Geertruida Parlevliet Dikkele Dirk-Jan Parlevliet en Krista De Wulf Bottelare Ans Parlevliet en HansVerbrugghe en hun kinderen Op vrijdag 13 juni, van 19 uur tot 19.30 uur is er gelegenheid om afscheid te nemen in het uitvaartcentrum aan de Fluitekruidstraat 8 in Goes. De afscheidsdienst zal plaatsvinden op zaterdag 14 juni om 10.30 uur in de Geerteskerk, Geertesplein 24,4481 AN te Kloetinge. Gelegenheid tot condoleren na de kerkdienst. De begrafenis is om 16.45 uur op de begraafplaats Westerveld, Duin- en Kruidbergerweg 2-6, 1985 HG te Driehuis. Correspondentieadres: Ilse Parlevliet, Rosalie Lovelingpad 23,4103 VD Culemborg, iparlevliet@hetnet.nl Ken Hem in al uw wegen, en Hij zal uw paden recht maken. Spreuken 3 6 Na een moeizame laatste levensfase is rustig ingeslapen mijn lieve man en onze vader echtgenoot van Betsie Jacobse-Pleijte 4 oktober 1933 t 11 juni 2014 Zoutelande E.K. Jacobse-Pleijte Westkapelle Liesbeth en Aarnoud Gisella in liefdevolle herinnering Zoutelande Bram Onze dank gaat uit naar de medewerkers van het team Veere Zuid van Zorgstroom. Swaalingestraat 67 4374 BW Zoutelande Op D.V. zaterdag 14 juni zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Zoutelande om 12.00 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de aula van de begraafplaats. Geen bezoek aan huis Geen bloemen Met groot verdriet en diepe verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van onze zeer gewaardeerde collega Desirée van Damme De herinnering aan Desirée, iemand met zoveel levens lust, liefde voor anderen, betrokkenheid bij haar werk en collega's, zullen wij koesteren. Wij zullen je missen. Onze gedachten en medeleven gaan uit naar Daan, ouders, broer, naaste familieleden en ieder die haar lief had. Wij wensen hen veel sterkte toe in deze moeilijke periode. Collega's Rabobank Rotterdam In de bloei van haar leven en vol grootse plannen en dan ineens is ze er niet meer Diep geschokt zijn we door het plotseling overlijden van mijn kleindochter en ons nichtje Desirée van Damme Wij wensen Daan, Jac en Ema, Didier en Jessie, Dirk en Ankie veel sterkte en kracht toe dit zware verlies te kun nen verwerken. Oma de Winter Joke en Michel Menard-de Winter Isabelle en Laurent, Francoise en Vincent, Fabrice en Delphine Marijke en Pierre de Backere-deWinter Marlies en Maarten, Josee, Paul, Pauline, Monica Woorden zullen nooit in staat zijn onze gevoelens uit te drukken Zoals ze bedoeld zijn. Er zullen ook nooit genoeg woorden voor zijn. Verbijsterd en verdrietig zijn wij door het bericht dat door een noodlottig ongeval is overleden Desirée van Damme Dochter van onze oud-collega Jac van Damme Wij wensen Daan, Jac en Erna, Didier en Jessie en verdere familie heel veel sterkte en kracht toe met dit grote verlies. Namens het team, medezeggenschapsraad, ouderraad en leerlingen van basisschool Het Kompas (Oost-Souburg) Met leedwezen hebben wij kennis genomen van het over lijden van de heer Cornelis Pieter de Regt De heer De Regt is in de periode van april 1982 tot septem ber 2001 werkzaam geweest als matroos bij de voormalige Provinciale Stoombootdiensten in Zeeland. Met waardering denken wij terug aan de wijze waarop hij zijn werkzaamheden voor Provincie Zeeland vervulde. Wij wensen zijn vrouw, kinderen, kleinkinderen en verdere familie veel sterkte toe bij de verwerking van dit onver wachte verlies. Gedeputeerde Staten van Zeeland, drs. J.M.M. Polman, voorzitter A.W. Smit, secretaris Middelburg, 11 juni 2014 jt wmmm Mk.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 42