Noorse fjorden en Fagernes 3 dagen het beste van Groningen en Drenthe II I I' 1 11 Een mooi hotel, heerlijk eten en cultuur proeven! Een fantastische reis vol natuurschatten en cultuur! pzc.nl/webwinkel reizen J effeweg.nl 3 dagen het beste van Groningen en Drenthe Adviesprijs €139,-p.p. Lezersprijs* 99,- p.p. FLETCHER 41L. EP ep3 Boek nu deze lezersreis pzc.nl/webwinkel reizen hotelovernachtingen Fagernes ligt centraal in Noorwegen en is het toeristische hart van de folkloristische streek Valdres. De plaats is schit terend gelegen aan de Strondafjord, een verbreding van de rivier de Begna en omgeven door met naaldbomen begroeide berghellingen. U zult versteld staan van de overweldigende natuur en de indrukwekkende fjorden zoals de Naerofjord en de Aurlandsfjord. Daarnaast brengen we een bezoek aan steden als Lillehammer en Oslo. Vertrekdatum en prijs 24 augustus v.a.€869,- Vermeld bij boeking boekcode1024 en uw korting wordt automatisch verrekend. Inclusief: Vervoer ter plaatse per Effeweg.nl Comfort Class touringcar, 7 hotelovernachtingen, 7x ontbijt, 7x diner, Vlucht per KLM Amsterdam - Oslo v.v., Luchthaven belastingen, Brandstof-en veiligheidstoeslagen, Begelei dingdoor uw Nederlandse Effeweg.nl chauffeur, tevens reisleider vanaf de luchthaven in Oslo Hoogtepunten excursiereis •Jotunheimen •Lillehammer Flêm «Oslo •Naerpfjord Exclusief: Reis-en annuleringsverzekering, Reserverings- kosten a 18,-, Calamiteitenfonds a 2,50, Overige verzorgingen Excursie-en entreegelden Storefjell Resort Hotel 3* Tijdens deze reis verblijft u in het Storefjell Resort Hotel. Het hotel beschikt over een restaurant, terras, zwembad, fitnessruimte en sauna. Alle kamers beschikken over airconditioning, tv en een minibar. De meeste kamers kijken uit op de omringende bergen. Het hotel heeft een speelkamer waar de gasten kunnen tafelten nissen of biljarten. U heeft in het Storefjell Resort Hotel ook de beschikking over een squashbaan. In de omgeving kunt u prima wandelen en zelfs vissen. Het hotel heeft een lift. Alle fouten voorbehouden. Prijzen zijn vanaf en per persoon o.b.v. een boeking voor 2 personen. 'Korting is geldig van12-06-2014 t/m19-06-2014. Kortingenen prijsverlagingen zijn niet geldig op boekingen gemaakt buiten de kortingsperiode. Uitgebreide informatie over deze reis vindt u op: www.effeweg.nl/trp24126 Meer informatie en boeken Reizen worden uitgevoerd door Effeweg.nl. Ga naar de webwinkel van onze krant om deze reis te boeken. U kunt ook een reservering maken op www.effeweg.nl/trp24126 of telefonisch via 0529 - 46 96 67. Hotel-Restaurant Langewold is een knus hotel, gelegen in het mooie Drenthe maar op steenworp afstand van de bruisende stad Groningen. Hier kunt u heerlijk winkelen of plaatsnemen op een gezellig terrasje. Of wat denkt u van een boottochtje door de grachten? De stad biedt vele bezienswaardigheden en daarom mag een rondvaart zeker niet ontbreken! In de directe omgeving kunt u heerlijke fiets- en wandeltochten maken door de prachtige natuur. Bezoek bijvoorbeeld Havezate Mensinge, een prachtig landgoed gelegen in Roden en ga ook zeker naar de Theefabriek in Houwerzijl. U zult zich tijdens uw verblijf geen moment vervelen. Dit wordt genieten! Inhoud: Welkomstdrankje 2 x overnachting 2 x uitgebreid ontbijtbuffet lx heerlijke dagschotel op de dag van aankomst Informatiepakketje van de omgeving inclusief fiets- en wandelroutes Rondvaart door de Groninger grachten Toegangskaartje De Theefabriek in Houwerzijl met Grunneger Boer'nthee Gratis parkeren en gebruik draadloos internet Fletcher Hotel-Restaurant Langewold Het 4-sterren Hotel-Restaurant is gelegen in het gezellige dorp Roden in het noordelijkste puntje van Drenthe. Het hotel beschikt over een sfeervol restaurant, gezellige bar en een ruim terras. Wilt u even ontspannen? Maak dan gebruik van de sauna of het solarium. Een fitnessruimte en kegelbanen maken uw verblijf compleet. Meer informatie en boeken Ga naar de website: WWW.HOTELLANGEWOLD.Nl/WEGENER Of bel naar het hotel: +31 (0)347 - 750 435 Deze prijs is geldig t/m 30-9-2014 o.b.v. een verblijf van 2 volwassenen op een standaard tweepersoonskamer. Prijs is exclusief reserveringskosten (€5 per boeking) en tax handling fee (€2 p.p.p.n.).

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 30