Ontdek Friesland Noord Franse kust Golden Tulip m 361 Fietsen, wandelen, culinair genieten en slapen in een tophotel! Boek nu deze lezersreis pzc.nl/webwinkel reizen hotelovernachtingen Weekend of Midweek vanaf 319,- per vakantievilla Vakantie Villa aan zee Boek nu deze lezersreis ~\2iP pzc.nl/webwinkel reizen vakantiewoningen www.pzc.nl dinsdag 10 juni 2014 Bossen, parkachtige landschappen, heidevelden, bossen en de Friese meren. Dat is uw omgeving als u kiest vooreen paar dagen Friesland! Toeslagen - Verblijf in een luxe kamer 7,50 per nacht, luxe kamers hebben een terras en bosrijk uitzicht. - Verblijf in een suite 25,- per nacht, suites zijn ruimer en de badkamer beschikt over een aparte bad en douche. - Toeristenbelasting 0,80 p.p.p.n. - Eenpersoonskamertoeslag voor 1 nacht 49,50 p.p.p.n. - Eenpersoonskamertoeslag voor 2 nachten 23,50 p.p.p.n. Dit arrangement is geldig tot en met 31 december 2014. TIP: Wilt u langer verblijven? Reserveer dan het Ontdek Friesland arrangement meerdere keren achtereenvolgens. U verblijft in viersterren hotel Golden Tulip Tjaarda Oranjewoud. Dit hotel ligt verscho len in de statige bossen van Oranjewoud (Heerenveen). Een idyllische plek met een unieke sfeer. Statige landhuizen en oude bomenlanen omringen vier sterrenhotel Tjaarda. Ze herinneren aan de tijd dat de koninklijke familie in Oranjewoud verbleef. Dat vorstelijke gevoel zetten zij voort in het hotel, speciaal voor u! Golden Tulip Tjaarda Oranjewoud Gelegen in de bossen van Oranjewoud ligt Golden Tulip Tjaarda, een viersterren hotel waar gastvrijheid hoog in het vaandel staat. Uw kamer is ruim, comfortabel en sfeervol ingericht. Het hotel beschikt over een groot terras, Grand Café Bar, Oranje rie met speeltuin, restaurant (is aangeslo ten bij Fryslan Culinair, wat staat voor een diner op topniveau). Daarnaast biedt het hotel uitgebreide Wellness faciliteiten, waaronder een infraroodcabine, sauna, Turks stoombad. U kunt hier uitstekend te recht voor een massage, gezichtsbehan deling of even heerlijk met uw voeten in de Fish Foot Spa! Kortom: een tophotel om helemaal tot rustte komen! Ontdek Friesland (1 nacht): Ontvangst met koffie/thee en Fryske Sükerböle lx overnachting in een comfortkamer lx uitgebreid ontbijtbuffet Diverse wandel-en fietsroutes Gratis gebruik van draadloos internet Vrij gebruik van zwembad en whirlpool 10% korting op behandelingen in het Wellness Spa centrum (gelegen in het hotel) Reserveer2 nachten achtereenvolgens het Ontdek Friesland arrangement 99,- p.p.) in Tjaarda Oranjewoud en u krijgt op uw aankomstdag een 3-gangen diner GRATIS! Meer informatie en/of boeken: Ga naar de webwinkel waar u direct online uw reservering kunt maken of kijk op www.tjaarda.nl. Voor eventuele vragen zijn wij telefonisch bereikbaar op 0513- 433533 (ma-vrij van 09:00u - 17:00u) of per mail reserveringen@tjaarda.nl TJAAKDA 0*AN|€WOUO - MOT»- I FZC Weekend of Midweek vanaf slechts €319,- per villa Stijlvolle Vakantievilla's La Douce France Brede zandstranden In natuurpark 'Sauvage' Nabij Boulogne-sur-Mer Lezerskorting! Zwemmen, zonnen, en zandkastelen bou wen op de brede zandstranden. Wandelen in natuurpark Domaine de Sauvage, direct vanuit uw villa. Smullen van culinaire hoog standjes in de sterren restaurants. De lek kerste streekproducten proeven in de vele restaurantjes van het gezellige, nabijgele gen, Boulogne-sur-Mer. Kopje onder in het grootste aquarium van Europa en talloze buitensport mogelijkheden... Dat is vakantie aan het Noord-Franse Nord Pas de Calais, slechts 2 uur rijden van Brussel. Inclusief: 3/4 overnachtingen in een 6-persoons villa Eindschoonmaak (ca. 60,-) Laken/deken pakket (ca. 48,- p.p.) Energiekosten Toeristen belasting 10% korting op greenfees •Gratis Parkeren Geniet samen of met hele gezin van rust en ruimte tijdens een midweek of week end break in een stijlvolle 6-persoons villa aan de Franse Noordkust, Als lezer boekt u nu heel voordelig! U verblijft in Equihen Plage, op ca. 8 kilometer van het sfeervolle, historische Boulogne-sur- Mer, met leuke Franse restaurantjes. Golf-en buitensportliefhebbers kunnen hun hart ophalen in badplaats Hardelot (ca. 4 km). De bestemming leent zich uitstekend voor lange wandelingen op het strand, in het naastgele gen natuurreservaat of in een de mooiste natuurgebieden van Frankrijk, de baai van de Somme. Holiday Suites Hardelot - Eguihen Plage Uw 6-persoons vakantievilla met zijzeezicht is stijlvol ingericht en beschikt over een volledig ingerichte open keuken, living met slaapbank, 2 slaapkamers en een badkamer op de eerste verdiepingen een terras mettuinmeubilair. Prijs per villa: Midweek: maandag-vrijdag Weekend: vrijdag - maandag €439,- 13/6 -10/7 26/8-15/9 €499,- 11/7t/m 25/8 €319,- 29/8 t/m 9/10 €339,- 11/10 t/m 31/10 Prijs is per villa per midweek of weekend ar rangement, exclusief 15,- reserverings- kosten per online boekingen borg (vooraf per overschrijving te betalen). Meer informatie en boeken Ga naar de webwinkel bel met Arke 0900- 8847 (0,15 pm) of ga langs bij een Arke winkel in de buurt o.v.v. Wegener Holiday Suites aan bieding. Op deze reis zijn de ANVR/SGR voor waarden van toepassing.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 74