fT1ensenlinq.nl Familieberichten UvarJadsn J? A Monique Elvira Gerda Mannaert - Kant Pieter de Visser Johannes Paulus Rosa Mannaert Met ontroering en verdriet vernamen wij het overlijden van Monique Mannaert-Kant Onze gedachten zijn bij haar man Jan en de kinderen, haar ouders en (schoon)broers en (schoon)zussen. Wij wensen hen veel sterkte in deze verdrietige tijd. Ooms en tantes, neven en nichten familie d'Haens John Théo Jacques Germain Michielsen Willem Boone Wat geen oog heeft gezien, wat geen oor heeft gehoord en wat in geen mensenhart is opgekomen, dat heeft God bereid voor wie hem lief hebben. Na een arbeidzaam leven is, gesterkt door het Sacrament der Zieken, in alle rust in "de Korenmarkt" te Hulst overleden onze broer, schoonbroer, oom en medebroeder Laurentius Petrus Antonius Verver, pater Marist. Hij mocht de leeftijd van 79 jaar bereiken. De familie Verver. Paters en broeders Maristen. Hulst, 7 juni 2014. De uitvaartdienst zal plaatsvinden op donderdag 12 juni om 11.00 uur in de basiliek van de H. Willibrordus, Steen straat 2 te Hulst. Aansluitend willen we hem begeleiden naar zijn laatste rustplaats op de begraafplaats aan de Van der Maelstedeweg te Hulst. Hij is opgebaard in familiekamer 2, Blaauwe Hofke 90 te Hulst. Daar is gelegenheid om afscheid van hem te nemen op woensdag van 19.00 tot 20.00 uur. Dat is ook mogelijk op donderdag in de basiliek van 10.15 tot 10.45 uur. Gelegenheid tot schriftelijke condoleance is er voor de uitvaartdienst in de basiliek. Bij het samenzijn na de begrafenis in "Brasserie Truffino", Truffinoweg 2 te Hulst kunt u dat ook persoonlijk doen. Correspondentieadressen: Familie Verver, Steenpit 9,4561 CT Hulst. Paters en broeders Maristen, Zandstraat 10,4561 SC Hulst. De seizoenen van het leven voltooid. Na een lang en mooi leven is overleden onze lieve meelevende vader, schoonvader, opa en overopa weduwnaar sinds 8 maart 2013 van Vina Wisse Biggekerke 14 oktober 1923 Middelburg 7 juni 2014 Ko de Visser, Ria de Visser-Luitwieler t Ria Broerse-Kense Marco en Nicole Peter en Suzanne, Lars en Lente Vivian en Brian, Jasmijn en Julia Mariska Joep en Annelies de Visser-Quaak Annemiek en Ben, Pheline en Valerie Veerle en Peter, Marie en Belle Coby en Wim van der Weegen-de Visser t Leonie en Steven Suzanne Suzan en Sam Kluijfhout-de Visser Marijn en Leanne Wouter Frank t Correspondentieadres: S. Kluijfhout-de Visser Kaapduinseweg 14a, 4371 NP Dishoek De afscheidsdienst zal worden gehouden op donderdag 12 juni om 14.00 uur in de Catharinakerk, Willibrordusplein 3 te Zoutelande. Aansluitend zal omstreeks 15.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Zoutelande. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in bovengenoemde kerk. Wij vragen u deze advertentie als persoonlijk bericht te beschouwen. Joop van der Sluis In W.Z.C.-Antonius te Kloosterzande is in alle rust overleden onze lieve vader, schoonvader en opa Johan Jansen A Hontenisse, 26-6-1944 t Kloosterzande, 6-6-2014 Kloosterzande: jolanda Jansen Niels Buijs Sophie, Sara 6 juni 2014 Correspondentieadres: Zoutedijk 14 4587 CM Kloosterzande Het afscheid en de begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. kijk ook op www.pzc.nl dinsdag 10 juni 2014 35 Bewonderenswaardig was haar levenskracht. Sterk was zij in haar strijd tegen haar ziekte. Groot was haar liefde voor haar dierbaren. Nu is zij in rust van ons heengegaan. Met al haar levenslust en wilskracht heeft zij deze strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die wij met haar mochten beleven, hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze geweldige mama, onze sterke dochter, zus, schoonzus en tante echtgenote van Zij overleed in de leeftijd van 47 jaar. Zandberg: Hulst: Hulst: Herten: Utrecht: Jan Mannaert Laura en Davy Thijs Pa en ma Kant Miriam, Ad en kinderen Paul, Marie-Louise en kinderen Annelies, Wim en kinderen 7 juni 2014 Zandbergsestraat 45, 4569 TC Graauw U kunt afscheid nemen van Monique in het uitvaart centrum van DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op donderdag 12 juni van 18.00 tot 18.30 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op vrijdag 13 juni om 10.30 uur in de Basiliek van de H. Willibrordus, Steenstraat 2 te Hulst, waarna de crematieplechtig heid in besloten kring zal volgen. Voorafgaand aan de uitvaartdienst is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in de Basiliek vanaf 10.00 uur. We zijn erg trots hoe groots en waardig zij haar ziekte heeft gedragen. Ze bleef levenslustig en positief tot het einde toe, zonder zich ooit te beklagen. Ze was lief, gezellig, moedig, sterk, stralend, grappig, wijs en heel zorgzaam. Zo'n geweldige echtgenote, (schoon)moeder, oma, tante en vriendin is zeer zeldzaam. Het doet veel pijn, dat we haar moesten laten gaan. Met een lach, zoals zij zou willen en een traan. Maar ook zijn we zeer dankbaar. Want zij was voor een ieder een fantastisch mens, ruim 80 jaar. Elizabeth Jacomina Janneke Herrebout - Kareis Waterlandkerkje 15 januari 1934 Oostburg: Eindhoven: Amsterdam: Oostburg 8 juni 2014 Daaf Herrebout Kees t Hans en Yvonne Max en Dinette Stef en Charlotte Peter en Rebekka Daphne en Naomi Oude Haven 6 4501 PA Oostburg Liesbeth is thuis opgebaard. De afscheidsdienst wordt gehouden op vrijdag 13 juni om 12.00 in de PKN kerk, Kerkplein 2 te Oostburg. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren in het Kerkcentrum, waarna we de dienst afsluiten in het crematorium te Terneuzen. Een hartelijke en extra dank voor de lieve en niet- aflatende zorg en hulp van zowel dokter M.de Meijer als alle dames van de Thuiszorg ZorgSaam Thuis. We hadden hem graag wat langer bij ons gehad, maar omringd door zijn gezin is van ons heengegaan 24 juli 1928 6 juni 2014 Estella Maria Michielsen-Verbiest Manon en Kees Kelly en Thijs Sidney en Martijn Melody en Kashif Ivory Isabelle en Teun Babiche en Jakko Jeanneau en Tessa Dominique en Arjen Denzei Fabienne Sophie Louise Huguette Max Phillippa Delphine Romey Correspondentieadres: Truffinoweg 294 4561 NT Hulst De uitvaartdienst wordt gehouden op donderdag 12 juni om 10.30 uur in de H. Maria Hemelvaartkerk aan het Dorpsplein te Zuiddorpe. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Gelegenheid tot condoleren d.m.v. een condoléancekaart in een mand in de kerk of na de dienst in het Hampshire Hotel, Churchilllaan 700 te Terneuzen. Heel bijzonder, heel gewoon gewoon een heel bijzondere man 5 maart 1932 Correspondentieadres: Kuipersweg 5 4338 PH Middelburg 6 juni 2014 Namens allen: P.R. van Soest Willem is opgebaard in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. Hier kunt u afscheid van hem nemen op donderdag 12 juni van 14.00 tot 15.00 uur. De crematie zal in stilte plaatsvinden. 1 kor. 2,9 leder uur, ied're stap brengt ons nader, bij de grens van leven en dood. Nog is het tijd, de Heer geeft gena, de toegang is vrij door Golgotha. Joh. de Heer 890:1 Met ontroering hebben we kennis genomen van het nog plotseling overlijden van onze broeder Met dankbaarheid denken we terug aan zijn bewogenheid om met andere mannen in Zeeland te getuigen van Gods liefde voor mensen. Hij mag nu reeds juichen voor Gods troon met hen die ons zijn voorgegaan. We bidden Ada en haar kinderen de vertroosting van onze hemelse Vader toe. Namens het comité Zeeuwse mannendagen Voorzitter: Jan van Buren Goes, 06-06-2014 "Tijger Opa"

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 73