Colofon Hlensenlinq.nl Familieberichten Elisabeth Maatje Joziasse Liesbeth Pieter de Visser (0111)45 07 17 amiiieberichten kijk ook op Dieter Wolfgang Paul Heinisch Dieter H Bedroefd, maar beseffend dat het zo niet verder kon, hebben wij voorgoed afscheid genomen van onze lieve zus, schoonzus en tante 14 september 1935 t 7 juni 2014 gehuwd geweest met Eduard Theodor Reuter t 2009 Peter en Loes Joziasse Bram en Mathilde Joziasse Matie Joziasse Neven en nichten Achterneven en nichten Correspondentieadres: M.E. Joziasse Burg. Bosselaarstraat 11, 4363 AV Aagtekerke De crematieplechtigheid, waarvoor u wordt uit genodigd, zal worden gehouden op vrijdag 13 juni om 12.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3, 4337 PB Middelburg. Nadien ontmoeten wij elkaar in de ontmoetingsruimte van het crematorium en is er gelegenheid tot condoleren. Catharina Cornelia (Corrie) Kastelein - Teerlink Maria Marijs-Poppe Joop van der Sluis De seizoenen van het leven voltooid. Na een lang en mooi leven is overleden onze lieve meelevende vader, schoonvader, opa en overopa weduwnaar sinds 8 maart 2013 van Vina Wisse Biggekerke 14 oktober 1923 Middelburg 7 juni 2014 Ko de Visser, Ria de Visser-Luitwieler t Ria Broerse-Kense Marco en Nicole Peter en Suzanne, Lars en Lente Vivian en Brian, Jasmijn en Julia Mariska Joep en Annelies de Visser-Quaak Annemiek en Ben, Pheline en Valerie Veerle en Peter, Marie en Belle Coby en Wim van der Weegen-de Visser t Leonie en Steven Suzanne Suzan en Sam Kluijfhout-de Visser Marijn en Leanne Wouter Frank t Correspondentieadres: S. Kluijfhout-de Visser Kaapduinseweg 14a, 4371 NP Dishoek De afscheidsdienst zal worden gehouden op donderdag 12 juni om 14.00 uur in de Catharinakerk, Willibrordusplein 3 te Zoutelande. Aansluitend zal omstreeks 15.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Zoutelande. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in bovengenoemde kerk. Wij vragen u deze advertentie als persoonlijk bericht te beschouwen. Hoe regel ik mijn uitvaart? Wat is er mogelijk? Hoe stel ik een codicil op? Hoe stel ik een testament op? Kan ik mijn grafsteen nu al uitzoeken? Welke bloemen zijn er mogelijk? Met welke belastingen krijg ik te maken? Welke instanties moeten we inlichten? Waar kan ik mij verzekeren? Wat zijn de kosten voor een advertentie? Hoe zit het nu precies met het erfrecht? Welke kisten zijn er toegestaan? Asbestemming, wat is mogelijk? Kan ik nu al een graf kopen? 24 uur per dag 7 dagen per week t. 0800 - 4444 000 /C "X Uitvaartverzorging Schouwen-Duiveland M. de Bruijne www.pzc.nl dinsdag 10 juni 2014 35 Enige en Algemene Kennisgeving Weg was de kracht, rust in Zijn hand jouw taak hier is volbracht Verdrietig, maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven, hebben wij geheel onverwacht afscheid moeten nemen van mijn lieve man en onze lieve vader Heldritt (Duitsland), 22 augustus 1950 Goes, 8 juni 2014 Sigrid Heinisch - Wallrafen Melissa Marcel Thibautstraat 6 4363 BG Aagtekerke Dieter is overgebracht naar het uitvaartcentrum H. Jobse te Middelburg alwaar geen bezoek. U kunt ons condoleren en afscheid van hem nemen op woensdag 11 juni van 10.00 tot 10.45 uur in het verenigings gebouw "Amicitia", Agathastraat 1 te Aagtekerke. Aansluitend zal omstreeks 11.00 uur de begrafenis plaats vinden op de begraafplaats te Aagtekerke. Mijn flinke zorgzame vrouw, onze lieve moeder en oma heeft nu de rust gekregen die zij zocht 's-G rave nh age 14-2-1923 Kapelle 5-6-2014 Kapelle: G. Kastelein Zoetermeer: Kees Kastelein en Jennifer Mathoera Den Haag: Lizeth Kastelein Boy Besseling Stoofboogerd 47 4421 DG Kapelle De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden op dinsdag 10 juni om 13.30 uur in rouwcentrum Peter Butler, Maalstede la te Kapelle. Er is vanaf 13.00 üur gelegenheid om van haar afscheid te nemen. Na de afscheidsbijeenkomst is er gelegenheid tot condoleren. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Geen bezoek aan huis. Heden overleed mijn innig geliefde schoonzus en tante. Vlissingen P. Marijs J. Marijs- de Ridder leder uur, ied're stap brengt ons nader, bij de grens van leven en dood. Nog is het tijd, de Heer geeft gena, de toegang is vrij door Golgotha. Joh. de Heer 890:1 Met ontroering hebben we kennis genomen van het nog plotseling overlijden van onze broeder Met dankbaarheid denken we terug aan zijn bewogenheid om met andere mannen in Zeeland te getuigen van Gods liefde voor mensen. Hij mag nu reeds juichen voor Gods troon met hen die ons zijn voorgegaan. We bidden Ada en haar kinderen de vertroosting van onze hemelse Vader toe. Namens het comité Zeeuwse mannendagen Voorzitter: Jan van Buren Goes, 06-06-2014 Uitvaart Informatie Hulplijn Bekijk nu het antwoord van De Uitvaart Informatie Hulplijn op www.uitvaartinformatiehulplijn.nl Gratis hulp bij vragen rondom overlijden, uitvaart en nazorg Voor een zorgzame begeleiding rondom de uitvaart j Dog en nacht bereikbaar op: www. uitvaartschouwenduiveland. nl Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail I pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon I 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet I www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 35