as t l! I II beico Discotheek de Hooizolder gaat voor enkele maanden weer open Capinge 7 zegeviert in de tweede klas WALCHEREN 25 aantrekkelijk shoppen Keuken Plus •t aan de run. „Lekker samen spor ten, samen lol hebben. Dat is toch mooi." Het was haar echter niet gelukt om haar jongste zoon mee naar Vlissingen te nemen. „Hij wilde hoe dan ook de voetbalwed strijd van België tegen Thnesië zien." Betty Janssens uit Roosendaal nam zaterdag samen met haar drie kinderen deel aan Colours by the Sea. Na de laatste kleurstraat liep ze met haar jongste zoon (Eric, 11)naar het Bellamypark. Haar dochter Rianne (14) en zoon John (16) was ze onderweg uit het oog verloren. „Die lopen te hard voor mij." Haar man had ook graag willen meelopen, zo vertel de ze. „Want dit is een ideaal fa milie-evenement. Maar hij heeft twee weken geleden tijdens het trainen een knieblessure opgelo pen. Hij staat ergens langs de kant. Maar volgend jaar zijn we ze ker met z'n allen weer van de par tij." De kans dat er volgend jaar een derde editie komt is niet on denkbeeldig. De organisatie liet voorafgaand aan de start van de run weten dat daar al aan gedacht wordt. En als er een derde editie komt, wordt gemikt op zevendui zend deelnemers en een parcours van zeven kilometer. Volgend jaar ruime keuze, voor elk budget ook voor uw totale keukenverbouwing viert Vlissingen het zevenhon derd jarig bestaan en zo'n aantal lopers past dan wel bij dat jubi leumjaar. Maar organisator Antho ny van den Berg tekent er wel bij aan dat er dan wel het een en an der moet veranderen, wil er daad werkelijk een derde editie komen. Want, zo zegt hij, er is dit jaar nauwelijks sponsorgeld binnen gekomen. „Het aanschrijven van potentiële sponsors kostte meer dan dat er aan geld binnen kwam." Hij is wel zeer te spreken over de mede werking die hij kreeg van de ge meente. Maar om ervoor te zor gen dat een derde editie haalbaar is gaat hij nu wel overwegen om subsidie aan te vragen. „Wij wil len heel graag." Organisator geeft aan dat er wel het een en ander moet veranderen, wil er een der de editie komen. Veerenaar rijdt ondanks verbod Een man (54) uit de gemeen te Veere is zaterdag aan de Van Driellaan in Middelburg aangehouden. Hij had een rijverbod opgelegd gekregen wegen dronken rijden, maar stapte weer in zijn auto. Hij kreeg twee boetes (1044 eu ro) en een nieuw rijverbod. Vergadering CDA bij Simnia CDA Veere houdt donder dag 12 juni de jaarvergade ring bij SVRZ locatie Simnia in Domburg, aanvang 19.45 uur. René Ruissen van Sim nia zal vertellen over de zorg die verleend wordt door SVRZ. Ook wordt er ge sproken over mantelzorg. Storing slagbomen draaibrug Door een storing konden de slagbomen van de draaibrug tussen Oost- en West-Sou burg zondag niet omhoog. Daardoor moesten fietsers en voetgangers onder de bo men door om aan de over kant te komen. EP- WESTKAPELLE - Discotheek de Hooizolder bij Westkapelle gaat eind deze maand of begin juli weer open. Dat maakte de nieuwe exploitant Ruud van Houten van Support Service Group in Goes af gelopen weekeinde bekend. Het betreft een tijdelijke opening, want na zomer gaat de discotheek voorgoed dicht en komt er iets an ders op het gebied van horeca. Wat, dat is nog niet bekend. Maar Van Houten wees er wel op dat het momenteel slecht gaat met discotheken op het platteland. Dat komt volgens hem omdat de jeugd een heel ander bestedings patroon heeft dan twintig jaar ge leden. „Nu hebben ze veel geld no dig om het abonnement van hun gsm te kunnen betalen. Ook is het uitgaanspatroon veranderd. Ze gaan liever één keer per maand naar een festival dan vier keer per maand naar een disco theek." De Hooizolder moest eind vorig jaar sluiten omdat de eigenaar, al- Jeugd gaat liever één keer per maand naar een festival dan vier keer per maand naar een discotheek. dus de gemeente, handelde in strijd met de voorschriften van de horecavergunning. De gemeente is nu bezig, zo zegt Van Houten, met het afhandelen van zijn vergunningaanvraag. „Het kan nog enkele weken duren voor alles rond is." Discotheek de Hooizolder zal in het seizoen meerdere avonden per week geopend zijn en biedt een gevarieerd programma. Van Houten mikt, zo zegt hij, mikt zowel op toeristen als op Zeeuwse jongeren in de leeftijd van achttien jaar en ouder. „Voor minderjarigen en hun ouders gaan we fris-feesten organiseren." aagtekerke - In Aagtekerke kwa men zaterdag 39 ringrijders bij een voor de strijd om het tweede klas kampioenschap. Na de winst in de ereklas voor Gapinge 2, was het wederom een drietal van Ga pinge dat de wedstrijd wist te winnen. Met drie drietallen in deze wed strijd lag er een druk op de organi serende afdeling. Ze wisten goed met deze druk om te gaan, want na vijf beurten mocht Aagtekerke 3 de groene sjerp aantrekken. Na vijftien beurten kwam Gapinge 7 op gelijke hoogte. Zo mochten bei de drietallen in het groen aan de lunch beginnen. Het bleef de rest van de wedstrijd spannend tus sen deze drietallen. Na twintig beurten ging Aagtekerke alleen aan kop, om vervolgens in beurt 28 Gapinge weer met één ring voorsprong voorbij te laten gaan. Gapinge 7 liet zich dit buitenkans je niet meer ontnemen en na der tig beurten zegevierden het drie tal met 78 ringen. Deze werden ge stoken door Daniël Eckhardt, Si- mone Jansen en Johnny Louwer- se, met respectievelijk 26,28 en 24 ringen. Aagtekerke 3 behaalde een keuri ge tweede plaats, waardoor ook zij volgend jaar mogen uitkomen in de eerste klas. DINSDAG 10 JUNI 2014 i.'V-'.i I Na afloop van de Colour-run is er een groot feest op het Bellamypark in Vlissingen. foto's Lex de Meester Colours groot feest I Twee meiden feliciteren elkaar na afloop van de Colours by the Sea-run. Spoorstraat 18c 4431 NK 's Gravenpolder T (01x3) 312547 M 06 53314189 Openingstijden zie www.keukenplus.com MIDDELBURG DOMBURG SOUBURG lange vorslstraat goes

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 25