MEDIA 31
RTL7/
VÊRONICA
een
ICANVAS
TELEVISIE
Maartens moestuin
Als je de tuinplanning van prei en
spruitjes, allebei wintergroenten,
goed aanpakt, kun je er de hele
winter lekker van eten.
Pinkpop 2014
Giel Beelen en Eric Corton nemen
kijkers mee langs hoogtepunten
van het festival. De metalband
Metallica zorgt voor een knallend
einde van het pinksterweekeinde.
Nederland 3, 19.30 uur
Anna Nicole Smith's autopsie
De steenrijke jonge weduwe van
een steenrijke oude man overleed
op raadselachtige wijze. In deze
film alle details van het forensisch
onderzoek, voor een gezellig tele
visie-avondje op de bank.
RTL 5, 20.30 uur
Memories zomerspecial
Luxemburger Roland treurde lang
om zijn Nederlandse lief die plots
verliefd werd op een vrouw. Zijn
toekomst stond op losse schroe
ven. En begreep hij die plotse lief
desomslag van Astrid eigenlijk?
Nederland 1, 21.20 uur
uitenlan
TV5
ZATERDAG 7 JUNI 2014
©i
20:30 Koning Voetbal - WK
Special, Quiz
21:40 Harry from Holland:
Spanje, Sportreportage
13:05 RTL Z Nieuws 13:20 RTL
Nieuws 13:25 RTL Z Nieuws
13:40 RTL Nieuws 13:45 RTL
Z Nieuws 14:00 RTL Nieuws
14:05 RTL Z Nieuws 14:20 RTL
Nieuws 14:25 RTL Z Nieuws
14:40 RTL Nieuws 14:45 RTL
Z Nieuws 15:00 RTL Nieuws
15:05 RTL Z Nieuws 15:15
RTL Nieuws 15:20 RTL Z
Nieuws 15:30 RTL Z Opening
Wall Street 15:35 RTL Nieuws
15:40 RTL Z Nieuws 15:50
RTL Z Opening Wall Street
16:00 RTL Nieuws 16:05 RTL Z
Nieuws 16:20 Toekomstmakers
16:40 RTL Nieuws 16:45 RTL
Z Nieuws 17:00 RTL Nieuws
17:05 RTL Z Nieuws 17:15 RTL
Nieuws 17:20,17:30,17:45
RTL Z Nieuws
18:00 Cops, Reality
18:30 Politie op je hielen, Re
ality
19:30 Stop! Politie, Reality
07:26 Chloe's Toverkast 07:40
Brandweerman Sam 07:50
Chuggington 08:01 The Adven
tures of Chuck Friends 08:14
Burgers' Zoo en waarom 08:20
Elias 08:33 Wielen van de bus
08:44 Wolleke 08:51 Musti
08:57 Boom Reds 09:03 Jo-
kie 09:09 TiTaToverfeest 09:24
Sprookjes van Klaas Vaak 09:34
Bibaboerderij 09:49 2 kleine
kleutertjes 09:53 Jokie 10:00
Tommy Teleshopping 15:02
Sprookjes! 15:15 Het myste
rie van... 15:47 Naranjina en de
kadekapers 15:59 Vipo 16:11
De Daltons 16:21 Het mysterie
van... 16:53 Green-Kids 17:04
Oggy en de kakkerlakken 17:10
Will Sc Grace 17:40 Goede tij
den, slechte tijden
18:10 The Bold and the Beauti
ful, Soap
18:35 The Bold and the Beauti
ful, Soap
19:05 EHBO: Eerste hulp bij
opvoeden, Reality
20:00 Judge Judy, Reality
20:30 Ghost Town, Romantische
komedie
06:00 Hart van Nederland
07:05 Move that Body 07:35
Born to Cook 08:05 Tommy
Teleshopping 11:05 Astro TV
13:05 Tommy Teleshopping
14:05 Born to Cook 14:35 Juni
or MasterChef Australië 15:35
Masterchef USA 16:30 Master-
chef Australië
18:15 Surf Rescue, Reality-show
18:45 Junior MasterChef Au
stralië, Culinair magazine
19:40 Masterchef USA, Culinair
magazine
20:30 Raising Helen, Drama
08:50 The Amazing Spiez
09:15 Davincibles 09:25 Da-
vincibles 09:40 Caspers Grie-
zelschool 10:00 Rekkit Rabbit
10:25 Shuriken School 10:50
Randy Cunningham 11:15 Phi-
neas and Ferb 11:35 Dude,
That's My Ghost! 12:00 Zeke
and Luther 12:25 Kickin' It
12:45 Crash Bernstein 13:10
Ranger dierenjournaal van
uit Emmen 13:15 Eddie Angst-
horn 13:40 The Amazing Spiez
14:00 Davincibles 14:10 Da
vincibles 14:25 Sidekick 14:50
Inazuma Eleven 15:10 Souve
nirs de Gravity Falls 15:35 Pac-
Man 16:00 Kickin' It 16:20 Pair
of Kings 16:45 Dude, That's
My Ghost! 17:10 Mighty Med
17:35 Souvenirs de Gravity Falls
18:00 It Only Hurts When I
Laugh
18:20 According to Jim
18:45 According to Jim
19:10 Still Standing
19:35 Still Standing
20:05 The Big Bang Theory, Co
medy
20:30 The Mummy: Tomb of
the Dragon Emperor,
Avonturenfilm
09:00 Radio 2 op één 12:00
Lentebeelden 12:20 Dagelijk
se kost 12:35 Blokken 13:00
Het Journaal 13:25 Het Weer
13:30 ledereen beroemd 13:50
Thuis 14:15 David Attenborou-
gh's Natural Curiosities 14:40
A Touch of Frost 15:50 Jamie at
Home 16:15 Vlaanderen Vakan
tieland 17:00 Clips 17:05 De
topcollectie van... 17:35 Buren
09:00 Lentebeelden 10:20 Hill
Street Blues 11:05 Lentebeel
den 12:30 Onderbreking 14:22
Fans of Flanders 14:47 Hoera
cultuur! 15:12 Nicaragua 15:40
Coldplay: Ghost Stories 16:35
Hill Street Blues 17:25 Sporza:
WK Hockey 2014
18:00 Het Journaal
18:12 Het Weer
18:15 Dagelijkse kost, Culinair
magazine
18:30 Blokken, Kennisquiz
19:00 Het Journaal
19:40 ledereen beroemd, Ma
gazine
20:05 Het Weer
20:10 F.C. De Kampioenen (h),
Comedy
20:40 ledereen duivel, Sportdo-
cumentaire
21:30 Hotel M, Praatprogramma
19:10 Sporza: GP Formule 1
(h), Autosport
19:40 Sporza: WK Hockey
2014 (h), Teamsport
O
O
00
20:00 Terzake, Nieuws en dui
ding
20:40 Top Gear, Automagazine
21:45 Rode Duivels: koude
oorlog in de lage landen
(h), Sportdocumentaire
22:20 12 Rounds, Actiethriller
22:35 Sex and the City, Comedy
23:10 Dr. Phil, Praatprogramma
22:45 The Defenders, Drama
serie
23:35 The Defenders, Drama-
22:35 Cirque du Freak: The
Vampire's Assistant, Ko
mische avonturenfilm
22:20 Het Journaal
22:35 The Tudors(h)
23:25 Het Weer
23:30 Dagelijkse kost
23:40 ledereen beroemd
22:35 Mexico '86, Sportdocu- O
mentaire
23:30 Boss, Dramaserie £J
00:30 The Good Guys, Actie
serie
01:25 Nachtlounge - Flirts, Ero
tische magazine
02:01 Nachtlounge - Flirts, Ero
tische magazine
00:05 Will St Grace, Sitcom
00:35 Nachtlounge - Holland
se Meiden, Erotische ma
gazine
02:01 Nachtlounge - Holland
se Meiden, Erotische ma
gazine
00:25 The Defenders, Drama
serie
01:20 Criminal Intent (h), Mis
daadserie
02:10 Astro TV, Magazine
02:40 Hart van Nederland,
Nieuws
00:45 Retired at 35, Comedy
01:10 Lekker Live Afterparty,
Muziekclips
04:10 Hart van Nederland,
Nieuws
00:05 Journaallus, Nieuws in lus- 00:30 Canvaslus, Nieuws in lus
actualiteiten
sport film
O
Nederland 2, 19.25 uur
Omroep Zeeland
07:00 Zeeland Nu 07:07 De Koes-
terchallenge 07:17 Trugkieke 07:27
Regioned 07:47 Verzeeuwigd 07:51
Muziekclip 07:55 Zeeland in vogelv
lucht 08:00 Herhaling programmer
ing 07:00-07:55 09:00 Zeeland Nu
09:07 De Koesterchallenge 09:17
Trugkieke 09:27 Regioned 09:47
Verzeeuwigd 09:51 Muziekclip 09:55
Zeeland in vogelvlucht 10:00 Zeeland
Nu 10:07 De Koesterchallenge 10:17
Trugkieke 10:27 Herhaling program
mering 09:27-09:55 11:00 Omroep
Zeeland Tekst-tv 18:00 Zeeland NU
18:23 Het Weer 18:28 Editie 2014
18:38 Regioned 18:47 Verzeeuwigd
18:51 Muziekclip 18:55 Zeeland
in vogelvlucht 19:00 Herhaling
programmering 18:00-18:55 20:00
Zeeland NU 20:23 Het Weer 20:28
Editie 2014 20:38 Regioned 20:47
Verzeeuwigd 20:51 Muziekclip 20:55
Zeeland in vogelvlucht 21:00 Herhal
ing programmering 20:00-20:55
22:00 Zeeland NU 22:23 Het Weer
22:28 Editie 2014 22:38 Regioned
22:47 Verzeeuwigd 22:51 Muziekclip
22:55 Zeeland in vogelvlucht 23:00
Zeeland NU 23:23 Het Weer 23:28
Editie 2014 23:38 Regioned 23:47
Verzeeuwigd 23:51 Muziekclip 23:55
Zeeland in vogelvlucht 00:00 Zeeland
NU
BBC1
07:00 Breakfast 10:15 Crimewatch
Roadshow 11:00 Homes Under the
Hammer 12:00 Claimed and Shamed
12:30 The Legalizer 13:15 Bargain
Hunt 14:00 BBC News - Weather
14:30 BBC Regional News and
Weather 14:45 Doctors 15:15 Per
fection 16:00 Escape to the Country
16:30 Hairy Bikers' Best of British
17:30 Antiques Road Trip 18:15
Pointless 19:00 BBC News 19:27
Weather 19:30 BBC Regional News
Programmes 19:57 Weather 20:00
The One Show 20:30 Panorama:
Undercover: Justice for Sale? 20:57
BBC News and Regional News 21:00
EastEnders 21:30 David Beckham into
the Unknown 23:00 BBC News 23:25
BBC Regional News and Weather
23:35 Traffic Cops 00:35 The Graham
Norton Show 01:25 Weatherview
01:30 BBC News
BBC2
07:00 This Is BBC Two 07:05 Homes
Under the Hammer 08:05 Build
ing Dream Homes 08:35 Call the
Council 09:20 Don't Get Done, Get
Dom 10:05 Permission Impossible:
Britain's Planners 11:05 Real Lives
Reunited 11:35 Click 12:00 BBC
News 12:30 BBC World News 13:00
Daily Politics 14:00 Tennis: Queen's
19:00 Eggheads 19:30 Building
Dream Homes 20:00 Antiques Road
Trip 21:00 Springwatch 2014 22:00
A Very British Airline 23:00 The Cul
ture Show: Ryan Gander - The Art of
Everything 23:30 Newsnight 00:17
Weather 00:20 Burning Desire: The
Seduction of Smoking 01:20 Water
men: A Dirty Business
ARD
07:10 AlinasTraum 08:40 Derkleine
Rabe Socke 09:55 Tagesschau 10:00
Katholischer Gottesdienst zum
Pfingstmontag 11:00 Taxi nach Capri
11:30 Ludwig auf FreiersfiiRen 12:50
Tagesschau 13:00 Mit deinen Augen
14:30 Schicksalstage in Bangkok
16:00 Tagesschau 16:05 Eine Liebe in
Afrika 19:10 Tagesschau 19:15 Tour
de Brasil 20:00 Tagesschau 20:15
Tatort 21:45 Sherlock - Sein letzter
Schwur 23:15 Tagesthemen 23:30
Pfarrer Braun 01:00 Tagesschau
01:10 WM extra
ZDF
07:10 Das Dschungelbuch 08:10 Das
Fliegende Klassenzimmer 09:55 Clara
und das Geheimnis der Baren 11:25
Heute 11:30 ZDF-Fernsehgarten
13:40 Auswandern ins Paradies II
15:10 Heute 15:15 Emilie Richards:
Denk nur an uns beide 16:45 Seero-
sensommer 18:15 DerVatikan und
das Geld 19:00 Heute 19:15 Küsten,
Künstler, Kommissare 19:30 Terra
X 20:15 Ein Sommer in Schottland
21:45 Heute-journal 22:00 Bella
Block 23:25 Heute 23:30 Das Mercu
ry Puzzle 01:15 Bella Block
WDR
08:20 Halligliebe - Meerstatt Berge
09:20 Die 30 beliebtesten Urlaubszie-
le der Nordrhein-Westfalen 10:50
Seehund, Puma Co. 11:40 Leopard,
Seebar Co 12:30 Klappstühl-Talks
13:15 Hausmeister Liczkowski
13:45 Die beliebtesten Oldtimer der
Nordrhein-Westfalen 15:15 Tower,
Traumjobs und Turbinen 15:45
Birlikte - Zusammenstehen 19:10
Aktuelle Stunde 19:30 Birlikte - Zu
sammenstehen 20:00 Tagesschau
20:15 Birlikte - Zusammenstehen
22:00 Plasberg persönlich 23:25 Tom
meets Zizou - Kein Sommermarchen
00:55 Die beliebtesten Oldtimer der
Nordrhein-Westfalen
Discovery
07:15 Scrapheap Challenge 08:05
Deadliest Catch 08:55 Fast N' Loud
09:45 Tanked 10:35 Lost and Sold
11:25 Mind Control Freaks 11:50 The
Real Hustle 12:15 Dynamo: Magician
Impossible 13:05 Mythbusters 13:55
How It's Made 14:45 Mighty Planes
15:35 Dangerous Flights 16:25 Ulti
mate Survival 17:15 Chasing Classic
Cars 17:40 Desert Car Kings 18:30
Lost and Sold 19:20 Tanked 20:10 Ice
Cold Gold 21:00 Gold Divers: Under
the Ice 22:00 Outback Truckers
23:00 Alaska: The Last Frontier 00:00
Bomb Patrol 01:00 How It's Made
01:55 Gold Divers: Under the Ice
National Geographic
07:35 Science of Stupid 08:00 Brain
Games 08:20 Prospectors 08:45 Bid
Destroy 09:05 The Incredible Dr
Pol 09:50 Megafactories 10:40 The
Numbers Game 11:30 Cosmos 12:20
Fish Tank Kings 13:15 Doomsday
Preppers 14:05 Seconds from Di
saster 15:00 Air Crash Investigation
15:50 Fish Tank Kings 16:45 Science
of Stupid 17:15 Drugs Inc. - Best Of
18:10 Nazi Megastructures 19:05
Doomsday Preppers 20:00 The Num
bers Game 21:00 Yukon Gold 22:00
Building Wild 23:00 Wicked Tuna
23:55 Air Crash Investigation 00:50
Building Wild 01:45 Wicked Tuna
Animal Planet TLC
07:15 Wildest Indochina 08:10 Too
Cute! 09:05 Natural World 10:00
Animal Precinct 10:55 Animal Airport
11:20 Steve Irwin's Wildlife War
riors 11:50 Bondi Vet 12:45 The Jeff
Corwin Experience 13:40 Lions and
Giants 14:30 Tanked 15:30 Wildest
Indochina 16:25 Cats of Claw Hill
17:00 Say Yes to the Dress - Brides
maids 17:15 How I Lost 10Olbs 18:05
Masterchef Ireland 19:00 What Not
to Wear 20:00 Say Yes to the Dress
21:00 Obese and in Love 22:00 TLC
Doc 22:55 Escaping the Prophet
23:45 Forensic Detectives 00:35
Most Evii 01:25 Obese and in Love
08:00 Journal Radio Canada 08:25
Tv5monde, le journal 08:40 Afrique
presse 09:05 Flash Info 09:10 Epi-
cerie fine 09:35 Garden Party 10:00
Flash Info 10:05 Les Beiges du bout
du Monde 10:30 Nec plus ultraLa
collection 10:55 Flash Info 11:00
Dans la peau d'un chef 11:45 Plus
belle la vie 12:05 Flash Info 12:10 Les
p'tits plats de Babette 12:30 Une vie
avec Oradour, 10 juin 1944 13:30
Journal RTBF 14:00 Juin 40le grand
chaos 15:45 Dans la peau d'un chef
16:30 Questions pour un champion
17:00 Flash Info 17:05 Le point 18:00
64', Ie monde en franqais, 1 re partie
18:25 Le Journal de l'économie 18:30
Boulevard du palais 20:00 Escapade,
le magazine des patrimoines 20:30
Journal France 2 21:00 Les secrets
de la Seleqao 22:40 Les villages de
France 23:00 Journal TSR 23:25
Tv5monde, le journal Afrique 23:45
TV5, l'invité 23:55 Le voyage extraor
dinaire 01:00 Le Voyage dans la Lune
01:15 Zygomatiques 01:35 ARTE
Reportage
Eurosport
08:30 Motorsports Weekend 08:45
Roland Garros in Parijs (Frankrijk)
10:00 EK in Strasbourg (Frankrijk)
11:00 Roland Garros in Parijs (Frank
rijk) 12:15 LeMond of Cycling 12:30
Critérium du Dauphiné 15:00 ATP
toernooi Queen's (Groot-Brittannië)
21:00 Le Mans 24 minutes 21:30
Sports Insiders 22:30 Brazilmania
22:45 LeMond of Cycling 23:00 Rol
and Garros in Parijs (Frankrijk) 00:30
Watts 00:45 Brazilmania 01:00 Le
Mans 24 minutes
MTV
07:00 Top 7 at 7 07:30 MTV Break
fast Club 09:00 3 From 1 10:00 Fan
tastic Music Videos 10:55 Teen Cribs
11:20 Teen Cribs 11:45 Teen Cribs
12:10 Teen Cribs 12:35 Time's Up
13:00 The Ex and Why 13:25 Made
14:10 Teen Mom 15:00 Ex on the
Beach 15:25 Ex on the Beach 15:50
Awkward 16:15 Awkward 16:40
Made 17:30 Snooki JWoww 17:55
Snooki JWoww 18:20 Time's Up
18:45 The Ex and Why 19:10 Teen
Mom 20:00 Teen Mom 20:50 Awk
ward 21:15 Awkward 21:40 Ex on
the Beach 22:30 GameKings 22:55
Ex on the Beach 23:40 Ridiculousness
00:05 Geordie Shore 00:55 Geordie
Shore 01:40 Ridiculousness
CNN
07:00 CNN Newsroom 07:30 Back-
Story 08:00 CNN Newsroom 10:00
CNN NewsCenter 10:30 News Spe
cial 11 :00 BackStory 11:30 African
Voices 12:00 The Business View
with Nina Dos Santos 13:00 CNN
Newsroom 13:30 World Sport 14:00
News Stream 15:00 World Business
Today 16:00 International Desk 17:00
Connect the World 18:00 World
Sport 18:30 African Voices 19:00
International Desk 20:00 Amanpour
20:30 CNN NewsCenter 21:00 CNN
Newsroom 22:00 Quest Means Busi
ness 23:00 Amanpour 23:30 World
Sport 00:00 CNN Newsroom Live
from Hong Kong