4 VI Oranje ontvangt gasten in Kurhaus 't|4j MEDIA 23 KIJKTIP maandag 22.30 uur sroline»?# Dankzij het WK voetbal zijn we komende maand ruimschoots onder de pan nen en van de straat. Maar als de kicksen weer zijn in gepakt en de commentato ren hun studio's hebben verlaten, blijft er de rest van de zomer dan nog iets over op televisie om voor thuis te blijven? maal in de vakantiesfeer te komen, zendt de omroep in juni op Nederland 1 twee zo- merspecials uit van Memories, waarin va kantieliefdes centraal staan. Vanaf donder dag 12 juni storten bekende en minder be kende Nederlanders hun hart uit - ook bij Anita Witzier - in een nieuwe reeks van de serie Recht uit het hart. Correspondent Michiel Vos neemt Neder land vanaf vrijdag 27 juni vier weken lang mee op reis door het land van zijn Ameri can dream. In de VPRO-documentaire- reeks My America op Nederland 3 laat hij het land van de onbegrensde mogelijkhe den zien door de ogen van onder anderen bevriende politici, mede-immigranten en Amerikaanse familieleden. Daarna gaat Sunny Bergman vanaf donderdag 17 juli een maand lang op zoek naar de seksuele belevenissen van inwoners van Las Vegas, San Francisco, Londen, Berlijn en Amster dam in het vervolg op haar documentaire Sletvrees. Eddy Zoey stort zich op hartverscheurende vakantie-ervaringen in de nieuwe SBS 6-se- rie Was ik maar thuis gebleven. Vanaf 7 juli kunnen we elke maandagavond veilig van af de bank kijken naar vakanties van land genoten die compleet uit de hand liepen. Op dezelfde zender is Sandra Schuurhof vanaf begin juli elke werkdag te zien met het nieuwe programma Geld maakt geluk kig, waarin studiogasten in acute nood geld kunnen winnen om uit de problemen te komen. De NCRV brengt zijn zomerknaller De slim ste mens weer in stelling. Vanaf 14 juli krui sen op Nederland 2 dagelijks drie bekende Nederlanders de intellectuele degens on der leiding van Philip Freriks en jurylid Maarten van Rossem. De kennisquiz was in de zomer van 2012 voor het eerst op de buis en bleek met een miljoen kijkers per dag een uitgelezen vakantiehit. Op 15 juli start WNL met het nieuwe pro gramma Helden in de knel, waarin hulpverle ners met een traumatische ervaring wor den geportretteerd. Ali B brengt voor de Tros de zomer door in Marokko. Samen met vriend Brownie Dutch trekt hij zich te rug in een villa waar ze elke week met een Nederlandse artiest binnen 48 uur een nieuw liedje maken. Ali B en de muziekkara vaan is vanaf 20 juli elke zondag te zien op Nederland 3. Als het ganse volk zwetend op het strand ligt, zet RTL 4 de Hollandse cabaretiers in het zonnetje. Vanaf 19 juli zendt de zender K elke zaterdagavond een voorstelling uit van onder anderen Najib Amhali, Richard Groe nendijk, Hans Teeuwen en Javier Guzman. Acteur Barry Atsma maakt op 7 augustus zijn presentatiedebuut in het nieuwe BNN-programma Down voor dummies op Nederland 1. Elke donderdagavond is te zien hoe hij drie meiden met het syn droom van Down volgt. Britt, Sara en Lize nemen Atsma mee in hun wereld die net als voor andere jonge meiden draait om liefde, seksualiteit, zelfstandigheid en toe komstplannen. BNN belooft in de zomer maanden ook nieuwe afleveringen van Ran king the stars, Spuiten en slikken en 4 Handen op 1 buik. In augustus staat Nederland 3 een week lang in het teken van proefuitzendin- gen van nieuwe tv-formats tijdens het in middels traditionele zomerprogramma TV Lab. Dus, ook voor de sporthater kan het nog een mooie, gevarieerde tv-zomer worden. Al tijdens het WK-geweld zijn er zenders die met een speciale programmering niet-voetbalminnende tv-kij- kers proberen te paaien. Zo gooit vrouwenzender RTL 8 de komende weken een berg romantische films in de strijd. In de perio de van 12 juni tot 11 juli mag de kijker on der de noemer RTL 8 Keuzefilm Maand zelf kiezen welke films er elke doordeweek se dag op primetime worden uitgezonden. Ook Net 5, het andere vrouwenkanaal, zet j in op damesfilms: een overdaad lekkere hunks tijdens Mooie Mannen Maand. Tijs van den Brink voelt in juni elke zater- dag op Nederland 2 een BN'er aan de tand i over zijn verbroken band met God. In de i nieuwe reeks van de EO-serie Adieu God schuift hij onder anderen aan bij Leontien van Moorsel, Marga Bult, Harry Vermee- gen, Albert Verlinde en Lucille Werner. Daarnaast is Van den Brink de hele zomer weer dagelijks te bewonderen op Neder land 1 naast zijn maatje Andries Knevel in Knevel Van den Brink. Bij de KRO draait het in juni en juli om de tectives. Op Nederland 2 staat elke avond een whodunit geprogrammeerd. In de zo mermaanden beleven de BBC-serie Hinter land en de Deense krimi Dicte hun premiè re op de Nederlandse tv. Om alvast hele- Patricia Is er nog meer dan sport? 1Tijs van den Brink (Adieu Cod?); 2. Paul de Leeuw (Ranking the stars); 3. Ali B (Ali B en de muziekkaravaan4. TV Lab; 5. Philip Freriks (De slimste mens); 6. Anita Witzier Recht uit het hart); 7. Barry Atsma (Down voor dummies); 8. Eddy Zoey (Was ik maar thuis gebleven). reageren? W media@depersdienst.nl ZATERDAG 7 JUNI 2014 door Joeke Berg foto's PR

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 83