0 P| fTI0nsenLinq.nL Familieberichten 'dUlüfmi Pieter Francke Jacoline de Visser oor oe Uitvaartverzor COlOf O familieberichten Wij zijn dankbaar en ontroerd door de vele hartverwarmende blijken van medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van Wim Hoogerland De leegte blijft moeilijk te aanvaarden, maar zoveel betrokkenheid verzacht het verdiret en geeft ons moed om verder te gaan. Jany Hoogerland - Bakelaar Nirmal Asha, Collin, Gwendolyn 's-Heer Arendskerke, 7 juni 2014 Voor de vele telefoontjes, lieve woorden, kaarten, bloemen en uw aanwezigheid rond het overlijden van onze moeder, oma en omaatje Tonny Rijk-Spelier willen wij u hartelijk danken. Het heeft ons veel troost en steun gegeven. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Juni 2014 Peet de Boevere - Peter - Het verdriet en gemis blijft, maar wij zijn verwonderd over de grote belangstelling die wij hebben ontvangen tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve vrouw en onze zorgzame moeder Elisabeth Marina Jacqueline van Iwaarden-Goud - Liesbeth Wij hebben uw woorden, kaartjes en handdruk ervaren als een steun in de rug en een hart onder de riem. Hartelijk dank hiervoor. Daar het echter voor ons onmogelijk is.om iedereen persoonlijk te bedanken, doen wij dit op deze manier. J.C. van Iwaarden Michel Marieke en Levon Fam. Goud-Minnaard Fam. van I waarden-Molhoek Krabbendijke, juni 2014 De beste service van Nederland. Bezoek onze bekroonde wem MAREA UITVAART kijk ook op zaterdag 7 juni 2014 59 Wij willen u oprecht bedanken voor al uw belangstelling en medeleven na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en (over)opa Het heeft ons allen veel goed gedaan. Gerda de Boevere Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Vlissingen, juni 2014 Het heeft ons goed gedaan zoveel blijken van belangstelling en medeleven te hebben ontvangen na het plotseling overlijden van mijn geliefde man, onze lieve vader, schoonvader en opa Hiervoor zeggen wij u hartelijk dank. A.J. Francke-van Rooijen Paul en Ellen Brian, Celine Westkapelle, juni 2014 De hartelijke wijze van medeleven en de grote belangstelling die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve zus, schoonzus en tante heeft ons heel erg gesteund. Hiervoor zeggen wij u hartelijk dank. Familie de Visser Aagtekerke, juni 2014 Etienne Kreemers Geen kind is zo aanwezig, Dan 't kind dat wordt gemist Jouw toekomst leek zo mooi en groot. Tot het ongeluk en jouw dood. Ons leven vulde zich met heimwee en gemis, om ons kind en mijn broer die niet meer bij ons is. Na zoveel jaren koesteren wij de mooie dingen. Soms met weemoed, steeds vaker met een glimlach. Om de mooie herinneringen, die jij ons gaf. Etienne, wij houden van je. 28-10-1980 7-6-1998 Marian Wim, Raoul Marleen Dillenburglaan 63, Goes 0113-216815 www.uitvaart.vg Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. olt "De verbindende factor bij uw uitvaart voor een liefdevol afscheid..." Marianne van de Graaf Majoorwerf 5 - 4374 CA Zoutelande 06-40796513 - www.marea-uitvaart.nl Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 59