t Familieberichten mensenllnq.nL wm Jozias Adriaanse Barbara Zwart Piet de Jonge Catharina Cornelia (Corrie) Kastelein - Teerlink Maria Marijs-Poppe Wim Hoogerland Peet de Boevere 58] zaterdag 7 juni 2014 kijk ook op Lieve Ma en Oma, Bedankt voor alle fijne dagen in ons leven. Je was groots in het zorgen voor anderen. Je leven was nog niet volbracht. Helaas, we hebben afscheid van je moeten nemen. We zullen je missen! Bedroefd omdat wij haar moeten missen, maar dankbaar dat wij haar zolang in ons midden mochten hebben, delen wij u mede dat, na voorzien te zijn van de H. Sacramenten der zieken, van ons is heengegaan onze lieve zorgzame moeder en oma Dina Wilhelmina ter Horst-van Dijk Middelburg, 5 december 1930 Antwerpen, 4 juni 2014 Sinds 16 januari 2000 weduwe van Wilhelmus Franciscus ter Horst Middelburg: Jean nette en Joop Bruggeman Stefan en Hedy Bianca en Jonathan Schagen: Fred en Marijke ter Horst Jeroen Martij n Beltrum: CharlotteterHorsten Wilfried Hendriks Correspondentie adres: Adriaen Coortestraat 49,4336 DM Middelburg Er is gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen op donderdag 12 juni van 19.30 tot 20.30 uur in het rouwcentrum aan de Buitenhovelaan 1, 4337 HJ te Middelburg (Dauwendaele). De crematieplechtigheid zal plaatshebben op vrijdag 13 juni om 15.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3, 4337 PB te Middelburg. Na de plechtigheid is er nog gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Wij danken Zorgstroom voor de goede zorgen en in het bijzonder Paulien 't Gilde. Sterk, Humoristisch, Gezellig Eigenwijs Lieve Oma, we zullen je missen! Stefan Hedy Bianca Jonathan 'Ik heb een goed leven gehad' Piet de Jonge - Petrus fohannis - Heinkenszand, 25 november 1927 f Lewedorp, 5 juni 2014 Onze zorgzame man, pa, opa, zwager en goede buurman is na een lange periode van ziek zijn overleden Hij verlangde de laatste maanden naar rust. Temidden van ons is hij voorzien van het Sacrament der Zieken. Samen hebben we deze moeilijke periode opgepakt. Nelly de Jonge-Vreeke Lian Frank en Irene Sjoerd, Manouk, foren Caroline Corrie Vreeke Tom Brooijmans 'Piet en zijn dochter Ellen zijn nu samen. Burg. Lewestraat 9a, 4456 AG Lewedorp Op maandag 9 juni is er van 16.30 tot 17.00 uur gelegen heid om thuis afscheid van Piet te nemen. De Uitvaartdienst wordt gehouden woensdag 11 juni om 13.30 uur in de kerk van de H. Eligius van de parochiekern Lewedorp. Aansluitend vindt de Crematieplechtigheid plaats in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3, 4337 PB te Middelburg. Ter afsluiting is iedereen welkom in de koffiekamer om elkaar te ontmoeten. Bedroefd hebben we kennis genomen van het overlijden van de heer Wij verliezen in hem een fijne, nuchtere en gedreven vrijwilliger. Een vrijwilliger die zich jarenlang op velerlei wijze heeft ingezet voor de parochiekern van de H. Eligius te Lewedorp. Wij wensen de familie sterkte met dit verlies. Parochiekernbestuur en vrijwilligers Mijn flinke zorgzame vrouw, onze lieve moeder en oma heeft nu de rust gekregen die zij zocht 's-Gravenhage 14-2-1923 Kapelle Zoetermeer Den Haag Kapelle 5-6-2014 G. Kastelein Kees Kastelein en Jennifer Mathoera Lizeth Kastelein Boy Besseling Stoofboogerd .47 4421 DG Kapelle De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden op dinsdag 10 juni om 13.30 uur in rouwcentrum Peter Butler, Maalstede la te Kapelle. Er is vanaf 13.00 uur gelegenheid om van haar afscheid te nemen. Na de afscheidsbijeenkomst is er gelegenheid tot condoleren. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Geen bezoek aan huis. Dankbaar voor alle liefde en goedheid die wij van haar mochten ontvangen, geven wij u kennis dat moe en verlangend naar het einde van ons is heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en over-oma weduwe van Cornelis Marijs Nieuw- en Sint Joosland, 15 november 1922 Vlissingen, 6 juni 2014 Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Molendijk 74 4339 AE Nieuw- en Sint Joosland Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 11 juni van 10.30 tot 11.00 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend zal om 12.00 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden in het crematorium van Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, kunnen deze advertentie als zodanig beschouwen. Diep geschokt zijn wij door het plotseling overlijden van de heer Joop van der Sluis Wij wensen de familie en allen die hem dierbaar waren, heel veel sterkte. Namens alle ondernemers van het Havenkwartier Zierikzee Voor alle blijken van medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn innig geliefde zorgzame man en onze lieve vader Adriaan Moens zeggen wij u hartelijk dank. J. Moens-Nieuwenhuijse en kinderen 's- Gravenpolder, juni 2014 Wij willen iedereen die met ons heeft meegeleefd, zowel persoonlijk als schriftelijk, na het overlijden van onze lieve vader, opa en overopa heel hartelijk dankzeggen. Uw medeleven heeft ons goed gedaan. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Biggekerke, juni 2014 Wij willen iedereen hartelijk bedanken voor alle warmte en vele blijken van medeleven na het overlijden van onze moeder en schoonmoeder Het was hartverwarmend. Monique en Jaap Jan Kloet - Heijnes Goes, juni 2014 Wij zijn dankbaar en ontroerd door de vele hartverwarmende blijken van medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van De leegte blijft moeilijk te aanvaarden, maar zoveel betrokkenheid verzacht het verdiret en geeft ons moed om verder te gaan. Jany Hoogerland - Bakelaar Nirmal Asha, Collin, Gwendolyn 's-Heer Arendskerke, 7 juni 2014 Voor de vele telefoontjes, lieve woorden, kaarten, bloemen en uw aanwezigheid rond het overlijden van onze moeder, oma en omaatje Tonny Rijk-Spelier willen wij u hartelijk danken. Het heeft ons veel troost en steun gegeven. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Juni 2014 Wij willen u oprecht bedanken voor al uw belangstelling en medeleven na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en (over)opa Het heeft ons allen veel goed gedaan. Gerda de Boevere Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Vlissingen, juni 2014

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 58