(J fll0nsenlinq.nl Jud|u\ Familieberichten üyyrlBilsn - 1 JOHANNES DUIVEWAARDE Gerard Jakobsen en Janny Jakobsen -Lobbezoo Charel en Lucie de Smit Sutin Willem Johannes Barendse We zijn bedroefd door het overlijden van onze zuster, schoonzuster en tante Maria Goud Weduwe van I. de Kraker Familie Goud Lewedorp - 's-Heer Hendrikskinderen Heden is van ons heengegaan, mijn lieve man, onze zorg zame vader, opa en ouwe opa Hendrik Besse A Amsterdam, 29 oktober 1923 t Vlissingen, 5 juni 2014 M.A. Besse - Dijkstra Rob en Ans Besse Danny en Ingrid Besse Chan tal Besse - de Fouw in liefdevolle herinnering Jessy Alex ïQonnor Erik en Tineke Besse D,ean Onze bijzondere dank gaat uit naar het team van woning 8 van Zorgcentrum Ter Reede, voor de liefdevolle verzorging die hij heeft mogen ontvangen. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op dinsdag 10 juni om 13.00 uur in crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in de ontvangkamer van het crematorium. Indien 11 geen rouwkaart heeft ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Cor responden tiead res Thorbeckelaan 38,4384 CC Vlissingen Willem Jan Boei Biezelinge 17-11-1927 Cornelia de Bruijne -Corrie- "Zie ik heb u in mijn handpalmen gegrift" Jesaja49:16a Verdrietig maar blij met alle mooie herinneringen die hij achterlaat, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan onze lieve vader, opa en overgrootvader Jan Kruit weduwnaar van A.P.Vreeke in de leeftijd van 86 jaar, hij was een optimist en bleef ons verbazen. Middelburg: Jan en Saskia Berend en Marie Elise, Samuel, Mathias, Sara Michiel en Nanda Markus Mirte en Daan Vlissingen: Piet en Tannie Evelien en Evert Arend, Wendy, Karin Anton en Annelien Janieske en Bastiaan Anne-Lize Marleen en Peter Vlissingen: Wim en Cobie Elkie en Ben Mirjam en Jan Amasja en Ngoc Linh Julius 5 juni 2014 Correspondentieadres: Doornen burg 131, 4385 EL Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 11 juni van 19.00 tot 20.00 uur in het uitvaartcentrum Monuta "de Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. De rouwdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden zaterdag 14 juni om 10.00 uur in de aula van het uitvaartcentrum, waarna aansluitend om 11.00 uur de begrafenisplechtigheid zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Vlissingen. Na afloop van de begrafenisplechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in voornoemd uitvaartcentrum. Een speciaal woord van dank gaat uit naar de zorgzusters van "ZorgstroomIneke en Dokter P. W.A. Kunst. Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. kijk ook op zaterdag 7 juni 2014 I 57 Vandaag wordt de Smit Uitvinder 95 JAAR GEFELICITEERD van ons uut Kattendieke gül W danken U hartelijk voor de vele felicitaties, bloemen en cadeau's, die ze hebben ontvangen bij hun 60-jarig huwelijk. Door de vele felicitaties en lieve kaarten, is onze 60-jarige huwelijksdag onvergetelijk geworden. Dank hiervoor Schoondijke, mei 2014 Omdat er liefde is bestaat er geen voorbij. In alle eeuwigheid ben jij. Toon Hermans Met al zijn strijdlust en wilskracht heeft hij de strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die we met hem mochten beleven, hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van mijn soulmate, mijn grote liefde en liefhebbende papa van Jelle, Haamstede, 5 juli 1949 t Goes, 4 juni 2014 In kleine familiekring nemen we afscheid van Willem op dinsdag 10 juni. Jacqueline en Jelle van Sluis Schouwenbank 88 4301ZS Zierikzee jwvansluis@zeelandnet.nl Verdrietig, maar dankbaar voor de tijd die we met hem hebben mogen delen/geven wij u kennis van het toch nog onverwachte overlijden van mijn lieve man, onze vader, schoonvader, opa en over-opa echtgenoot van Nel Boei- Huissen t Ovezande 6-6-2014 Goes (Ter Valcke) Yerseke P. Boei - Huissen Anja en Chris Steketee - Boei Johnny en Joan Patricia en Hans Erwin (t) en Adriënne Irma en Jacco Wemeldinge Ellie en Piet van Willegen - Boei Erica Heinkenszand Dick en Tanja Boei - Kaas Yannick en Susanne Jolien en Thomas Kortgene Corien en Richard Polderdijk - Boei Max en achterkleinkinderen Onze dank gaat uit naar zorgcentrum 'NieuwSande' voor de liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Hoendervogellaan 20, 4451 EM Heinkenszand. Er is gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 10 juni van 19.30-20.00 uur in rouwcentrum Peter Butler, Maalstede la te Kapelle. De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden op woensdag 11 juni om 13.30 uur in voornoemd rouwcentrum. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Biezelinge. Hierna is er gelegenheid tot condoleren in rouwcentrum Peter Butler. Indien wij u vergeten zijn een rouwbrief te sturen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Alles wat je vol liefde vrijlaat zal voller van liefde terugkeren. Het leven is een droom en als je je droom met liefdé leeft wordt de droom een kunstwerk. Na een rijk leven vol liefde en vriendschap is van ons heengegaan onze zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder weduwe van Jack van den Bosch 17 april 1922 1 juni 2014 Goes Middelburg Rob en Mieke van den Bosch-de Bruijn Nijnke en Willem Jan Luuk, Sieb Bas en Chantal Stijn, Joep, Guus Meeke en Jacco Cas, Yassine Elsa Kraan-van den Bosch Patrick Wilbert en Yvonne van den Bosch-Kneefel Arend Jan en Katja Roos, Daan llja en Yseult Loïs Kaj Correspondentieadres: Elsa Kraan-van den Bosch Veerseweg 122 4332 BJ Middelburg De crematie heeft in familiekring plaatsgevonden. Wij zijn dankbaar voor de goede zorgen van de medewerkers en vrijwilligers van Hof Klaren beek.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 57