zlm. r^a^sterdam DAGBOEK ZEELAND 41 Laura Mangnus is het gezicht van Vestrock. Zij stelt de artiesten voor: van Ali B. tot Limp Bizkit. Vier podia, mooie acts, prachtig weer. Voor mij kan Vestrock nu al niet meer stuk Vrijdag 30 mei Nog steeds een beetje brak en met zere voetjes is het toch tijd om op te staan. Gisteren was ge weldig! Met twee fantastische da gen Graauwrock presenteren nog vers in het geheugen is het tijd voor het volgende festival op fiets- afstand: Vestrock! Over een week staat het festivalterrein vol met enthousiaste kindjes die meezin gen met Jan Smit of kijken naar de trucs van Hans Klok. Ook Vest- rock-veteraan Ali B is er weer bij en daar mag naar uitgekeken wor den! Maar voor dat dat eindelijk zover is, zijn er voor mij eerst nog een aantal deadlines te halen. Daarom wordt het vandaag een pyjamadagje achter mijn laptop, werken aan wat een paar van mijn laatste essays van dit school jaar zullen worden. Later op de avond spring ik even bij in 't Rae- dthuys, het is ten slotte al bijna zomer en extra een zakcentje is al tijd welkom! Als ik na een gezelli ge avond werken in mijn bedje kruip, zegt mijn telefoon: 'Uw wekker gaat over 5 uur en 42 mi nuten.' Verdorie. Zondag Daar zijn ze dan, de eerste echte kriebels. Als ik op de Vestrock site nog maar eens de line-up bekijk en in grote letters 'nog 5 dagen, zie staan, ben ik meteen klaarwak ker. Onder het motto 'in studie ontwijkend gedrag staat ook stu die', trommel ik eerst mijn favorie te kapster Kayleigh op. Ze kan. Fijn, dat is toch alweer een zorg minder! En als dan ook nog het nieuws binnenkomt dat mijn vriend thuis gepromoveerd is met de voetbal, lijkt het nog minder eerlijk dat ik hier aan school zit te werken. Eerst nog een aflevering of twee Friends kijken en dan moet ik écht weer verder hoor. Oké, misschien drie. Zaterdag Om 9 uur 's ochtends is het weer zover: de Bredabus. Een waar fe nomeen onder studenten met roots in Hulst en omstreken. Wan neer ik dan 3,5 uur later in Amster dam arriveer, staat er weinig meer op de planning waar ik en thousiast van word. Na een snelle trip naar de Albert Heijn, met zo veel mogelijk gezonde snacks voor de vreetbuien tijdens het le ren, is het weer tijd om achter de computer te kruipen om de dead line te halen. En, mede dankzij de redbull en cherrytomaatjes, wordt deze netjes gehaald. Maandag Vandaag nog even knokken voor die deadline om vijf uur, maar daarna is het zo goed als week end! De wekker gaat op tijd, want het is maandag. Met een klein beetje schaamte moet ik toegeven dat ik dan toch een uur eerder op sta voor Game of Thrones. Er zal maar iemand iets verklappen als ik het nog niet gezien heb! En Ca- rice was zo'n dotje vorig jaar..Ik moet wel kijken, al is het om de Vestrock-familie te steunen. Als alles is ingeleverd en is het tijd voor even niks. Plichtgetrouw wordt de wekelijkse Disneyfilm gekeken met mijn vriendinnetjes (want er zijn er echt veel meer dan je denkt!) na lekker samen ge geten te hebben. Met niets op de planning en een wijntje in mijn hand voelt het bijna als vakantie. Dinsdag Eindelijk is hij dan daar: De Vrije Dag. Na al dat schoolwerk is het heerlijk om even uit te slapen en naar de fitness te gaan. Ondertus sen gaan er berichtjes heen en weer naar Puur, thuis in Hqlst. Ook dit jaar ligt een fantastische outfit voor me klaar dit weekend. Maar na twee weken zoveel con centratie nodig te hebben gehad, gaat 's avonds toch snel het lichtje weer uit. Woensdag Weekend! Na 's ochtends de laat ste dingetjes voor de studie gere geld te hebben, is het weer tijd voor die ellenlange terugreis. Maar ik heb iets om naar uit te kij ken, want het zijn nog maar twee nachtjes slapen en dan sta ik ach ter de bar appelsap uit te delen en daarna een heel weekend het po dium op! Als ik in de bus op mijn iPod de radio aanzet en in mijn oren knallen de mannen van Limp Bizkit met 'Nookie' op Stu dio Brussel, is het gevoel com pleet. En wat een luxe: als ik thuis kom is er al gekookt door vriend lief en ik hoef alleen nog maar aan te schuiven. Als hij vertelt over hoe snel het lijkt te gaan met de opbouw, zijn de kriebels weer terug. Donderdag De dag van de laatste voorberei dingen is aangebroken: Vandaag moet ik mijn outfit ophalen en daarna ga ik mijn vrijwilligers- shirt verbouwen tot het ultieme kanariegele festivalshirt. Dus als ik, smoorverliefd op mijn jurk, bij de Puur buiten loop, schijnt de zon ook nog! De weersverwach ting voor dit weekend is 'rokjes- weer'. Dus waar ik vorig jaar op zoek was naar regenlaarzen en dikke jassen net voor Vestrock, ben ik nu op zoek naar gezellige slippertjes en zonnebrandcrème. Als ik op de fiets zit naar een vriendinnetje om samen onze shirts te verknippen word ik ge beld. Het is Marcel, van de Vest rock organisatie, met de vraag of ik naast mijn Sena stage ook de club acoustic stage wil presente ren. 'Alleen als je denkt dat dat kan, hoor!' zegt hij. Helemaal in mijn nopjes zeg ik dat ik dat na tuurlijk wil doen. Ik spring terug op de fiets en stop even bij het fes tivalterrein om te spieken. Vier podia, zulke mooie acts, prachtig weer.. Voor mij kan Vestrock al niet meer stuk. ZATERDAG 7 JUNI 2014 Vestrock kan niet stuk Waarom Eric zo tevreden is over ons verzekeringspakket? Lees zijn verhaal op zlm.nl of vraag het uw ZLM adviseur. verzekeringen Laura Mangnus u tevreden, wij tevreden burges«at%ri«"d hobbY ser.es volgen Laura Mangnus presenteert dit weekend Vestrock. „Als ik hoor hoe snel de opbouw lijkt te gaan, dan zijn de kriebels weer terug." foto Ronald den Dekker

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 41