LIBERATION ROUTE EUROPE Jgk FIETS EN SMIKKEL ARRANGEMENT Prijs Antwerpen Prijs Amersfoort €109,00 p.p. - Slechts vanaf Fiets door Antwerpen of naar de wijngaard op de Veluwe 1 70,50 p.p. Boek nu deze lezersreis pzc.nl/webwinkel Stap in en ga mee met deze historische reis in de Oad Liberation bus V 475 Boek nu deze lezersreis pzc.nl/webwinkel reizen busreizen Liberation Route Europe PZC 70,50 p.p. 2-daags C 115,00 p.p. 3-daags Prijs p.p. o.b.v. een 2-persoonskamer. Toeslag alleengebruik: 35,00 p.n. Dit arrangement is geldig t/m 31 december 2014. Aankomst mogelijk op vrijdag, zaterdag en zondag. Dagelijks tijdens schoolvakanties. Prijs p.p. o.b.v. een 2-persoonskamer. Toeslag alleengebruik: 25,00 p.n. Dit arrangement is geldig t/m 30 september 2014. Stap eens op de fiets om Antwerpen echtte leren kennen. Gezellig op pad met een lo kale gids die u de mooiste plekjes laat zien. Ontdek een stukje boeiende geschiedenis, kunst en prachtige architectuur. Van het chique Zuid tot de hippe dokken in het Noorden en door het historische centrum. Natuurlijk gaat u niet alleen maar fietsen want er is nog zoveel meer te doen. De Antwerpse Zoo, het Diamantmuseum, Het Rubenshuis, de Vogeltjesmarkt: er is keus genoeg. Modefanaten gaan lekker winkel en in de mooie winkelen en leuke boetiekjes. Strijkt u ook even neer op een terrasje of in een gezellig cafeetje? Het leven is goed in Antwerpen. Lindner Hotel City Lounge Antwerpen (4*+) ligt in het centrum naast het centraal station, op 2 minuten lopen van het winkel hart van Antwerpen. Dit prachtige moderne hotel heeft luxe sfeervolle hotelkamers, restaurant "ARivé" en Bar Lounge "APéro". Parkeren kan, tegen betaling, in de openbare parkeergarage onder het hotel. Inhoud arrangement: Welkomstdrankje 'Diamond drink' 1 of 2 x overnachting incl. uitgebreid ontbijtbuffet Informatie van Antwerpen inclusief stadsplattegrond lx Fietstour van ongeveer 3,5 uur (incl. fiets, verzekeringen gids) Koffie-en theefaciliteiten Vrij gebruik van fitness, sauna en WiFi Wist u dat de Veluwe een ideale plek is om wijn te maken? Laat u aangenaam verras sen en kom kennis maken met heerlijke wijnen uit Gelderland. In Nijkerk, op Land goed Slichtenhorst, ligt op een prachtig beschutte plek Wijngaard Aan de Breede Beek. Wijngaardenier Henk Breugem maakt hier fantastische rode en witte wij nen. Vanuit uw hotel in Hoevelaken fietst u, via een mooie route, naar de wijngaard waar u een warm welkom te wachten staat. Natuurlijk gaat u ook de omgeving verken nen. Breng een bezoek aan Amersfoort, ga een visje kopen in Spakenburg of bezoek DierenPark Amersfoort. Heerlijk toch? Met recht verwennerij op de Veluwe. Bilderberg Hotel De Klepperman (4*) is een sfeervol hotel in Hoevelaken, vlakbij Amersfoort. Uw kamer is luxe en comforta bel ingericht. Er is een uitstekend restau rant, een gezellige bar en een wellness cen ter met sauna's, bruisbaden en een fitnessruimte. Ook is er een Beauty Salon. Inhoud arrangement: 2 x overnachting incl. Het Bilderberg Ontbijt 1 x 2-gangen diner met koffie of thee na 10% korting op een wijnarrangement met wijnen uit Nijkerk Fietshuuropdagtwee Bezoek aan wijngaard Aan de Breede Beek in Nijkerk Picknickmand met stokbrood en diverse soorten kazen Flesje wijn (375 ml) in de wijngaard Exclusief Toeristenbelasting Reserveringskosten: 9,95 per boeking Meer informatie en boeken Ga naar onze webwinkel of boek via www.marrea.nl/wegener of neem telefonisch contact op met Marrea Hotelarrangementen op telefoonnummer 0571-27 77 44. REIZEN HOTELOVERNACHTINGEN Ervaar de route die is afgelegd door onze bevrijders. Van de stranden van Normandië tot de John Frostbrug bij Arnhem. U bezoekt een groot aantal plaatsen, die een rol hebben gespeeld in de bevrijding van Europa. Oad is officieel partner van de Liberation Route Europe. Maandag: vertrek naar Caen in Normandië Woensdag: van Normandië naar Parijs Falaise, 'the Falaise Pocket' Parijs, stadsrondrit en vrije tijd Donderdag: van Parijs naar de Belgische Ardennen Reims, het voormalige hoofdkwartier van generaal Eisenhower Bastogne Oorlogsmuseum, Mardasson Monumenten 'foxholes' bij Foy Inclusief alle excursies en - entreegelden! per persoon U maakt de festiviteiten mee. In de loop van de middag vertrekken we richting de opstapplaatsen van deze reis: Goor, Apeldoorn, Arnhem en Den Bosch. Inclusief Alle excursies en entreegelden Vervoer per comfortabele Oad bus en diensten van een chauffeur/reisleider 5 overnachtingen in middenklasse hotels Dinsdag: Normandië 'The Longest Day' Museum Memorial en Pegasus Bridge in Caen Juno Beach en Arromanches Omaha Beach, Pointe du Hoe en begraafplaats La Cambe 6-daagse busrondreis Maandag 15 september 2014 v.a.€475pei <oit Alle excursies en entreegelden zijn inbegrepen! Vrijdag: van de Ardennen naar Groesbeek Amerikaanse begraafplaats Margraten Hell's Highway vanaf Eindhoven via Grave naar Groesbeek Nationaal Bevrijdingsmuseum Groesbeek Zaterdag: Operation Market Garden Herdenking Operation Market Garden op de Ginkelse Heide. Vanaf 10.00 uur worden 1000 parachutisten uit diverse landen gedropt boven de Ginkelse Heide als eer betoon aan de geallieerde landingen in 1944. Halfpension vanaf diner maandag t/m ontbijt zaterdag Exclusief Uitgaven van persoonlijke aard Reserveringskosten en calamiteitenfonds Meer informatie en boeken Ga naar onze webwinkel om deze unieke rondreis te boeken of bel 0547 28 44 88 (MA-ZA 09:00-19:00) Vermeld bij reservering het reisnummer 0SFR0401.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 22