Colofon k|jko°kop u mensenlinq.nl Familieberichten Familieberichten Theo Sponselee Irene van Leuven-Cambeen Martha Eijsackers-Roelands DANKBETUIGING Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die wij mochten ontvangen in de vorm van vele kaarten, telefoons en persoonlijke gesprekken na het overlijden van Tiny Baecke-Verbist willen wij u op deze manier heel hartelijk bedanken. Het heeft ons goed gedaan. Een bijzonder woord van dank aan de huisarts L. van Landeghem en de zorginstellingen Zorgsaam en Privazorg voor de goede verzorging alsook aan Pastor Holvoet en het zangkoor voor de mooie kerkdienst. Hilair Baecke kinderen en kleinkinderen. Emmahaven, juni 2014. Marian van Hoecke Trees Suij - Cleijman Wij danken u hartelijk voor uw medeleven na het overlijden van onze zorgzame moeder, grootmoeder en overgrootmoeder Dien Dieleman-den Exter Uw aanwezigheid op de dag van de begrafenis en alle andere blijken van deelneming zijn ons tot steun bij het verwerken van dit verlies. kinderen kleinkinderen en achterkleinkinderen Axel, juni 2014 Peet de Boevere Theo Wauters Voor de vele telefoontjes, lieve woorden, kaarten, bloemen en uw aanwezigheid rond het overlijden van onze moeder, oma en omaatje Tonny Rijk-Spelier willen wij u hartelijk danken. Het heeft ons veel troost en steun gegeven. Het verdriet en gemis blijft, maar wij zijn verwonderd over de grote belangstelling die wij hebben ontvangen tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve vrouw en onze zorgzame moeder Elisabeth Marina Jacqueline van Iwaarden-Goud - Liesbeth Wij hebben uw woorden, kaartjes en handdruk ervaren als- een steun in de rug en een hart onder de riem. Hartelijk dank hiervoor. Daar het echter voor ons onmogelijk is om iedereen persoonlijk te bedanken, doen wij dit op deze manier. |.C. van Iwaarden Michel Marieke en Levon Fam. Goud-Minnaard Fam. van Iwaarden-Molhoek Krabbendijke, juni 2014 MAREA UITVAART Kinderen, klein- en achterkleinkinderen juni 2014 zaterdag 7 juni 2014 59 Het definitieve is nog steeds moeilijk te aanvaarden. Na het onverwachte overlijden van hebben zo ontzettend veel mensen hun warme medeleven betuigd, dat het voor mij onmogelijk is om iedereen persoonlijk te bedanken. Daarom spreek ik op deze manier mijn welgemeende dank uit voor uw medeleven in de vorm van bloemen, brieven, bemoedigende woorden en uw aanwezigheid bij de uitvaart. Het heeft mij duidelijk het gevoel gegeven het verlies van Theo niet alleen te hoeven dragen. Corrie Sponselee-Smol Hengstdijk, juni 2014 Alle blijken van medeleven, de enorme hoeveelheid kaarten, berichtjes, telefoontjes en bloemen die wij hebben ontvangen, hebben ons echt veel goed gedaan na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze lieve zorgzame ma en oma Het is voor ons onmogelijk om iedereen persoonlijk te bedanken en daarom willen wij iedereen langs deze weg bedanken voor het tonen van zoveel betrokkenheid. Bedankt! Jo van Leuven Anja en Ronny van Deursen-van Leuven, Jessie en Yaro Jean-Paul van Leuven en Jolanda Suys Clinge, juni 2014 Het deed ons heel erg goed dat zij bij zo velen geliefd was. Onze oprechte dank hiervoor. Speciale dank aan het verplegend personeel van 'De Vurssche' te Axel en aan pastor Ralf Grossert voor de mooie afscheidsdienst. Langs deze weg willen wij u allen hartelijk bedanken voor de vele kaarten, bloemen en andere blijken van medeleven, die wij ontvingen na het overlijden van Kinderen en kleinkinderen Lamswaarde, juni 2014 Wij danken iedereen voor de overweldigende belangstelling, de vele bloemen, fijne brieven en kaarten die wij mochten ontvangen na het overlijden van Met trots kijken wij als familie terug op de mooie en waardige afscheidsdienst. Het is voor ons een fijne en troostrijke gedachte dat Marian in haar leven voor velen zoveel heeft betekend. Huub van Gremberghe Stef en Sharona, Sanne Familie van Hoecke Familie van Gremberghe Zuiddorpe, juni 2014 Langs deze weg willen wij u allen hartelijk bedanken voor de kaarten en vele andere blijken van medeleven, die wij van u hebben ontvangen na het overlijden van onze moeder en oma Uw belangstelling was en is voor ons een grote steun. Kinderen en kleinkinderen Terneuzen, 7 juni 2014 Wij willen u oprecht bedanken voor al uw belangstelling en medeleven na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en (over)opa Het heeft ons allen veel goed gedaan. Gerda de Boevere Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Vlissingen, juni 2014 Voor uw blijken van medeleven die wij mochten ontvangen tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, onze pa en opa betuigen wij u onze welgemeende dank. Irene Wauters-Lauret Harm Arno en Cortny Myrthe, Maike, Marit Vogelwaarde, juni 2014 olt "De verbindende factor bij uw uitvaart voor een liefdevol afscheid..." Marianne van de Graaf Majoorwerf.5 - 4374 CA Zoutelande 06-40796513 - www.marea-uitvaart.nl Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail I pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088013 9999 Fax 0880139990 Internet I www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 165