l t Familieberichten Hensenlinq.nl Ü!/3flS£l2U A 58| Charel en Lucie de Smit Sutin Gerard Jakobsen en Janny Jakobsen -Lobbezoo Gillis Coenraad Reijers 'Ik heb een goed leven gehad' Piet de Jonge - Petrus Johannis - Heinkenszand, 25 november 1927 f Lewedorp, 5 juni 2014 Onze zorgzame man, pa, opa, zwager en goede buurman is na een lange periode van ziek zijn overleden Hij verlangde de laatste maanden naar rust. Temidden van ons is hij voorzien van het Sacrament der Zieken. Samen hebben we deze moeilijke periode opgepakt. Nelly de Jonge-Vreeke Lian Frank en Irene Sjoerd, Manouk, foren Caroline Corrie Vreeke Tom Brooijmans 'Piet en zijn dochter Ellen zijn nu samen. Burg. Lewestraat 9a, 4456 AG Lewedorp Op maandag 9 juni is er van 16.30 tot 17.00 uur gelegen heid om thuis afscheid van Piet te nemen. De Uitvaartdienst wordt gehouden woensdag 11 juni om 13.30 uur in de kerk van de H. Eligius van de parochiekern Lewedorp. Aansluitend vindt de Crematieplechtigheid plaats in het crematorium, Westelijke.Oude Havendijk 3, 4337 PB te Middelburg. Ter afsluiting is iedereen welkom in de koffiekamer om elkaar te ontmoeten. Cornelia de Bruijne kijk ook op zaterdag 7 juni 2014 Door de vele felicitaties en lieve kaarten, is onze 60-jarige huwelijksdag onvergetelijk.geworden. Dank hiervoor Schoondijke, mei 2014 danken U hartelijk voor de vele felicitaties, bloemen en cadeau's, die ze hebben ontvangen bij hun 60-jarig huwelijk. Dit album behoort aan mij Zolang ik heb te leven Die heb ik van mijn ouders Als cadeau gekregen. Jozina is mijn naam door mijn ouders mij gegeven Oosterling dat is al van mijn vaderlijken stam. Schoondijke is mijn geboorte plaats Waar ik het leven nam. Met groot verdriet, maar tevens vervuld van mooie herinneringen, geven wij kennis van het overlijden van mijn lieve moeder, schoonmoeder en oma Jozina Rachel van Dale - Oosterling Sinds 16 maart 1970 weduwe van Izaak Abraham van Dale Schoondijke, 2 april 1918 Oostburg, 3 juni 2014 Oostburg: Sjaak en Marie-Claire van Dale-de Letter Roosendaal: Peter en Cynthia Biervliet: Bert Correspondentieadres: Jupiter 48 4501 EW Oostburg De crematie heeft in besloten kring plaats gehad. Wij zijn dankbaar voor alle goede zorgen, die zij zowel in Coensdike in Aardenburg als in De Stelle te Oostburg heeft ontvangen. Maak je over mij maar geen zorgen ik kom wel waar ik zijn moet ik heb een goed leven gehad. Met grote bewondering en respect hebben wij je afstand zien nemen van alles wat je dierbaar en lief was. We hebben jou, onze lieve vader, schoonvader en opa, los moeten laten echtgenoot van Diana De Backer t 22 november 2012 ■fr Middelburg, 17 december 1929 t Terneuzen, 3 juni 2014 Terneuzen: Ronald en Magda Reijers-Bekaert Fiona en Dennis Carrabelle Florida (USA): Harold en Kim Reijers-Kelly Terneuzen: Bianca en Jacky de Feijter-Reijers Stefan Dimph Correspondentieadres: Stuvesande 550, 4532 ML Terneuzen U kunt afscheid nemen van Gillis op dinsdag 10 juni van 19.00 tot 19.30 uur in het uitvaartcentrum van het crematorium aan de Bellamystraat 28c te Terneuzen. De crematieplechtigheid wordt gehouden op woensdag 11 juni om 13.30 uur in de aula van bovengenoemd crematorium. Aansluitend is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Indien u geen uitnodiging ontvangen heeft, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Alles wat je vol liefde vrijlaat zal voller van liefde terugkeren. Het leven is een droom en als je je droom met liefde leeft wordt de droom een kunstwerk. Na een rijk leven vol liefde en vriendschap, is van ons heengegaan onze zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder -Corrie- weduwe van Jack van den Bosch 17 april 1922 1 juni 2014 Goes Middelburg Rob en Mieke van den Bosch-de Bruijn Nijnke en Willem Jan Luuk, Sieb Bas en Chantal Stijn, Joep, Guus Meeke en Jacco Cas, Yassine Elsa Kraan-van den Bosch Patrick Wilbert en Yvonne van den Bosch-Kneefel Arend Jan en Katja Roos, Daan llja en Yseult Loïs Kaj Correspondentieadres: Elsa Kraan-van den Bosch Veerseweg 122 4332 BJ Middelburg De crematie heeft in familiekring plaatsgevonden. Wij zijn dankbaar voor de goede zorgen van de medewerkers en vrijwilligers van Hof Klaren beek.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 164