lid voor de Raad van Toezicht Zuylen H GEZOCHT! SYMACH PROFILE TYRECENTER Vogelaar Vredehof bv assistent hoofd expeditie www.zuylen.nl ""COMMERCIEEL GASTHEER GASTVROUW"" ZEELAND SBC is een uitvaartorganisatie met een uitstekende naam in Breda en omgeving. De stichting beheert het crematorium in Breda alsmede 11 begraafplaatsen en is eigenaar van een uitvaartonderneming, Zuylen Uitvaartverzorging. De vacature ontstaat door het vertrek van een lid van de raad. Zuylen Uitvaartverzorging, Crematorium en Begraafplaatsen zoekt een Uw inzet Wat vragen wij van u? Wat betekenen wij voor u? Hoe kunt u reageren? Uw uitvaartverzorger. SERVICE MONTEUR WERKVOORBEREIDER ELECTRO PLC PROGRAMEUR (EIND)MONTAGEMEDEWERKERS MECHANISCH ELECTRO PALLETIZERS A Thiele Technologies Company Als lid van de Raad van Toezicht (zeven leden) ziet u er op toe dat de organisatie, onder leiding van een directeur/bestuurder, haar doelstellingen realiseert. De in de statuten vastgelegde doelen luiden samengevat als volgt: Het volgens de wens van de overledene en/of diens nabestaande(n) op passende wijze, verzorgen van crematies of begrafenissen: Het beheer van één of meer al dan niet aan de stichting behorende begraafplaatsen en crematoria; Het bevorderen van een zo goed mogelijke begeleiding van het sterf- en van het rouwproces: Het ondersteunen van kerkelijke, levensbeschouwelijke, charitatieve, culturele, wetenschappelijke en algemeen nut beogende instellingen. De raad van toezicht vergadert 6 a 7 keren per jaar (in de vroege avond) met de bestuurder. Om haar taak goed te kunnen uitvoeren heeft de raad beslissingsbevoegdheid op een aantal cruciale punten. Ook geven de leden van de raad de bestuurder advies vanuit hun individuele deskundigheid. Als lid van de raad bent u aanwezig bij speciale gelegenheden. Om uw taak goed uit te kunnen voeren beschikt u over de volgende kwaliteiten: Een academisch werk- en denkniveau Affiniteit met de inhoud van de dienstverlening Een brede maatschappelijke ervaring en oriëntatie Ruime bestuurlijke ervaring Strategische doelstellingen in hun samenhang kunnen beoordelen Kennis en ervaring op het gebied van marketing en kwaliteitsmanagement Geen conflicterende verantwoordelijkheden of banden Wonend in Breda of directe omgeving. Graag zien wij naast de huidige twee vrouwen in de raad. nog een vrouw erbij komen. De raad van toezicht bestaat uit personen met veel ervaring en met een grote diversiteit qua achtergrond. De vergaderingen verlopen in een sfeer van betrokkenheid, vertrouwen, reflectie en met een zekere ontspanning. Wij bieden u een betrokken platform waar u uw maatschappelijke betrokkenheid vorm en inhoud kunt geven. Voor uw inzet ontvangt u een bescheiden onkostenvergoeding. U kunt uw brief met relevante informatie voor 18 juni 2014 sturen naar SBC, t.a.v. de directeur de heer R.P.J.M. Stapper. r.stapper@zuylen.nl. U kunt met hem ook contact opnemen voor meer informatie, tel. 076-5219453. SYMACH BV is een vooraanstaande producent van palletizers, interne transportsystemen en wikkelmachines in uiteenlopende branches van de agrarische voedingssector tot de industriële en chemische industrie in Europa, Noord-Amerika en Australië. Momenteel werken wij in onze moderne, goed geoutilleerde vestiging in Terneuzen met een enthousiast gedreven team van ruim 40 medewerkers. Kwaliteit en service.zijn kenmerkend voor SYMACH. SYMACH BV is onderdeel van Thiele Technologies, dat zijn hoofdkantoor in Minneapolis, Minnesota (US) heeft. In verband met de groei van onze onderneming zijn wij momenteel op zoek naar een De nadruk bij deze functie ligt op het verhelpen van storingen en verrichten van service werkzaamheden bij onze klanten wereldwijd, het verrichten van montage- en assemblagewerkzaamheden aan onze machines in onze werkplaats en het plaatsen en opleveren bij de klant. Je bent betrokken bij het gehele proces van opdracht tot oplevering van SYMACH installaties. De taken en werkzaamheden spitsen zich hoofdzakelijk toe op het zelfstandig opzetten van nieuwe of het aanpassen/verbeteren van bestaande elektroschakel schema's a.d.h.v. werktekeningen. Je werkt zelfstandig binnen de afdeling engineering waarbij de nadruk ligt op het ontwerpen van nieuwe software applicaties en het verbeteren en aanpassen van al bestaande software applicaties voor het optimaal functioneren van de SYMACH installaties. In deze functie monteer je complete rollenbanen en transportbanden voor de SYMACH installaties. Het afstellen en aftesten van de gemonteerde machinedelen, het bekabelen van complete palletiseerinstallaties, het aansluiten van diverse motoren, sensors, e.d. behoren tot je taken. Tevens verricht je montage- en assemblagewerkzaamheden aan onze machines in onze werkplaats en werk je regelmatig mee aan het plaatsen en opleveren bij klanten wereldwijd. Voor meer informatie over bovengenoemde functies verwijzen wij u naar onze website www.symach.nl SYMACH BV Gerard Philipsweg 8 4538 DA Terneuzen www.profilezeeland.nl Profile Tyrecenter Zeeland is gespecialiseerd in bandenservice voor alle soorten voertuigen en compteet onderhoud van personenauto's. Met 5 vestigingen in Zeeland zijn wij at 50 jaar toonaangevend in onze regio. Voor onze vestiging in Goes zijn wij op zoek naar een: In deze "fulltime" baliefunctie ben je verantwoordelijk voor het contact met de klanten, het maken van offertes voor banden, velgen, auto-onderhoud, inkoop van goederen en het inplannen van de werkzaamheden in de werkplaats. Jij bent de persoon binnen ons bedrijf waar de klanten op kunnen vertrouwen en de collega monteurs op kunnen rekenen zodat de continuïteit in het werk op een professionele wij2e wordt gewaarborgd. Je hebt geen 9 tot 5 mentaliteit, bent stressbestendig, representatief en communicatief vaardig. Wij bieden een uitdagende en veelzijdige functie in een leuk team met een goed salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Als jij je aangesproken voelt, en jij jezelf ziet als de "gastheer" of "gastvrouw" voor onze klanten, dan ben jij misschien wel de persoon naar wie wij op zoek zijn. Ujkt deze baan iets voor jou? Bel, mail of schrijf ons dan zo snel mogelijk! T.a.v. de Directie Postbus 8048, 4330 EA Middelburg T 01 18 624 739 E werken@profilezeeland.nl Ter aanvulling van ons huidige team zoeken wij een fulltime De functie: In deze functie ondersteun je het hoofd expeditie in de dagelijkse gang van zaken binnen onze logistieke afdeling. Je bent medeverantwoordelijk voor de productiviteit en kwaliteit van de afdeling. Onderdeel van je werkzaamheden is het verzorgen van de administratie van de in- en uitgaande goederenstromen. Verder verricht je alle voorkomende werkzaamheden binnen de expeditie-afdeling. Je werkt zowel zelfstandig als in teamverband. In deze functie werk je in verschoven diensten. Op termijn zul je de expeditiechef moeten kunnen vervangen bij diens afwezigheid. Functie-eisen: - MBO werk- en denkniveau - Enkele jaren werkervaring in een soortgelijke functie - Bereidheid tot overwerk/weekenddienst - Leidinggevende capaciteiten - Goede communicatieve vaardigheden - Goede computervaardigheden - Enige kennis van hardfruit is een pre Functieprofiel: Je hebt al enkele jaren ervaring met logistieke werkzaamheden, zowel praktisch als administratief. Je bent betrouwbaar en werkt secuur. Je bent leergierig en wilt graag doorgroeien in de functie. Je bent gedreven en qua werktijden ben je flexibel. Je bent stress bestendig en weet van aanpakken. Bedrijfsprofiel: Vogelaar Vredehof B.V. met vestigingen in Krabbendijke en Enspijk is een distributeur van hardfruit met ca. 130 medewerkers. Onze activiteiten bestaan uit handel, koelen, verpak ken, sorteren en distribueren van hardfruit. Jaarrond worden grote volumes fruit uit de hele wereld behandeld. Onze producten worden dagelijks geleverd aan grootwinkelbedrijven en groothandels in binnen- en buitenland. Het bedrijf kent een platte organisatiestructuur en een informele sfeer. Wat bieden wij: Je krijgt een uitdagende en gevarieerde baan, met mogelijkheid tot doorgroeien. Je gaat werken in een gemotiveerd en gedreven team. We bieden goede arbeidsomstandigheden en passende arbeidsvoorwaarden. Standplaats is Krabbendijke. Interesse? Ben je geïnteresseerd in deze functie en voldoe je aan het profiel? Mail dan je sollicitatie bin nen 2 weken naar bedrijfsleiding@vogelaar.com. De eerste gesprekken zullen plaatsvinden in week 27. Uitgebreide informatie over ons bedrijf kun je vinden op www.vogelaar.com. Voor aanvul lende informatie of vragen kun je contact opnemen met Nanda Sleymer (personeelszaken) op telefoonnummer 0113-397124 of per mail nanda@vogelaar.com. Een assessment kan deel uitmaken van de sollicitatieprocedure Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 14