DE NOBELAER Sta oog in oog met de pinguïns Raad over het algemeen tevreden over gevoerde financiële beleid SCHOUWEN-DUIVELAND 33 Crashbrass in huis it's spring sale bij vanaf zaterdag 7 juni bij aankoop van een dagticket voor ZOO Antwerpen De raadsleden waren over het al gemeen tevreden over het gevoer de beleid, al waren er nog wel wat zorgpunten. De accountant wees op de bouwgrondexploitaties. In 2013 is afgeschreven op de bouw grond omdat de waarde in de praktijk lager was dan in de boe ken stond. „Wij willen erop wij zen dat er nog steeds risico's in zitten. Er kan nog steeds verdere afwaardering in toekomst plaats vinden", zei de accountant. Een zorg die gedeeld wordt door on der andere Alert! „Er zitten grote risico's in de bedrijventerreinen Businesspark en de Straalweg", al dus Tineke Kalwij. Verschillende fracties maakten zich zorgen over het interen op de reserves met 4 miljoen euro. Volgens wethouder Ad Verseput is de reservepositie van de gemeente nog goed. De fracties vroegen aandacht voor de 'dubieuze debiteuren', De ge meente heeft 400.000 euro uit staan bij mensen en het is maar de vraag of dat geld nog terug komt. Wethouder Verseput zei dat de gemeente de regels strak ker gaat aantrekken. Bij de behandeling van de Kader nota constateerden fracties dat de budgettaire ruimte (het geld dat aan nieuwe dingen kan worden uitgegeven) erg krap is en dat daarom een bezuiniging van 1,5 miljoen gerechtvaardigd is. Hoe die bezuiniging ingevuld wordt is nog niet duidelijk. Hoewel de con touren voor de begroting voor de komende jaren nu geschetst zijn, is het voor de raad (én het colle ge) nog steeds koffiedik kijken hoe de financiële vlag er daadwer kelijk bij gaat hangen. Dat heeft al les te maken met financiële gevol gen van de decentralisatie van de jeugdzorg, de awbz/wmo en de wet werken naar vermogen. Daar naast is pas deze week de langver wachte brief van het Rijk geko men waarin staat hoeveel geld de gemeente krijgt voor de begro ting. Deze gegevens moeten nog worden doorgerekend. RENESSE - De Caribische Brass band Crashbrass treedt vandaag en morgen vanaf 14.00 uur lo pend op in het centrum van Ren- esse. De band bestaat uit een aan tal jonge blazers en drummers en brengt opzwepende muziek. De muzikanten worden begeleid door enkele getooide danseressen. Ti'liT^\ M2makeiaars.ni Wegens succesvolle verkopen te koop gevraagd! Wegens succesvolle ver kopen te koop gevraagd: twee-onder-1-kapwo- ning op Walcheren appartement op de Bou levard in Vlissingen gezinswoning Veerse Poort Klarenbeek wij zijn 7 dagen geopend! www.denobelaerdomburg.nl ZOO Antwerpen brengt je dichter bij de dieren iffi •In ruil voor doze bon krijgt u €5 korting per dagteket b<j aan koop van max. 4 dagtickotï voor ZOO Antwerpen aan stan daard individueel tancf Deze dagticketi tienen gelijktijdig aangekocht te worden én zijn enkel geldig op de dag van aan koop. Niet inwisselbaar m speciën, niet cumuleerbaar met an dere acties, promoties of voordelen. Enkel geldig aan de kassa tot 30/09/2014 Kopieën worden niet aanvaard. Niet geldig op eerder aangekochte tickets www.zooantwerpen.be ZATERDAG 7 JUNI 2014 iedereen door Melita Lanting zierikzee - De raadsfracties heb ben zich deze week gebogen over de financiën van de gemeente. Zo wel de jaarrekening 2013 als de Ka dernota (de voorbereiding voor de komende begroting) stond op de agenda van de commissievergade ring. Weinig kritiek gemeente raad op financieel beleid. De financiële toekomst is nog niet helemaal duidelijk

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 131