Rabobank Walcheren/Noord-Beveland CONTACTINFORMATIE ADVERTORIAL Een ander project waarin de Rabobank ondersteunt is.de beroepenoriëntatie van scholieren van de Primas Scholengroep. Deze 'groep acht kinderen' bezoeken verschillende middelbare scholen en bedrijven, zodat zij een beeld kunnen vormen van het beroepenveld en de mogelijkheden. Hierbij worden gastlessen verzorgd door mensen uit de praktijk. Ook participeert de Rabobank actief in verschillende kleine kernen door middel van het organiseren van dialoogavonden. Deze dialogen zijn gericht op de inwoners en de dorpsraden. Zo heeft Rabobank Walcheren/Noord-Beveland bijvoorbeeld actief meegeholpen aan het Dorpsplan Oostkapelle 2030. Rabobank versterkt economische ontwikkeling Het Economisch Ontwikkelingsfonds draagt bij aan het bevorderen van een vitale economische ontwik keling van de regio. Krachtige initiatieven op het gebied van werkgelegenheid, techniek, kennisover dracht, educatie en innovatie worden gestimuleerd. Eén van de initiatieven die wij ondersteunen vanuit het Economisch Ontwikkelingsfonds is bijvoorbeeld de ontwikkeling van een marketingstrategie en- visie voor badplaats Domburg. Op 12 maart ontving Domburg de officiële badstatus. De gemeente Veere en de ondernemers in Domburg hebben zich gezamenlijk ingespannen om dit te bereiken. Het is nu belangrijk de badstatus verder uit te dragen, te 'vermarkten' en te promoten. Rabobank Walcheren/ Noord-Beveland ondersteunt dit traject met een bijdrage van 10.000 aan een meerjaren marke tingstrategie- en visie. De Rabobank bedient dagelijks veel klanten op Walcheren en Noord Beveland en doet haar uiterste best om de beste financiële dienstverlener te zijn. Dat maakt ons echter niet uniek. Uniek zijn wij omdat we een coöperatieve bank zijn. Vanuit die coöperatieve gedachte is onze bank ervan overtuigd dat lokale betrokkenheid de beste garantie biedt voor de ontwikkeling van de regio. Jaarlijks vloeit een deel van onze winst terug naar de lokale gemeenschap, dit noemen we het coöperatief dividend. Het dividend wordt op verschillende manieren ingezet, bijvoorbeeld voor projecten uit het Sociaal Maatschappelijk Fonds, Economisch Ontwikkelingsfonds en natuurlijk de Rabobank Clubkas Campagne. Rabobank versterkt leefbaarheid in de regio Het Sociaal Maatschappelijk Fonds draagt bij aan het bevorderen van de leefbaarheid in de regio. Diverse initiatieven op het gebied van welzijn, cul tuur, sport, verenigingsleven, integratie, financiële opvoeding en maatschappelijke betrokkenheid helpen we met een bijdrage op weg. Eén van de initiatieven die wij ondersteunen vanuit het Sociaal Maatschappelijk Fonds is CitySeeds Middelburg. Stichting Gemeenschapstuin CitySeeds zet zich in voor mensen in de regio die in armoede leven. Het project heeft als doel het opzetten en onderhouden van één of meerdere volkstuinen voor de sociale minima. Rabobank Walcheren/Noord- Beveland ondersteunt dit initiatief met een bijdrage van 7.500. Ook versterkt Rabobank het speelplezier in Veerse kernen. Gemeente Veere heeft in samenwerking met de Jeugdraad Veere een project opgezet, waarbij zij mobiele speelvoorzieningen aanschaft en deze, op advies van de Jeugdraad, laat rouleren tussen de kleine kernen. Dit overkoepelende project draagt bij aan de leefbaarheid in de (kleine) kernen en stimu leert een actieve jongerenparticipatie. Rabobank Walcheren/Noord-Beveland ondersteunt dit project met 10.000. Rabobank versterkt het verenigingsleven De Rabobank Clubkas Campagne draagt bij aan het bevorderen van het verenigingsleven in de regio en geeft veel verenigingen en stichtingen een belang rijk steuntje in de rug. Dit jaar werd er vanuit het coöperatief dividend 150.000 beschikbaar gesteld. Onze leden bepaalden in april, door het uitbrengen van hun stemmen, hoe dit bedrag onder 364 deelne mende verenigingen en stichtingen werd verdeeld. Dierenasiel Walcheren heeft dit jaar de meeste stemmen gekregen van onze leden en daarmee een geldbedrag van 2.694,17 binnengehaald. Voetbal vereniging de Meeuwen heeft een geldbedrag van 2.027,96 gekregen en de Kustmarathon 2.019,58. 30 verenigingen en stichtingen uit het werkgebied hebben een bedrag boven de 1.000 gekregen vanuit de Rabobank Clubkas Campagne. Kijk voor meer initiatieven en projecten op www.rabobank.nl/wnbleden (0118)42 79 50 Rabobank Rabobank Walcheren/Noord-Beveland heeft vestigingen in Vlissingen, Middelburg en Domburg en beschikt over geld-, sealbag-, geldstort- en muntrolautomaten verspreid over het gehele werkgebied. Kantoor Vlissinaen Lange Zelke 1 4381 EW, Vlissingen Kantoor Middelburg Lange Geere 3 4331 LX, Middelburg Kantoor Domburg Markt 1 b 4357 BG, Domburg Kijk voor actuele openingstijden en een totaalover zicht van de beschikbare automaten in de dorpen en steden op www.rabobank.nl/wnb Particulieren (0118)42 80 00 kcc@wnb.rabobank.nl Bedrijven (0118) 42 80 04 bcc@wnb.rabobank.nl Hypotheken financieeladvies@wnb.rabobank.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 128