AAN3£i$3RUG 4 Monuta CONTACTINFORMATIE Regio CONTACTINFORMATIE ADVERTORIAL bekende topmerken samenwerkt, is het mogelijk om ook andere merken te leveren. "Wij kunnen alle gewenste modellen en typen van witgoed en kleine huishoudelijke apparatuur leveren. Bovendien geldt dit ook bij reparaties; ongeacht het merk of type, wij kunnen elke reparatie uitvoeren." Naast opdrachten voor particulieren, verzorgt Aangeenbrug ook het onderhoud aan en de levering van de apparatuur voor zorginstellingen, vakantie parken en campings in heel Zeeland. "Ook bij deze zakelijke markt zijn snelle reparaties een eerste vereiste. Je kunt de mensen niet met een defecte wasmachine of koelkast laten zitten." WESTKAPELLE - Heeft u een storing aan één van uw huishoudelijke apparaten? Of bent u op zoek naar een nieuwe koelkast of vaat wasser? In dat geval bent u bij Aangeenbrug Electro in Westkapelle aan het juiste adres! Scherpe prijzen en supersnelle service, dat is waar Aangeenbrug voor staat. Ook en misschien wel vooral in het internettijdperk is een goede service belangrijk. Niemand wil lang zonder wasmachine of vaatwasser zitten, snelle re paratie of wellicht vervanging is vaak een vereiste. Paul Aangeenbrug weet als geen ander hoe belang rijk een vlotte adequate service is. "Wij werken door heel Zeeland en beschikken over een team van deskundige monteurs. Het streven is om binnen één werkdag bij de klant voor de deur te staan en dit lukt in de meeste gevallen ook. Deze dienstverle ning is de spil van het bedrijf, klanten weten ons te vinden en weten waar ze bij ons op kunnen reke nen. We werken voornamelijk samen met gerenom meerde fabrikanten als Siemens, AEG, Constructa, Zanussi en Miele. Hier kopen we groot in en zo doende kunnen we leveren tegen internetprijzen. Bovendien komen we altijd zelf inmeten als het om inbouwapparatuur gaat. Uiteraard wordt bijvoor beeld de oven of vaatwasser door onze eigen mon teurs ingebouwd. We willen namelijk zeker weten dat alles in orde is", aldus Paul Aangeenbrug. Ook de webshop is een belangrijke poot van het bedrijf. Veel onderdelen zijn op voorraad zodat de meeste bestellingen binnen twee werkdagen thuis geleverd worden. Hoewel Aangeenbrug voornamelijk met de ADVERTORIAL inde spotlight Monuta Zeeland snapt heel goed dat de pe riode na een overlijden heel verdrietig is en dat het belangrijk is dat nabestaanden de tijd krijgen om dit verdriet te verwerken. Daarom is Monuta Zeeland lokaal werkzaam. Zo is ze altijd betrokken en in staat om een afscheid zo persoonlijk mogelijk in te vullen. Voor nabestaanden is het vaak lastig om keuzes te maken voor een uitvaart. Zij hebben het na een over lijden al moeilijk genoeg en kennen ook niet altijd de wensen van hun overleden dierbare. Om mee te kun nen denken met de nabestaanden, werkt Monuta met een vast contactpersoon. Deze is betrokken, luistert naar de wensen van de nabestaanden en wil graag het verhaal achter de overledene weten. Zo geeft de uit vaartverzorger samen met de nabestaanden vorm en invulling aan de uitvaart, zodat zij daar met een goed gevoel op terug kunnen kijken. Want volgens Monuta is dat de eerste stap in het verwerkingsproces. Anke Wattel is al 16 jaar uitvaartverzorgster bij I Monuta De Voorzorg: "Een uitvaart verzorgen is geen 'kunstje uitvoeren. Ik ben er persoonlijk bij betrokken. Ik wil meer voor nabestaanden betekenen dan alleen maar een contactpersoon zijn. Want ondanks deze snelle maatschappij, heeft iedereen behoefte aan een warm en persoonlijk contact na het verlies van een dierbare." Van budget tot luxe: een uitvaart die past Bij Monuta is het mogelijk om een uitvaart geheel volgens eigen wens samen te stellen. Iedereen wil im mers een uitvaart die past bij zijn of haar wensen. En dat kan van heel uitgebreid tot een basisuitvaart zijn. "Wel vragen nabestaanden ons regelmatig naar bijkomende kosten," geeft Adrienne Klein-Zoutendijk (Manager Uitvaartzorg Zeeland) aan. "Dan hebben ze al eens gehoord dat een 'budgetuitvaart' achteraf helemaal niet zo goedkoop blijkt te zijn." Maar Mo nuta geeft aan dat ze heel open zijn in de kosten en dat men achteraf niet voor ongewenste verrassingen komt te staan. Ook wordt iedereen op dezelfde warme en persoonlijke manier benaderd. Adrienne bevestigt dit: "Monuta verzorgt uitvaarten in allerlei prijsklas sen en het prijsverschil zit vooral in de extra's. Dus voor welke uitvaart ook wordt gekozen; Monuta levert altijd kwaliteit, want dat is waar ze voor staat." En dat blijkt ook wel uit het bestaan van Monuta: in 90 jaar tijd is er veel ervaring en kennis in de uitvaartzorg opgebouwd." Monuta blijkt als grote organisatie meer voordeel te bieden. Nicoline Hoogendoom: "Doordat er een grote organisatie achter ons staat, kunnen wij veel meer bieden qua uitvaartmogelijkheden. Ook wordt ons als uitvaartcentrum bepaalde werkzaamheden uit handen genomen die niet direct betrekking hebben op het verzorgen van de uitvaart. Dat maakt dat ik mij als uitvaartverzorgster vooral kan richten op de nabestaanden en op het geven van persoonlijke aan dacht. En dat krijg ik ook regelmatig als iets positiefs teruggekoppeld. Nabestaanden geven vaak aan dat ze bij ons het gevoel hebben dat we een lokaal uitvaart centrum zijn. Daar moet ik dan om lachen, want dat zijn we toch ook gewoon?" Aangeenbrug Electro Oude Zandweg 24a 4361 SK Westkapelle T: 0118-572427 E: info@aangeenbrugelectro.nl W: www.aangeenbrugelectro.nl en www.datrepareerikzelfwel.nl Monuta biedt iedereen gratis dit draaiboek aan. Wilt u uw eigen uitvaartwensen vastleggen en zo ook uw nabestaan den een moeilijke beslissing uit handen nemen? Vraag het Monuta Uitvaartwensenformulier dan nu aan via: Goes: 0113 - 216363 www.monuta.nl/Goes Vlissingen: 0118 - 412760 www.monuta.nl/Vlissingen Temeuzen: 0115 - 612881 www.monuta.nl/Terneuzen Oostburg: 0117 - 452309 www.monuta.nl/Oostburg

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 127