be P *x Opening nevenvestiging in Middelburg De Pooter personeelsdiensten slaat vleugels uit T 1 CONTACTINFORMATIE ADVERTORIAL TAL&*POq1 m Op 5 juni 2014 heeft De Pooter Personeels diensten haar nieuwe vestiging in Middel burg geopend. Het Axelse bedrijf werd al drie keer genomineerd voor de prestigieuze FD Gazelle Award van het Financieel Dagblad. Een prijs die wordt uitgereikt aan bedrijven die zeer snel groeien. Door deze gerealiseer de groei mag De Pooter Personeelsdiensten zich tot een van grootste bureaus in Zeeland rekenen. De locatie Middelburg is gekozen vanwege de uitstraling, de centrale ligging in Zeeland de nabijheid van het Sloegebied en de bereikbaarheid voor onze kandidaten. Het is de bedrijfsfilosofie en tevens het onderschei dende vermogen van de Pooter Personeelsdiensten om dicht bij de klant te zijn zegt Tim de Pooter. Internet is mooi om op gevonden te worden en bereikbaar te zijn. Maar vervolgens moet dat over genomen worden door persoonlijk contact. Digitaal is ondersteunend, niet leidend. Als iemand een contract komt tekenen moet hij of zij naar kantoor komen en vragen kunnen stellen. We hebben ge merkt dat deze manier van werken aanspreekt. Het persoonlijke contact helpt De Pooter Personeels diensten ook om persoonlijke profielen op te stellen van hun medewerkers om vraag en aanbod zo goed mogelijk op elkaar af te kunnen stemmen. 'Wij werken niet met cv's. Wij werken met mensen. Wij vinden dat we onze klanten moeten kunnen vertellen waarom we een persoon geschikt vinden voor een vacature. Daarom houden we ons niet alleen vast aan het cv. Als iemand schrijft dat hij flexibel is, vragen we in een gesprek dat aan te tonen. Zo bouw je vertrouwen op. Deze verdieping is niet alleen goed voor de klant, maar ook voor de sollicitant. Onze kandidaat moet passen in zijn nieuwe werkomgeving en zich daar gelukkig voelen. Anders werkt het gewoon niet. Daarom vinden wij persoonlijke aanpak zo belangrijk. De Pooter Personeelsdiensten onderscheidt zich door het werken met een vast contactpersoon. Vol gens Kathy Smeekens - Maas, vestigingsmanager van de nieuwe locatie Middelburg is dat de enige manier om een bedrijf/ organisatie beter te leren kennen. Met de opening van de nieuwe vestiging in Middelburg richten wij ons op beide kanten van de Westerschelde. Vandaar onze slogan; 'nu aan beide overkanten' wat in Zeeland een duidelijk beeld geeft van waar men ons kan vinden. De Pooter Personeelsdiensten is van oudsher actief in de techniek, maar verstevigd daarnaast de laatste jaren hun positie in de zakelijk dienstverleningTot het werkterrein van de Pooter Personeelsdiensten behoren de sectoren midden en kleinbedrijf, horeca, engineering en professionals Bij De Pooter Personeelsdiensten kun je terecht voor; Werving Selectie Uitzenden en detacheren HR en recruteringsadvies Werving buitenlandse kandidaten professionals) Outplacement Inkooptraject flexibele arbeid Bezoekadres Middelburg Lange Noorstraat 4 4331 CD Middelburg T 0118-74 50 64 F 0115-56 40 64 E info@depooter.nl Bezoekadres Axel Noordstraat 6 NL 4571 GD Axel T 0115-56 22 30 F 0115-56 40 64 E info@depooter.nl www.depooter.nl DE POOTER

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 126