ID©K AW] AW Vastgoed Woningen biedt verrassende mogelijkheden! jS CONTACTINFORMATIE DVERTORIAL wonen aan het water in het hart van de stad Wilt u liever richting Goes verhuizen: kijkt u dan eens naar onze prachtige appartementen in Wemeldinge op www.weumelinghe.nl. Met een pui van zeven meter breed en ramen die van de vloer tot aan het plafond reiken, kunt u daar iedere dag genieten van een prachtig, steeds weer wisselend uitzicht over de Oosterschelde. De grote lichtinval zorgt voor een aangename ambiance waarin u zich direct prettig zult voelen. Samengevat: maak werk van uw nieuwe woon- of werksetting. Neem vrijblijvend contact op met AW Beheer BV of bekijk onze websites. Wij zetten onze kennis en ervaring graag in om uw wensen op het gebied van wonen en commercieel vastgoed te vervullen! AW Vastgoed Woningen Buitenruststraat 6 4337 EH Middelburg T +31 (0)118-678 937 E info@avvbeheer.nl W www.awbeheer.nl beheerbv www.hetdokvlissingen.nl www.weumeiinghe.nl AW Beheer BV, gevestigd in Middelburg, is een Zeeuws familiebedrijf met een indruk wekkend vastgoedportefeuille in kantoren, winkels, bedrijfspanden, appartementen en woningen. Al meer dan 45 jaar is deze vastgoedonderneming actief in de handel, projectontwikkeling, beheer en verhuur voor zowel de zakelijke als de particuliere markt. Betrokkenheid AW kenmerkt zich door een grote betrokkenheid, veel kennis over de lokale markt én een direct, vlot contact. Dat is nog eens prettig zaken doen. Zowel vanuit de particuliere als ook de zakelijke markt krijgen wij als feedback dat AW een open, oprechte en integere partij is. Wij zien het als onze taak om mensen volledig te informeren zodat zij een goede keuze kunnen maken. Natuurlijk hopen wij dat die keuze op één van onze'objecten valt, dat spreekt voor zich! Betrouwbaar en slagvaardig Doordat er in onze organisatie zeer korte lijnen zijn en wij handelen uit eigen naam, kunnen wij snel afwegingen maken. Een voordeel voor u als koper, u weet immers direct waar u aan toe bent! De solidi teit van onze onderneming geeft ons de slagkracht om te kunnen handelen en bijvoorbeeld woningen in te ruilen. Voor onze klanten is het natuurlijk zeer belangrijk om met een financieel draagkrachtige partij van doen te hebben. Recente transacties: de markt trekt aan! Weten wat er speelt en gericht mee kunnen denken. Wat is er geschikt voor een koper? Gezien onze brede portefeuille kunnen er vaak meerdere opties geboden worden. Zo konden wij recent een jonge ondernemer faciliteren bij het huren van een woon-en winkelpand in de Sint Jacobsstraat in Vlissingen. Vlissingen is in trek: in dezelfde week tekenden wij een huurovereen komst met een schoen- en sleutelmaker die in dezelfde straat passende winkelruimte vond. Onder voorbehoud werd ook een van onze winkels in de Walstraat verhuurd. Het uitgebreide relatienetwerk en onze diepgaande kennis van de markt zorgen steeds voor nieuwe invullingen en mogelijkheden. Kopen zonder zorgen? In de huidige vastgoedmarkt is er heel wat aan de hand. Er zijn veel objecten die langere tijd te koop staan. Mensen willen graag naar een nieuwe woning maar zijn financieel gebonden, doordat de eigen woning nog moet worden verkocht. Wij constateren dat de particulier wél wil verhuizen en vernieuwen. De markt verandert, en dat merken wij ook uit het feit dat kopers graag direct met ons in gesprek tre den. Liep vroeger het gehele traject,via de makelaar, nu nemen kopers vaak zelf contact met AW op. Het directe contact met de koper stelt ons nog beter in staat de wensen van de klant te achterhalen, waardoor wij iedereen een maatwerkoplossing kunnen bieden. Unieke kans: www.inruileigenwoningzeeland.nl Dat men contact met AW zoekt is wel te begrijpen: AW biedt u immers de unieke kans om middels inruil eigen woning direct een nieuwe woning aan te kopen! U selecteert een woning en AW neemt de verkoop van uw eigen woning, met alle risico's van dien, over! Zo kunt u direct genieten van een gloednieuwe woning op een mooie locatie. Hoe prettig is het niet om de nieuwe woning helemaal naar uw zin in te kunnen richten en dan pas te verhuizen. Wij zien werkelijk een last van de schouders vallen als mensen de stap hebben genomen. Het gevoel van onrust over de verkoop van de woning en de opbrengst is van de baan. Hoe vaak er niet gezegd wordt"dat had ik veel eerder moeten doen!" Naast het verlost worden van de financiële last levert de switch van bijvoorbeeld een bungalow naar een onderhoudsvriendelijk appartement direct veel woonplezier én gemak op. Zo wordt het als zeer veilig ervaren datje gewoon de deur achter je dicht kunt trekken en erop uit kunt gaan. Een voorbeeld van zo'n switch? Ruilen kan zowel vanuit een rijtjeswoning als een bungalow. Gezien de brede focus van AW mag u ons zelfs contacteren als u bijvoorbeeld een bedrijfspand of kavel wilt inruilen, verrast u ons maar! U kijkt in ons aanbod en maakt uw keuze voor een nieuw object. U maakt kenbaar wat u wilt en wij treden daarover met u in overleg. www.luxewonenaanwater.nl De afgelopen twee jaar hebben wij al heel wat mensen tevreden kunnen stellen. Mensen die de eigen woning al twee jaar te koop hadden of men sen die vanwege medische redenen direct wilden verhuizen. Op Walcheren kunt u bijvoorbeeld zeer comfortabel en eigentijds wonen met vrij uitzicht over het water in de nieuwe appartementen "Het Dok" (www.hetdokvlissingen.nhEen locatie met een prachtig vrij uitzicht over het Dok van Perry of de binnenhaven. De mensen die er wonen vertellen ons hoe bijzonder het is, zoveel rust en ruimte, zo'n vrij uitzicht en dat op een minuutje lopen van het stadscentrum.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 123