h. jobse CONTACTINFORMATIE CONTACTINFORMATIE Ze helpen niet alleen tegen de felle zon, ook dieven die interesse hebben in de nieuwe televisie blijven met gesloten rolluiken buiten de deur. ZOS Zonwering in Seroos- kerke is specialist in onder meer rolluiken en inbraakbeveiliging. "Een rolluik houdt een inbreker wel even bezig. Dan gaat hij liever naar de buren die geen rolluiken hebben", aldus eigenaar Sam Kluijfhout. Samen met compagnon Adrie Dalebout runt Kluijf hout sinds april 1999 Zos Zonwering. Het bedrijf is vooral in midden-Zeeland actief en heeft behalve particulieren ook aannemers, woningbouwverenigin gen en bedrijven als klant. ZOS Zonwering verkoopt en installeert onder meer zonneschermen, rolluiken, kunststof kozijnen, garagedeuren, shutters en zon nepanelen. "En sinds kort hebben we ook laminaat en parket in ons assortiment", stelt Kluijfhout. Onder particulieren zijn rolluiken de laatste tijd populair, weet hij. Wellicht omdat het gevoel van veiligheid in Nederland steeds meer afneemt. "Heb je veel inbra ken in de wijk, dan is het wel verstandig om rolluiken te nemen. We hebben tegenwoordig ook rolluiken met het politiekeurmerk, die zijn extra bestand tegen inbrekers." Bijkomend voordeel van rolluiken is dat ze isolerend werken. In de winter houden gesloten luiken de warmte binnen, in de zomer houden ze de warmte juist buiten. Bovendien beschermen ze ramen en deuren tegen de grillen van de natuur. En dat scheelt weer op de onderhoudskosten. Wie zijn woning beter wil beveiligen tegen inbraak, is sowieso bij ZOS Zonwering aan het juiste adres. Een gewone garagekanteldeur is nauwelijks een obstakel voor de geoefende inbreker. Je kunt het hem veel moeilijker maken door een sectionaal garage deur van ZOS Zonwering te installeren. Die is ook te verkrijgen met het politiekeurmerk. "Inbrekers komen een garage met deze deur niet zomaar binnen", zegt Kluijfhout. "De enige manier is om er een groot gat in te zagen. Maar dat is te omslachtig voor ze." Inbraakbeveiliging van de bovenste plank is het nieuwe draadloze alarmsysteem 'Protexial io' van Somfy, ook verkrijgbaar bij ZOS Zonwering. "Het mooie van dit systeem is datje op elk moment en vanaf elke plaats controle hebt over je eigen huis", stelt Kluijfhout. "Je kunt via de smartphone vanaf je vakantieadres eenvoudig het alarmsysteem bedie nen." Het alarmsysteem is bovendien te koppelen met de Tahoma Woningautomatisering van Somfy. Zodra het alarm afgaat, schakelt het systeem bijvoorbeeld de verlichting in huis in en sluit het de rolluiken. De alarminstallatie kan ook preventief optreden. De tecteert de buitenmelder dat er iets niet pluis is in de tuin, dan kan het systeem de rolluiken sluiten. Meer weten over inbraakbeveiliging, zonwering en de andere producten van ZOS Zonwering? Neem dan een kijkje in de showroom in Serooskerke of kijk op www.zoszonwering.com. 0118-594779 MIDDELBURG - Hoewel een persoonlijke benadering zonder meer centraal staat bij Uitvaartverzorging H. Jobse, gaat ook hier het digitale tijdperk niet ongemerkt voorbij. Met Basis Uitvaart Zeeland biedt de onderneming de mogelijkheid aan nabestaanden om de uitvaart geheel zelf te regelen. Uiteraard wel met alle zorg en kwaliteit waar Uitvaartver zorging H. Jobse voor staat. Herma Jobse licht het principe van Basis Uitvaart Zeeland toe: "We merkten dat nabestaanden soms veel zaken via internet zelf willen en kunnen rege len, zeker als daar een andere prijs tegenover staat. Hoewel het ons vak is om juist in de moeilijke tijd na een overlijden de nabestaanden zo veel moge lijk bij te staan met de keuzes die gemaakt moe ten worden en het regelen van de uitvaart, willen wij de ontwikkeling van de 'digitale uitvaart' niet tegenhouden. Sterker nog, wij bieden deze service juist aan zodat nabestaanden de keuze hebben. En digitaal of niet, bij de dag van de uitvaart zijn we altijd aanwezig." Binnen Basis Uitvaart Zeeland kan gekozen worden voor een basispakket of een uitvaart pluspakket. De laatste keuze biedt extra mogelijkheden zoals een andere kist, het verzenden van rouwkaarten en een afscheidsbijeenkomst. "Doordat nabestaanden veel zelf regelen en onze dienstverlening wordt terugge bracht tot de basis, kunnen wij de beste prijs-kwali- teitverhouding van heel Zeeland bieden. Bovendien is het een kwestie van met de tijd meegaan, ook in de uitvaartzorg gaat dat op", aldus teamleider Henk-Jan Minnaard. Niet alleen Basis Uitvaart Zeeland is nieuw binnen Uitvaartverzorging H. Jobse, er wordt sowieso veel aandacht besteed aan de wensen van nabestaan den en ontwikkelingen in de uitvaartzorg. "Sinds kort en op verzoek verzorgen onze medewerkers gipsafdrukken. Veel expertise hebben we zelf in huis en daar willen we zoveel mogelijk gebruik van maken. En vergeet niet, we blijven dienstverleners. We werken met specifiek opgeleide medewerkers die opgeleid zijn om rouwende mensen te begelei den. Dat blijft de kern van onze werkzaamheden. Maar willen nabestaanden meer zaken zelf regelen, dan kunnen wij ze die mogelijkheid bieden", aldus Herma Jobse. Informatieavond laatste zorg Uitvaartverzorging H. Jobse houdt op donderdag 19 juni om 19.30 uur een informatieavond over 'de laatste zorg'. Op deze avond, die bedoeld is voor mantelzorgers, medewerkers in de zorg en overige belangstellenden, wordt ondermeer gesproken over zorghandelingen, make-up en airbrushtechnieken. De avond is vrij toegankelijk, aanmelden kan via hjobse@hjobse-uitvaart.nl of via 0118-462205. ZOS Zonwering De Zompe 33 4353 RT Serooskerke info@zoszonwering.com www.zoszonwering.com H.Jobse Uitvaartverzorging Bachweg 2 4337 XD Middelburg T: 0118-462205 F: 0118-460802 E: hjobse@hjobse-uitvaart.nl W: www.hjobse-uitvaart.nl en www.basisuitvaart-zeeland.nl www.facebook.com/pages/Uitvaartverzorging-H-Jobse uitvaartverzorging

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 122