Istimewa Elektro: Zeeuws bedrijf met wereldwijde projecten slagvaardigheid en vakmanschap, staan we garant voor de gewenste creativiteit, kwaliteit en levertijd", aldus Lelieveld. "Bovendien kent en begrijpt Istimewa Elektro de strenge wet- en regelgeving voor de platforms. Onze medewerkers zijn volgens de laatste eisen opgeleid." Voor industriële klanten, bijvoorbeeld in de chemische sector, realiseerde Istimewa Elektro verschillende productie-installatie, daarnaast heeft Istimewa Elektro in de afgelopen jaren veel ervaring opgebouwd om zich specialist te noemen in de aanleg en uitvoering van een uitgekiende infrastructuur op en rond industriële (bedrijven-) terreinen, op- en over slagterreinen, laad- en losstations en aanlegsteigers. Water en infra Een Zeeuwse onderneming als Istimewa Elektro kan natuurlijk niet aan water en wind voorbij gaan. "Met onze jarenlange ervaring in het ontwerpen, leveren en onderhouden van elektrotechnische automatiserings- en besturingstechnieken bieden we een maximale toegevoegde waarde voor de water- en mileuproble- matiek. Daarnaast adviseren we bij het realiseren van oplossingen voor water- en zuiveringsprocessen. Istimewa Elektro streeft naar een omgeving die 100% beschikbaar, 100% leefbaar en 100% veilig is." Mobili teit en een goede infrastructuur horen bij de econo mische vooruitgang. Een vlotte doorstroming van het land- en scheepvaartverkeer, veilige verbindingen, goede communicatie en overzichtelijke verkeers situaties. Aspecten waarbij Istimewa Elektro dagelijks werkt en waarbij al tijdens de ontwerpfase rekening wordt gehouden. Goede geïntegreerde oplossingen zijn essentieel. Carrière bij Istimewa Elektro Ben je geïnspireerd geraakt door ons verhaal en wil je een bijdrage leveren aan onze werkzaamheden of ben je op zoek naar een nieuwe uitdaging of wil je gewoon even iets heel anders? Istimewa Elektro staat garant voor uitstekende arbeidsvoorwaarden en een afwis selende werkomgeving met voldoende ruimte voor verdere ontplooiing van je mogelijkheden. Stilstaan is geen optie! Op onze website vind je het actuele vacatureoverzicht. We maken graag kennis met jou! CONTACTINFORMATIE ISTIMEWA Telefoon 0113-612840 Fax 0113-613137 Email info@istimewa.nl Website www.istimewa-elektro.nl Istimewa Elektro Frankrijkweg 3 4389 PB Vlissingen-Oost Havennummer 5998 Istimewa Elektro timmert al meer dan 40 jaar aan de weg. En niet alleen aan de weg; ook aan infrastructurele projecten zoals brug gen en sluizen, nautische bediencentrales, offshore productie eilanden en industriële projecten. In de afgelopen decennia is in Zuid-Beveland, vanuit het Sloegebied, geschiedenis geschreven. Een historie die menigeen tot de verbeelding spreekt en zich soms laat aanhoren als een geuzenverhaal. Werkterrein Offshore, Infra en Industrie Istimewa Elektro realiseert reeds meer dan 20 jaar installaties voor de offshore-industrie. "Er is veel - specifieke kennis en ervaring voor nodig om klanten in deze sector optimaal te kunnen bedienen. Door onze ruime ervaring en kennis van de systemen in de offshore gekoppeld aan maximale flexibele inzet, Van eenvoudig lokaal installatiewerk naar grote infrastructurele projecten en offshore werk. Rond Vlis- singen, de provincie uit, Nederland uit en de wereld over, met de klanten mee. Van een familiebedrijf tot het bedrijf dat Istimewa Elektro nu is: 162 medewer kers, vestigingen in Vlissingen, Veghel en Rotterdam. Actief voor zeer diverse opdrachtgevers, klantgericht, flexibel, trots, betrouwbaar en vakkundig. Waar afspraak afspraak is! Sinds 2007 is Istimewa Elektro onderdeel van Stork Industrial Services B.V. De onderneming is de afgelo pen jaren uitgebouwd tot één van de grootste elek trotechnische dienstverleners in Zuidwest Nederland en voert werkzaamheden uit door heel het land en op projectbasis in het buitenland. Istimewa Elektro groeit mee Algemeen directeur Francois Lelieveld vertelt enthou siast en vol trots over het bedrijf: "De elektrotechniek is een traditionele branche waarbinnen Istimewa Elektro zich onderscheidt door haar creatief vermogen in het bedenken en uitvoeren van technische en organisatorische oplossingen. Istimewa Elektro heeft het lef om in een steeds veranderende omgeving nieuwe paden te betreden en is dan ook continu op zoek naar nieuwe mensen, diensten, producten en partnerships om onze nieuwe en bestaande relaties maximaal te kunnen bedienen. Wij streven dan ook naar langdurige klantrelaties en daar gaan we ver in. Dat is ook waar onze klanten ons op waarderen". Projecten, engineering en onderhoud Het bedrijf Istimewa Elektro is gestoeld op drie pijlers in de vorm van afdelingen: projecten, engineering en onderhoud. Hiermee kunnen we t.a.v. de hele levens cyclus van installaties toegevoegde waarde leveren. Voor de afdeling projecten past Istimewa Elektro diverse methodieken toe zoals modern projectma nagement, integratie van planning en cost-control. Na oplevering wil Istimewa Elektro graag partner blijven bij het onderhoud van de installaties (assets) om te zorgen voor veilige, betrouwbare en beschikbare installaties. Wat betreft de engineeringsafdeling is Istimewa Elektro geheel self supporting voor haar eigen producten en projecten als het gaat om ontwerpen van installaties. Het bedrijf beschikt over een eigen ontwerpafdeling voor besturingsinstallaties en bijbehorende software. De softwareapplicaties voor diverse fabrikaten van PLC's worden door Istimewa Elektro engineers ontworpen en ook toepassingen van verschillende SCADA-pakketten maken deel uit van integrale oplossingen van besturingsprocessen. Op het gebied van onderhoud beschikt Istimewa Elektro over zeer uitgebreide kennis en ervaring in het organiseren en uitvoeren van (meerjarige) onderhouds- en prestatiecontracten voor preventief én correctief onderhoud aan bestaande en nieuwe installaties. Als voorbeeld verzorgt deze afdeling in Zeeland onder andere het gehele elektrotechnisch onderhoud voor de installaties van Rijkswaterstaat en Provincie Zeeland terwijl diezelfde afdeling van de vestiging in Veghel het elektrotechnisch onderhoud voor Rijkswaterstaat in Noord-Brabant en Noord Limburg voor haar rekening neemt. Ook in deze afdeling staan de ontwikkelingen niet stil en worden deze op de voet gevolgd door Istimewa Elektro. ILiRTRO a «TOflH company

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 120