Dingemiiiscs Makelaars maakt keuzes bent u klaar voor de zomer CONTACTINFORMATIE CONTACTINFORMATIE van elkaar precies waar we mee bezig zijn, verga deringen zijn overbodig zodat we onze tijd kunnen steken in datgene wat van ons verwacht wordt: huizen verkopen", aldus Arie. "Verder hechten wij aan transparantie en eenvoud, het tarief dat we hanteren is inclusief een mooie fotosessie, adver tenties en alle bezichtigingen en deelname open huizenroute. Wij rekenen geen bijkomende kosten." Ook van de verkoper worden andere verwachtingen gesteld dan pakweg 10 jaar geleden. "We geven de verkopende partij advies, bijvoorbeeld bij gebreken aan de woning. Soms is het verstandiger om eerst kleine mankementen zoals een lekkage of een slecht kozijn aan te pakken en pas daarna een bord in de tuin te zetten", aldus Bert. Broer Arie vult aan: "Voor de verkoop van een woning heb je in deze moeilijkere markt een professionele rasverkoper nodig die niet uit is op een snelle deal maar het onderste uit de kan probeert te halen voor een opdrachtgever. En bij Dingemanse bent u hiervoor aan het juiste adres." benadering van het makelaarsvak bleek dus nodig. Bert licht toe: "Wij hebben de gevolgen van de crisis op de huizenmarkt natuurlijk op de voet gevolgd en om tegenwoordig goede resultaten te boeken als makelaar, is het belangrijk dat je selectiever wordt en duidelijke keuzes maakt. Wij hebben er bewust voor gekozen om een kleinschalig kantoor te zijn en ons te concentreren op die markt waar onze kracht ligt: bestaande bouw in de kern van Walcheren." Ook de klant ondervindt de positieve gevolgen van die keuze voor kleinschaligheid. De lijnen zijn kort bij Dingemanse Makelaars; verkopers of aspirant kopers krijgen met Bert of Arie te maken en in het geval dat de beide heren niet aanwezig zijn, staat steun en toeverlaat Lian, samen met Marija, de klanten te woord. Bovendien zorgen de heren voor een snelle response, binnen twee dagen lukt het vaak om een woning te bezichtigen. "Wij weten VLISSINGEN - De zomer staat weer voor de deur! We willen natuurlijk niets liever dan zo lang mogelijk en zoveel mogelijk van dit heerlijke jaargetijde genieten. Met een veran da van PAC Zonwering uit Vlissingen is het een koud kunstje om lang van zwoele zomer avonden te genieten. En een mooie stijlvolle overkapping is er voor elk budget. Coen Consemulder, directeur van PAC Zonweringen, ziet een duidelijke trend. "Mensen willen meer bui ten leven, de tuin wordt als het ware een verlengstuk van de woonkamer. En dan niet alleen op zomerse dagen met tropische temperaturen, bijna het hele jaar door of in elk geval een flink deel daarvan, MIDDELBURG - Samen beschikken ze over bijna een halve eeuw ervaring in de Zeeuwse makelaardij: Bert en Arie Dingemanse. Bert opereert al meer dan 30 jaar op de woning markt, broer Arie is inmiddels 18 jaar actief als makelaar. Samen hebben ze de glorietij den én de iets mindere tijden meegemaakt, maar anno 2014 is Dingemanse Makelaars helemaal klaar voor de toekomst en staat het kantoor als een huis! willen we genieten van de tuin en het 'buiten zijn'. Een overkapping is dan de ideale oplossing", aldus Consemulder. De trend die zo'n vijf jaar geleden is ingezet, is nog lang niet afgelopen. Sterker nog, de veranda wordt een steeds populairdere vervanger van het zogenaamde knik-armscherm. Bovendien is voor elk budget een passende oplossing te vin den. "Wij bieden al instapmodellen vanaf ongeveer 1.800 euro, natuurlijk kan de klant het zo uitgebreid en comfortabel maken als hij zelf wil. Denk hierbij aan glazen wanden om de veranda af te sluiten, een mooie loungeset voor het ultieme gevoel van ont spanning en natuurlijk verlichting en verwarming. Alles is mogelijk. Bovendien komen wij, ongeacht de omvang van het project, altijd zelf alles opmeten, van een eenvoudige hor tot een complete veranda. We leveren maatwerk en we staan voor kwaliteit." In de showroom van PAC Zonwering, met modellen zonwering op ware grootte, kan de klant de sfeer proeven waar Consemulder zo veel waarde aan hecht. Een persoonlijk advies is belangrijk om tot een zo mooi mogelijk resultaat te komen. Consemulder gaat daarin behoorlijk ver: "Wanneer klanten bij ons een bepaald type zonwering willen aanschaffen en ik zie dat het gekozen model totaal niet bij de woning past, zal ik dat de klant zeker uitleggen. Dat is misschien even schrikken maar wij gaan voor een prachtig eindresultaat en niet voor de snelle verkoop. Vergeet niet dat we jarenlange ervaring hebben met zonwering, we zien goed wat wel en niet passend is." Ook voor raamdecoratie is PAC Zonwering het juiste adres. Als gallerydealer van Luxaflex biedt PAC Zon wering het meest uitgebreide assortiment van deze bekende fabrikant. En ook hierbij geldt dat de laatste trends gevolgd worden en dat maatwerk geleverd wordt. In de huidige markt vergt het kopen en verkopen van een woning meer ervaring en (mensen-) kennis dan ooit. De markt is van een verkopersmarkt in een kopersmarkt veranderd en daar waar vroeger de mensen bij wijze van spreken in de rij stonden om een woning te 'mogen' kopen, staan huizen nu aanmerkelijk langer te koop. Een andere aanpak en »WIAUB 0118-650575 ADVERTORIAL Dingemanse Makelaars Seisdam 8-10 4331 NT Middelburg T: 0118-650575 E: info@dingemansemakelaars.nl W: www.dingemansemakelaars.nl DINGEMANSE II MAKELAARS Ififl PAC Zonweringen Marie Curieweg 15 4389 WB Vlissingen T: 0118-552010 F: 0118-552071 E: lnfo@paczonweringen.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 118