O fllensenlinq.nl de emotie... Q PP familieberichten Colofon Familieberichten fa Wat blijft is 0-n^e ttüe aandacht Stoffel Johannes Bij de Vaate Leendert Goudzwaard Wil Meerman-Meerdink Van der Hooft De dagen des mensen zijn als het gras, maar de goedertierenheid des HEEREN is van eeuwigheid en tot eeuwigheid over degenen, die Hem vrezen... Psalm 103 15a, 17 In dit vertrouwen heeft hij geleefd... Verdrietig en verslagen geven wij u kennis dat, na een droevig ongeval, door de Heere uit ons midden is weggenomen mijn innig geliefde man, onze zorgzame vader en lieve opa *31 mei 1933 f3 juni 2014 Lid in de Orde van Oranje-Nassau Kerkwerve, Dragsdorf, A. Bij de Vaate-Boot Peter en Maret Bij de Vaate-Taul (Duitsland) Patrick, Marissa Nieuwerkerk, Bart en Marian Bij de Vaate-Murre Anne, Mirthe, Joost Scharendijke, Cathy en Jan de Jonge-Bij de Vaate Annemarie en Marien Stefan Jaccolien en Harry Margreet en Maarten Nieuwdorp, Carolien en Peter Minderhoud-Bij de Vaate Johan, Dianne, Melanie Verseputseweg 6,4321 AA Kerkwerve De rouwdienst zal gehouden worden D.V. dinsdag 10 juni in de Chr. Ger. Pniëlkerk, Beatrixstraat 5 te Kerkwerve, aanvang 13.45 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats te Kerkwerve, omstreeks 14.45 uur. Voor de dienst is er van 13.00 tot 13.40 uur gelegenheid tot condoleren in de zaal van de kerk. Geen bloemen Stoffel Johannes Bij de Vaate Heden nam de Heere, na een noodlottig ongeval, uit ons midden weg onze zwager en oom Stoffel Johannes Bij de Vaate echtgenoot van Anna Bij de Vaate-Boot in de leeftijd van 81 jaar. Kerkwerve: - Zierikzee: Kerkwerve: Dreischor: Zierikzee: Vrouwenpolder: Zierikzee: Kerkwerve: Teteringen: Ellemeet: Mina van der Wekken-Boot Cor van der Wekken Jan Boot Maatje van der Sluis-Boot Johan van der Sluis t Corrie de Wilde-Boot Jo de Wilde Kees Boot Gré Boot-Bolle Nella Langebeeke-Boot Frans Langebeeke Johan Boot Neeltje Bil-Boot Jan Bil Harry Boot Yvonne Boot-van der Nolle Joop Boot Els Boot-Fasol Neven en nichten Kerkwerve, 3 juni 2014 S. Bij de Vaate Ons bereikte het trieste bericht dat op 81-jarige leeftijd na een droevig ongeval is overleden, onze gepensioneerde medewerker, de heer Stoffel Johannes Bij de Vaate Stoffel is ruim 11 jaar, waarvan de laatste jaren als portier, voor ons bedrijf werkzaam geweest. Aan deze periode bewaren wij de beste herinneringen. Wij wensen zijn echtgenote en familie veel sterkte bij de verwerking van dit verlies. Executive Board en medewerkers Koninklijke Zeelandia Groep b.v. Zierikzee, 5 juni 2014 familieberichtenonline.nl Het heeft ons goed gedaan zoveel belangstelling, woorden en kaarten te hebben ontvangen na het overlijden van onze lieve man, vader, groot- en overgrootvader Het is hartverwarmend en troostend. We missen hem. J.M. Goudzwaard-Krijger Nel en Nico Nicolina en Ad Leo en Gloria klein- en achterkleinkinderen Zierikzee, juni 2014 -\y De vele kaarten, brieven en belangstelling die wij na het overlijden van mochten ontvangen, geven ons troost en helpen ons bij het verwerken van ons verdriet. De hoeveelheid reacties maakt het ons onmogelijk iedereen persoonlijk te bedanken. Mede namens kinderen en kleinkinderen dank ik u allen voor uw medeleven. Piet Meerman Burgh-Haamstede, juni 2014 Udttè ttdleiruins Uitvaartzorg Uw vertrouwen waard voor een persoonlijke begeleiding kijk ook op www.pzc.nl vrijdag 6 juni 2014 43 Heden nam de Heere, na een noodlottig ongeval, uit ons midden weg mijn broer en zwager Zierikzee: J.C. Bij de Vaate t P. Bij de Vaate-v.d Sluis Apeldoorn: G.C. Breman-Bij de Vaate J.W. Breman neven en nichten Zierikzee, 3 juni 2014 Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het noodlottige overlijden van onze gewaardeerde collega Onze gedachten en medeleven gaan uit naar de nabestaanden en wij wensen hen veel sterkte in deze moeilijke periode. Collega's Abemec Kerkwerve Dé grootste zoekmachine voor overlijdensberichten in de regio Metr dan 100.000 overlijdensberichten per jaar - Een levensverhaal plaatsen Condoleanceregister plaatsen Mensenlinq app voor Android Iphone BWogmoO Facebook Eenvoudig, betrouwbaar en veilig adverteren in de Provinciale Zeeuwse Courant I WIJ ZIJN ER OM U TE HELPEN De mensen van Overtoom ürnen weten door hun jarenlange er varing dat een uitvaart omringu moet zijn met zorg en respect. Vandaar dat wij aandacht hebben voer do kleinste details, en vooral ook de tijd nemen oir oe fanvlie zoveel mogelijk regel werk uit handen te nemen. Zodat emoties alle ruimte krijgen. /tJ77!Overtoom Groen Uitvaart Zorgcentrum Zeeland telefoon (0118) 413 417 www.uzzl.nl UITVAARTVÉRZORCSTER JU Schoorkcnszandweg 8b 4431 NC 's-Gravenpolder T: 0113311517 E: info(« vanderhooftuitvaartzorg.nl W: vvvvw.vanderhooftuitvaartzorg.nl V* ïSKÊBÊUtSt Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail I bndestemfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.bndestem.nl I www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 43