Utv vakantiewoning in Zeeiandl Stmvtsmi De rust van een visbootje Met de rondvaartboot UIT 15 Met een visbootje kan je op de rustigste stekjes gaan vissen. Of gewoon wat cruisen. Als je een bootje bij 't Zagertje uit Yerseke huurt, kan je misschien in een havenplaatsje zoals Zierikzee aanmeren. Met wat geluk zie je onderweg zeehonden, of je vraagt een duiktrap mee om midden op het water te zwemmen. Visgerei kan je gelijk meehuren, onderlijntjes en lood kopen. Het aas bestel je van tevoren, ook bij 't Zagertje. De boten hebben alles aan boord. Reddingsvesten, een toilet en een 27 mc-'bakkie'. Ie krijgt uitleg over de boot en het vissen. Wij varen gewoon naar'een privéstrand in de vorm van een zandbank. Lekker de barbecue mee voor onze zelfgevangen visjes. Huurprijs voor ruim tien uur van een zespersoonsboot inclusief brandstof vanaf 95 euro. Vaarbewijs niet noodzakelijk. De meest toegankelijke vorm van genieten op het water is een tocht met een rondvaartboot. Comfortabel aan een tafeltje met een drankje vanuit de salon het uitzicht op het water smaken, of in het zonnetje aan de reling met je verrekijker en camera. De Atol vaart vanuit Perkpolder met mps 'Onderneming' over de Westerschelde. In juli en augustus met een fietsveerdienst Perkpolder - Hansweert. Er staan ook vijf zeehondensafari's gepland. Dat is een rondvaart van drie uur langs de zandplaten waar de zeehonden liggen te zonnen. Als je geluk hebt, zie je ook nog een bruinvis. Terug vaar je door de geul vlak langs de zeeschepen. Imposant als die meters boven je torenen. Zeehondensafari vanaf 13.00 uur op zondag 15 juni, 6 en 20 juli, 2 en 17 augustus. Volwassen 15 euro, kinderen t/m 11 jaar 7,50 euro. Reserveren noodzakelijk. DONDERDAG 5 JUNI 2014 een zeehondensafari 't Zagertje bootverhuur en zeeaas Van Dixhoorn-Leenhouts Yerseke Tel: 0113-572140 www.dixhoornleenhouts.nl Rondvaartbedrijf De Atol Perkpolderhaven Tel: 0114-683683 www.de-atol.nl www.facebook.com/RondvaartbedrijfDeAtol ZATERDAG EN ZONDAG KIJKDAG VAN 11.00 TOT 15.00 UUR www.hofstuyvesant.nl info@hofstuyvesant.nl 0113-639900 Jaan de scheldi Laurens Dixhoorn, vissen in een ploegje. Laurens de Brouwer, van een zeehondensafari tot het overzetten van fietsers.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 59