7 dagen luxe vakantie in Tirol €399 VALK VAKANTIES Vertrek 15 augustus 16-daagse riviercruise Unieke Riviercruise van Budapest naar Nederland! A 31 f Boek nu deze lezersreis pzc.nl/webwinkel reizen cruises Seefeld - deluxe - aanbieding - korting 200,- p.p. AH? Slechts Adviesprijs vanaf 599,- p.p. LEZERSPRIJS slechts 399,- p.p.* Boek nu deze lezersreis \OT r pzc.nl/webwinkel reizen hotelovernachtingen donderdag 5 juni 2014 Vertrekdatum: 15 aug. Adviesprijs* Lezersprijs Garantiehut Emerald dek €2138,- €1449,- Standaardhut Emerald dek €2288,- €1599,- Standaardhut Rubydek €2388,- €1799,- Minisuite Emerald dek €2438,- €1899,- Minisuite Rubydek €2588,- €1999,- Suite Rubydek €2888,- €2299,- Prijzen zijn p.p. o.b.v. een 2-persoonshut. Niet inbegrepen: reserveringskosten. 1-persoons hut toeslag: 35%, mogelijk bij standaardhut op Emerald- en Rubydek. 16-daagse riviercruise per MS Switzerland II van 2138,- nu vanaf 1449,- p.p. VERTROUWD,VERZORGD EN VOORDELIG Een unieke kans, deze luxe riviercruise met hoge korting! U vliegt naar Buda pest, waar u aan boord gaat van het 4-sterren schip MS Switzerland II. Vanuit Budapest vaart u een schitterende route over de Donau, de Main en de Rijn! Van de poestas van Hongarije naar de Burchten van Duitsland! Onderweg doet het schip prachtige en zeer diverse havens aan. Aan boord zijn ontbijt, lunch en diner van uitstekende kwaliteit inbegrepen. Nu ook inclusief gratis Select Vervoer! U wordt thuis opgehaald en naar luchtha ven Eindhoven gebracht. Aan het einde van uw reis wordt u vanaf Arnhem thuis ge bracht. Kortom, een compleet verzorgde reis was nog nooit eerder zo voordelig! MS Switzerland II Het MS Switzerland II is een luxe rivier cruiseschip met een behaaglijk interieur dat u een warm welkom biedt. Het schip beschikt o.a. over 55 hutten, een restaurant, bar en salon. Het schip beschikt niet over een lift, het zonnedek en het restaurant zijn wel per traplift te bereiken. De compleet ingerichte hutten zijn voorzien van badkamer en hebben een panoramaraam. Inclusief: Vlucht Eindhoven-Budapest, luchthavenbelastingen en taxen Transfer luchthaven-schip 15 overnachtingen in een luxe hut Volpension inclusief ontbijt, lunches en diners Welkomstcocktail en Captain's Dinner Afternoon tea en Live Entertainment Havengelden Select Vervoer: taxi huisadres- luchthaven, Arnhem - huisadres Route: Budapest - Bratislava - Wenen - Dürnstein - Passau - Regensburg - Nürnberg - Bamberg - Würzburg - Wert- heim/Miltenberg - Frankfurt - Loreley/ Riidesheim - Koblenz - Keulen - Arnhem Meer informatie en boeken Ga naar www.valkvakanties.nl/rc292 of bel met Van der Valk Vakanties: '0172 46 96 96. Lezersprijs is reeds in de reissom verwerkt, meld bij boeking van welk dagblad u lezer bent. Het Dorint Alpin Resort ligt op loopafstand van het centrum van Seefeld en is de perfecte uitvalbasis voor prachtige wandelingen in de bergen van Tirol! Het viersterren superior Dorint Alpin Resort Seefeld ligt fantastisch en beschikt over alle luxe die u zich maar kunt bedenken. Verschil lende wellness werelden met een totaal op pervlakte van maar Iiefst3.500 m2 staan tot uw beschikking. Hier kunt u gebruik maken van o.a. binnen-en buitenzwembad, diverse sauna's, bubbelbanken, fitness en niet te vergeten een zeer uitgebreide beauty-afde ling. In .de smaakvol ingerichte kamers en restaurants zorgen wij ervoor dat het u aan niets zal ontbreken. Alle kamers beschikken overeen eigen balkon of terras. Lezersaanbieding: 5 overnachtingen in een luxueuze hotelkamer 5 x uitgebreid ontbijtbuffet met diverse lekkernijen lx5-gangen welkomstdiner in ons restaurant 6e nacht inclusief ontbijtbuffet gratis gratis toegang tot het wellness center wellness tegoedbon van €10,00 p.p. gratis gebruik badjas en badslippers fles water bij aankomst op uw kamer gratis parkeren Meer informatie en boeken Voor reserveringen en informatie gaat u naar de Webwinkel of belt u met Dorint 040 - 232 6116, of e-mail naar wegener@futuretravel.nl HOTELSlNDUITSLAND.COM Toeslagen: Toeslag 1-pers. kamer 200,- Toeslag familie-/superiorkamer 70,- p.p. kinderkorting: 0-5 jaar gratis, 6-1170% korting, 12-16 jaar 50% korting, (kinderkorting geldt alleen bij verblijf op de familiekamers, hiervoor geldt altijd de toeslag) •De prijs is per persoon, gebaseerd op 2 personen per tweepersoonskamer, op basis van beschikbaarheid en eigen vervoer! Het arrangement is geldig tot 30 november 2014. U kunt gratis parkeren bij het hotel. Géén reserveringkosten en betaling ter plaatse! -1 rrrrl 3

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 31