Familieberichten fflensenlinq.nl üï/arJsdsn Jac de Baar Maarten Harpert Cohen Stuart 34 woensdag 4 juni 2014 Als je enkel ligt te wachten Als alles is gezegd, gedaan Aan het einde van je krachten Klaar om er vandoor te gaan Ben je dankbaar voor de dag, dat een stem zegt; kom, je mag Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat is overleden mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder, oma en overoma Jannetje den Haan-de Kwaadsteniet 31 december 1926 2 juni 2014 Krabbendijke (Ter Weel): G.A. den Haan Yerseke: Kathy Weeland-den Haan Leo Weeland Kapelle: joke Elenbaas-den Haan Dirk Elenbaas Yerseke: Kees den Haan (in herinnering) Ina den Haan-Lauret Martin van den Barselaar Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Molendijk 4 4401 NL Yerseke De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Onze dank gaat uit naar de mensen van Allévo en van afdeling B uit Ter Weel te Krabbendijke voor de goede en liefdevolle verzorging. 't Karretje hoeft niet meer voort Rust zacht lieve oma Heieen en Chris Gert en Babs fan-Jaap en Apple Dennie Benny en Carola Remy en Harma Sindy en Marcel Lieve oma Haantje Rust zacht Sidney Boy, Brittney, Danique justin, Mitchell Esmée, Lucan Prachtige jaren niet treuren dat ze voorbijgingen glimlachen dat ze er geweest zijn. In liefde losgelaten echtgenoot van Jenny de Baar-Polfliet Hij overleed in de leeftijd van 74 jaar. Hulst Jenny de Baar-Polfliet Hulst Moeder Jobina de Baar-Remijn Graauw Judith en Hugo Sanne, Emy Dordrecht Ellen en Peter Anthony, Demi Hulst Jeroen en Jessica Mirthe, Ties 2 juni 2014 Correspondentieadres Coöperatie DELA t.a.v. Fam. De Baar De Wijper 8 4716 TG Heerle U kunt afscheid nemen van Jac in het uitvaartcentrum van coöperatie DELA, van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op donderdag 5 juni van 20.15 tot 20.45 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op vrijdag 6 juni om 10.30 uur in de parochiekerk Heilige Maria Hemelvaart, Dorpsstraat 50 te Graauw. Samenkomst in de kerk, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Verdrietig hebben wij kennisgenomen van het overlijden van ons trouw en gewaardeerd lid Jac de Baar Wij wensen Jenny, Judith en Hugo, Ellen en Peter, Jeroen en Jessica, de kleinkinderen en verdere familie veel sterkte toe. Bestuur, dirigent en leden Fanfare "Nooit Gedacht" Graauw Het bericht dat - Linda Paardekooper student van de opleiding Maatschappelijke Zorg is overleden heeft ons diep geraakt. Op zoek naar rust nam zij een eenzaam maar moedig besluit. We wensen haar ouders en naaste familie de kracht en troost toe om dit verlies te verwerken. Namens het College van Bestuur van Scalda, personeel en studenten van klas WE4F locatie Vlietstraat drs. D.J. Hoogstrate, directeur College voor Welzijn Bedroefd nemen wij afscheid van onze sympathieke broer en zwager Louwers Vos Middelburg: Emmeloord: Middelburg: Vlissingen: Vlissingen: M. Vos-Aarnoutse F. Vos T. Vos-Dingemanse t B. Vos t C.P. Vos-Kodde T. Francke-Vos A. Francke t M. Vos A. Vos-Gabriëlse Neven en nichten Vroeger vogels bij het raam, nu vliederdunne vlinders zonder gerucht en van materie haast ontdaan. Het is wel tijd wel tijd om weg te gaan. M. Vasalis Verdrietig, maar ook dankbaar dat hij zo lang bij ons mocht zijn, nemen wij afscheid van onze onvoorwaardelijk liefhebbende weduwnaar van Jannie Pieternella van Nieuwenhuijze 19 juni 1922 11 juni 2014 Mijn lieve schat, onze lieve vader, zorgzame pa, warme en betrokken opa, voorname grootvader, ouwe Co. Marianne Anna en Cok Herman en Andra, Arthur, Jorien Olivier (f 23-11-2001) en Fiona, Eslin, Daniel Dorien en Feite, Gijs, Annika Johan en Joke, Josefien, Elisa, Annemee, Edwin Marike en Rob, Myrthe, Babet Westerenban 32 Burgh-Haamstede Correspondentie-adres: Grevelingenlaan 49 4328 HE Burgh-Haamstede Donderdag 5 juni is er van 15.00 tot 17.30 uur gelegenheid tot persoonlijk persoonlijk afscheid en condoleren aan de Grevelingenlaan 49 te Burgh- Haamstede. De dienst van Woord en Gebed voor familie en belangstellenden zal worden gehouden op vrijdag 6 juni om 13.00 uur in de Ned. Herv. kerk aan de Burghsering 33 te Burgh. De begrafenis zal aansluitend, omstreeks 14.30 uur, plaatsvinden begraafplaats 'Vredehof' aan de Oude Lagezoom te Burgh-Haamstede. Na de begrafenis is er in het uitvaartcentrum op de begraafplaats gelegenheid de familie te condoleren en met hen samen te zijn. Martijn de Bruin Martijn de Bruin -\y Wij wensen de familie sterkte met dit grote verlies. Bestuur en leden Koersbalbond Zeeland Verslagen zijn wij door het overlijden van Ludo Taelman secretaris van de Koersbalbond Zeeland Martijn de Bruin Bedroefd hebben wij kennis genomen dat na een noodlottig ongeval is overleden, onze medewerker en collega Martijn de Bruin Martijn was sinds 2008 bij ons werkzaam als Scheeps- elektronicus. Hij was een geliefde en gewaardeerde collega. Wij zijn hem zeer erkentelijk voor zijn inzet en collegialiteit. Wij wensen de familie veel sterke toe met dit verlies. Directie en personeel van Koninklijke Boskalis Westminster nv Papendrecht, 3 juni 2014 kijk ook op D. Vos t Zo plotseling ben je van ons heengegaan daar heeft niemand ooit bij stilgestaan wat in onze herinnering blijft is je lach, je genoot van het leven. Bedankt voor alles wat je ons hebt gegeven. Onwezenlijk, oneerlijk, niet te begrijpen. Dooreen tragisch ongeval zijn wij mijn broer, schoonbroer, oom, pleegbroer en vriend kwijtgeraakt. 19-1-1978 131-5-2014 Chris en Jessica Ryan Stephanie Verschaeve Jamapola dela Rosa (Appeltje) Correspondentieadres: Azaleastraat 14 4537 RB Terneuzen De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden op vrijdag 6 juni 2014 om 11.00 uur in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen, waarna de begrafenis volgt op de Zuiderbegraafplaats te Terneuzen. Na de begrafenis kunt u de familie ontmoeten in Rest. vt Vijverhof, Fred, van Eedenstraat 2 te Terneuzen. Nooit meer je lach Nooit meer je sterke verhalen Nooit meer je humor Nooit meer Veel te vroeg moeten we afscheid nemen van onze goede vriend Wij wensen Chris, Jessica, Ryan en verdere familie heel veel kracht en sterkte toe. Paul, Sarie en de kids Luuk Roel en llona Serge Björn Dennis Christian, Shirley en Anna Peter Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotselinge overlijden van lid van de V.v.E Beethovenhof Wij wensen familie en vrienden veel sterkte toe met dit verlies Bestuur V.v.E. Beethovenhof-Terneuzen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 66