44 ZEELAND 29 Pinkpop en Rock am Ring hadden Limp Bizkit'Zullen - we die dan maar proberen?' gaan daar vaak op een grappige manier mee om. Textures wilde graag tien haringen. We hebben ze vishengels gegeven, konden ze zelf in De Vest vissen." Het wensenlijstje van Hans Klok, die vrijdag op Vestrock Junior staat, is wat dat betreft makkelij ker: kom niet backstage! Marcel: „Backstage moet alles afgedekt worden, zodat niemand kan zien wat hij doet. Ongetwijfeld om zijn illusies voor te bereiden, die moeten natuurlijk geheim blij ven. Het is de eerste keer dat Hans Klok op een festival staat. Net als Carice van Houten vorig jaar." Gino: „Carice twitterde dat ze Vestrock miste. Ik heb geant woord dat ze welkom was, dus wie weet!" Wat de toekomst brengt, weten de mannen niet. „In elk geval blij ven we vasthouden aan ons con cept", legt Gino uit. „Het intieme karakter moet behouden blijven. Vestrock is een boutiquefestival, met luxe. Er zijn doorspoelwc's, plaatsen waar je je baby kan ver schonen, tentjes waar je echt goed kan eten en een Duvel kan pakken. We willen uitgroeien tot het Paradiso onder de festivals." Het was een slecht voorjaar. Tót Vestrock. Toen begon opeens de zon te schijnen! Je ziet mensen genieten, denken 'ik heb er echt zin in'. Oat is het Vestrockgevoel WOENSDAG 4 JUNI 2014 Gino Baart Limp Bizkit is dé headliner van de vijfde editie van Vestrock. De Ame rikanen verkochten wereldwijd meer dan vijftig miljoen platen. foto's VESTROCK/Laura de Roeck Gino Baart Marcel Verhaar

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 29