5
J
TELEVISIE 19
RTL7/
A/ÊROMCA
een
I CANVAS
cd
De beste zangers van
Nederland
Niels Geusebroek scoort sinds zijn
deelname aan The voice of Holland
in 2011 hit na hit. Vanavond mag
de 34-jarige Amsterdamse zanger
op eigen wijze schitteren.
DNA onbekend
Martin en Yvonne zoeken naar
hun échte roots. Het bij hun moge
lijke familieleden afgenomen
DNA moet uitkomst brengen.
Nederland 3, 20.30 uur
Johnny in Oranje
Johnny de Mol bereidt de Brazili
aanse bevolking alvast voor op de
komst van het Oranje-supporters
legioen tijdens het komende WK
voetbal, dat volgende week don
derdag van start gaat.
2Doc: Les invisibles
Een Franse cineast praat met oude
re homoseksuele mannen en vrou
wen die hun seksuele geaardheid
in de jaren veertig en vijftig moes
ten verzwijgen.
EK televisie
Buitenian
WOENSDAG 4 JUNI 2014
12:45 RTL Z Nieuws 13:00 RTL
Nieuws 13:05 RTL Z Nieuws
13:20 Ondernemerszaken
13:40 RTL Nieuws 13:45 RTL
Z Nieuws 14:00 RTL Nieuws
14:05 RTL Z Nieuws 14:20 Tul-
penrallye 14:40 RTL Nieuws
14:45 RTL Z Nieuws 15:00 RTL
Nieuws 15:05 RTL Z Nieuws
15:15 RTL Nieuws 15:20 RTL Z
Nieuws 15:30 RTL Z Opening
Wall Street 15:35 RTL Nieuws
15:40 RTL Z Nieuws 15:50
RTL Z Opening Wall Street
16:00 RTL Nieuws 16:05 RTL
Z Nieuws 16:20 RTL Nieuws
16:25 RTL Z Nieuws 16:40 RTL
Nieuws 16:45 RTL Z Nieuws
17:00 RTL Nieuws 17:05 RTL
Z Nieuws 17:20 RTL Nieuws
17:30,17:45 RTL Z Nieuws
18:00 Cops, Reality
18:30 Politie op je hielen, Re
ality
19:30 Stop! Politie, Docusoap
07:26 Chloe's Toverkast 07:40
Brandweerman Sam 07:50
Chuggington 08:01 The Adven
tures of Chuck Friends 08:14
Burgers' Zoo en waarom 08:20
Elias 08:33 Wielen van de bus
08:44 Wolleke 08:51 Musti
08:57 Boom Reds 09:03 Jo-
kie 09:09 TiTaToverfeest 09:24
Sprookjes van Klaas Vaak 09:34
Bibaboerderij 09:49 2 kleine
kleutertjes 09:53 Jokie 10:00
Tommy Teleshopping 15:02
Sprookjes! 15:15 Het myste
rie van... 15:47 Naranjina en de
kadekapers 15:59 Vipo 16:11
De Dalfons 16:21 Het mysterie
van... 16:53 Green-Kids 17:04
Oggy en de kakkerlakken 17:10
Will Grace 17:40 Goede tij
den, slechte tijden
18:10 The Bold and the Beauti
ful, Soap
18:35 The Bold and the Beauti
ful, Soap
19:05 EHBO: Eerste hulp bij
opvoeden, Reality
06:00 Hart van Nederland
07:00 Move that Body 07:30
Born to Cook 08:05 Tommy
Teleshopping 11:05 Astro TV
13:05 Tommy Teleshopping
14:20 Junior MasterChef Au
stralië 15:20 Masterchef USA
16:15 Masterchef Australië
18:05 Bondi Rescue, Reality
18:35 Junior MasterChef Au
stralië, Culinair magazine
19:35 Masterchef USA, Culinair
magazine
08:20 Jake en de nooitgedacht-
land piraten 08:50 The Ama
zing Spiez 09:15 Davincibles
09:25 Davincibles 09:40 Cas-
pers Griezelschool 10:00 Rek-
kit Rabbit 10:25 Shuriken
School 10:50 Randy Cunning
ham 11:15 Phineasand Ferb
11:35 Dude, That's My Ghost!
12:00 Ranger dierenjournaal
vanuit Emmen 12:30 Inazuma
Eleven 12:50 Zeke and Luther
13:10 Lab Rats 13:40 Phineas
and Ferb 14:05 Crash Bern
stein 14:25 Pair of Kings 14:50
Inazuma Eleven 15:10 Souve
nirs de. Gravity Falls 15:35 Pac-
Man 16:00 Kickin' It 16:20 Pair
of Kings 16:45 Dude, That's My
Ghost! 17:10 Lab Rats 17:35
Souvenirs de Gravity Falls
18:00 It Only Hurts When I
Laugh
18:10 According to Jim
18:35 According to Jim
19:05 Still Standing
19:35 Still Standing
09:00 Radio 2 op één 12:00
Lentebeelden 12:20 Dagelijk
se kost 12:35 Blokken 13:00
Het Journaal 13:25 Het Weer
13:30 ledereen beroemd 13:50
Thuis 14:15 Vet School 14:45
Brothers Sisters 15:25 Poi-
rot 16:20 Jamie at Home 16:45
Clips 17:05 De topcollectie
van... 17:35 Buren
18:00 Het Journaal
18:10 Het Weer
18:15 Dagelijkse kost, Culinair
magazine
18:30 Blokken, Kennisquiz
19:00 Het Journaal
19:40 ledereen beroemd, Ma
gazine
06:00 De Ochtend 09:00 Ter
zake 09:35 Lentebeelden
12:30 Onderbreking 13:40
Sporza: Basketbal 14:00 Spor-
za: Roland Garros
O
O
20:30 Tomorrow Never Dies,
Actiethriller
20:00 Judge Judy, Reality
20:30 Inhale, Thriller
20:30 Dokter Hart, Dramaserie
21:25 Dokter Hart, Dramaserie
20:00 The Big Bang Theory, Co
medy
20:30 Criminal Minds, Misdaad
serie
21:25 Criminal Minds, Misdaad
serie
20:00 Joker+ en Lotto, Lotto-
trekking
20:05 Het Weer
20:10 F.C. De Kampioenen
20:55 De Middellandse Zee,
met Yann Arthus-Ber-
trand, Natuurdocu
21:45 Hotel M, Praatprogramma
20:00 Terzake (h), Nieuws en
duiding
20:40 Olalala, Quiz
21:10 My America, Documen
taire
21:40 Louis Theroux: LA Sto
ries, Documentaire
23:00 Het beste Nederlands
elftal allertijden, Sportdo-
cumentaire
22:10 Sex and the City, Comedy
22:45 Dr. Phil, Praatprogramma
23:40 Will Grace, Sitcom
22:20 Without a Trace, Mis
daadserie
23:10 Without a Trace, Mis
daadserie
22:20 Criminal Minds, Misdaad
serie
23:15 The Following, Misdaad-
22:30 Het Journaal
22:45 The Tudors(h)
23:35 Iedereen duivel (h)
22:40 Toughest Place to Be, Do- O
cumentaire
23:35 Top of the Lake, Thril-
lerserie
00:30 The Great White Hype,
Komedie
02:01 Nachtlounge - Flirts, Ero
tische magazine
actualiteiten sport film
00:10 Nachtlounge - Holland
se Meiden, Erotische ma
gazine
02:01 Nachtlounge - Holland
se Meiderr, Erotische ma
gazine
00:05 The Good Wife (h), Dra
maserie
01:00 The Good Wife (h), Dra
maserie
01:55 Astro TV, Magazine
02:25 Hart van Nederland,
Nieuws
00:05 InsideGamer, Videospel
letjes magazine
00:20 Rules of Engagement,
Comedy
00:45 Retired at 35, Comedy
01:15 Astro TV, Magazine
02:15 Nachtclub Live, Show
04:15 Hart van Nederland,
Nieuws
00:26 Winst Joker+/Lotto, Lot
to-uitslag
00:27 Keno, Keno
00:28 Euromillions, Euromillions
00:30 Het Weer
00:35 Dagelijkse kost, Culinair
magazine
00:50 ledereen beroemd, Ma
gazine
00:35 Canvaslus, Nieuws in lus-
"1Nederland 3, 20.25 uur
RTL 4, 21.30 uur
Nederland 2, 23.00 uur
Omroep Zeeland
07:00 Zeeland NU 07:20 Het Weer
07:22 De canon van Zeeland 07:28
Steengoed! Het mooiste gebouw van
Zeeland 07:38 Editie 2014 07:47
Verzeeuwigd 07:52 Muziekclip 07:55
Zeeland in vogelvlucht 08:00 Herhal
ing programmering 07:00-07:55
09:00 Zeeland NU 09:20 Het Weer
09:22 De canon van Zeeland 09:28
Steengoed! Het mooiste gebouw van
Zeeland 09:38 Editie 2014 09:47
Verzeeuwigd 09:52 Muziekclip 09:55
Zeeland in vogelvlucht 10:00 Herhal
ing programmering 09:00-09:55
11:00 Omroep Zeeland Tekst-tv
18:00 Zeeland NU 18:23 Het Weer
18:28 De Zeeuwse Top 4018:41 Rg-
gioned 18:50 Verzeeuwigd 18:54
Zeeland in vogelvlucht 19:00 Herhal
ing programmering 18:00-18:54
20:00 Zeeland NU 20:23 Het Weer
20:28 De Zeeuwse Top 40 20:41 Re-
gioned 20:50 Verzeeuwigd 20:54
Zeeland in vogelvlucht 21:00 Herhal
ing programmering 20:00-20:54
22:00 Zeeland NU 22:23 Het Weer
22:28 De Zeeuwse Top 40 22:41 Re-
gioned 22:50 Verzeeuwigd 22:54
Zeeland in vogelvlucht 23:00 Zeeland
NU 23:23 Het Weer 23:28 De Zeeu
wse Top 40 23:41 Regioned 23:50
Verzeeuwigd 23:54 Zeeland in vo
gelvlucht 00:00 Zeeland NU
BBC1
07:00 Breakfast 10:15 D-Day 70: The
Heroes Remember 11:00 Best of
Homes Under the Hammer 11:30
The State Opening of Parliament
13:15 Bargain Hunt 14:00 BBC News
- Weather 14:30 BBC Regional News
and Weather 14:45 Doctors 15:15
The Link 16:00 Escape to the Country
16:30 Hairy Bikers' Best of British
17:30 Antiques Road Trip 18:15
Pointless 19:00 BBC News 19:27
Weather 19:30 BBC Regional News
Programmes 19:57 Weather 20:00
The One Show 20:57 BBC News and
Regional News 21:00 Watchdog
22:00 Del Boys Dealers 23:00 BBC
News 23:25 BBC Regional News and
Weather 23:32 The National Lottery
Update 23:35 Brazil: In the Shadow of
the Stadiums 00:15 The Other Man
01:35 Weatherview 01:40 BBC News
BBC2
07:00 Homes Under the Hammer
08:00 Building Dream Homes 08:30
Call the Council 09:15 Don't Get
Done, Get Dom 10:00 Antiques
Roadshow 11:00 Bang Goes the The
ory 11 :30 See Hear 12:00 Fake Britain
12:30 Call the Council 13:15 The Pal-
lisers 15:05 Coast 15:10 Raymond
Blanc's Kitchen Secrets 15:40 Cash in
the Attic 16:25 Big Cat Diary 17:15
The Bear Family and Me 18:15 Flog It!
19:00 Eggheads 19:30 Building
Dream Homes 20:00 Great British
Menu 21:00 Springwatch 2014 22:10
Coast Australia 23:00 Episodes 23:30
Newsnight 00:17 Weather 00:20 A
Very British Airline 01:20 See Hear
01:50 The Story of Women and Art
ARD
09:00 Tagesschau 09:05 Rote Rosen
09:55 Sturm der Liebe 10:44 Tages
schau 10:45 Familie Dr. Kleist 11:35
Nashorn, Zebra Co. 12:00 Tages
schau 12:15 ARD-Buffet 13:00 Mit-
tagsmagazin 14:00 Tagesschau 14:10
Rote Rosen 15:00 Tagesschau 15:10
Sturm der Liebe 16:00 Tagesschau
16:10 Elefant, Tiger Co 17:00 Ta
gesschau 17:15 Brisant 18:00 Verbo-
tene Liebe 18:50 Hubert und Staller
19:45 Wissen vor acht - Werkstatt
19:50 Wetter vor acht 19:52 WM-
Fieber 19:55 Börse vor acht 20:00 Ta
gesschau 20:15 Die Freischwimmerin
21:45 Plusminus 22:15 Tagesthemen
22:45 Anne Will 00:00 Weltspiegel
extra 00:15 Nachtmagazin 00:20 Die
Freischwimmerin
ZDF
09:00 Heute 09:05 Voile Kanne - Ser
vice taglich 10:30 Notruf Hafenkante
11:15 SOKO 5113 12:00 Heute
12:10 Drehscheibe 13:00 ARD-Mit-
tagsmagazin 14:00 Heute - in
Deutschland 14:15 Die Kiichen-
schlacht 15:00 Heute 15:05 Topf-
geldjager 16:00 Heute - in Europa
16:10 SOKO Wien 17:00 Heute
17:10 Hallo Deutschland 17:45 Leute
Heute 18:05 SOKO Wismar 18:54
Lotto am Mittwoch - Die Gewinnzah-
len 19:00 Heute 19:20 Wetter 19:25
Küstenwache 20:15 Ein vorbildliches
Ehepaar 21:45 Heute-journal 22:15
Auslandsjournal 22:45 ZDFzoom
23:15 Markus Lanz 00:30 Heute
Nacht 00:45 Prinz Harry - der wilde
Windsor 01:30 Ein vorbildliches Ehe
paar
WDR
07:20 Die Geschichte der Mathema-
tik 08:20 Planet Wissen 09:20 Eins zu
eins - Gesgrach aus Berlin 09:45 Hier
und Heute 11:10 Seehund, Puma
Co. 12:00 Leopard, Seebar Co
12:45 WDR aktuell 13:00 Servicezeit
13:30 In aller Freundschaft 14:15 Tie-
re, die Geschichte schrieben 15:00
Planet Wissen 16:00 WDR aktuell
16:15 Daheim unterwegs 18:00 Lo-
kalzeit 18:05 Hier und Heute 18:20
Servicezeit 18:50 Aktuelle Stunde
20:15 WDR-Check 21:45 WDR aktu
ell 22:00 Bericht aus Brüssel 22:15
Tatort 23:45 Der Fahnder 00:35 Er-
lebnisreisen-Tipp 01:00 Domian
Discovery
07:15 Scrapheap Challenge 08:05
Deadliest Catch 08:55 Fantom Works
09:45 Tanked 10:35 Lost and Sold
11:25 Building the World Cup 12:15
Super Skyscrapers 13:05 Myth-
busters 13:55 How It's Made 14:45
Mighty Planes 15:35 Dangerous
Flights 16:25 Ultimate Survival 17:15
Chasing Classic Cars 17:40 Fifth Gear
18:30 Lost and Sold 19:20 Tanked
20:10 Dallas Car Sharks 21:00 Ex
treme Car Hoarders 22:00 Game of
Stones 23:00 Extreme Car Hoarders
00:00 Game of Stones 01:00 How It's
Made 01:55 Extreme Car Hoarders
National Geographic
07:35 Science of Stupid 08:00 Brain
Games 08:20 Prospectors 08:45 Bid
Destroy 09:05 The Incredible Dr
Pol 09:50 Air Crash Investigation
10:40 Do Or Die 11:30 The Numbers
Game 12:20 Fish Tank Kings 13:15
Doomsday Preppers 14:05 Seconds
from Disaster 15:00 Air Crash Investi
gation 15:50 Fish Tank Kings 16:45
Science of Stupid 17:15 To Catch a
Smuggler 18:10 Nazi Megastructures
19:05 Doomsday Preppers 20:00
Evacuate Earth 21:00 Cosmos 22:00
D-Day To Paris 23:55 Air Crash Inves
tigation 00:50 Wicked Tuna 01:45 D-
Day To Paris
Animal Planet TLC
07:15 Mutant Planet 08:10 Crocodile
Hunter 09:05 Animal Kingdom 10:00
Animal Precinct 10:55 Animal Airport
11:20 Steve Irwin's Wildlife Warriors
11:50 The Wild Life of Tim Faulkner
12:45 The Jeff Corwin Experience
13:40 Animal Kingdom 14:30 Tanked
15:30 Mutant Planet 16:25 Steve Ir
win's Wildlife Warriors 17:00 Say Yes
to the Dress - Bridesmaids 17:15
Long Island Medium 18:05 Secret
Eaters 19:00 What Not to Wear
20:00 Something Borrowed, Some
thing New 20:30 Say Yes to the Dress
21:00 Cake Boss 22:00 Long Island
Medium 22:55 Deadly Women 23:45
Forensic Detectives 00:35 Most Evil
01:25 Cake Boss
TV5
08:00 Journal Radio Canada 08:25 Tv-
5monde, le journal 08:40 Wari 09:05
Flash Info 09:10 Pique-assiette invite
les chefs 09:35 Une brique dans le
ventre 10:00 Flash Info 10:05 Littoral
10:30 Nec plus ultraLa collection
10:55 Flash Info 11:00 Dans la peau
d'un chef 11:40 Plus bellë la vie 12:05
Flash Info 12:10 Epicerie fine 12:30
Les secrets de la Seleqao 13:30 Jour
nal RTBF 14:00 Le voyage extraordi
naire 15:05 Le Voyage dans la Lune
15:25 Zygomatiques 15:45 Dans la
peau d'un chef 16:30 Questions pour
un champion 17:00 Flash Info 17:05
Envoyé spécialla suite 17:45 Géopo-
litis 18:00 64', Ie monde en franqais,
1 re partie 18:25 Le Journal de l'éco-
nomie 18:30 Frères 20:05 Escapade,
le magazine des patrimoines 20:30
Journal France 2 20:55 Un jour ro-
land 21:10 Juin 40le grand chaos
22:45 Le dessous des cartes 23:00
Journal TSR 23:25 Tv5monde, le jour
nal Afrique 23:45 TV5, l'invité 00:00
Inquisitio 01:25 Temps présent
Eurosport
08:35 World Series by Renault in Spa-
Francorchamps (België) 09:00 FIA
WTCC: Cars the WTCC magazine
09:30 Game, Set Mats 10:00 Rol
and Garros in Parijs (Frankrijk) 12:30
Duel of the Day 13:30 Game, Set
Mats 14:00 Roland Garros in Parijs
(Frankrijk) 20:00 Game, Set Mats
20:30 Brazilmania 20:50 Wednesday
Selection 20:55 FEI Nations Cup in St
Gallen (Zwitserland) 21:10 Riders
Club 21:15 US PGA Tour 22:15 Euro
pean Tour 22:45 Golf Club 22:50
Yacht Club 22:55 Wednesday Selec
tion 23:00 Duel of the Day 00:00 Rol
and Garros in Parijs (Frankrijk) 01:00
Game, Set Mats
MTV
10:00 3 From 1 11:00 Friendzone
11:20 Friendzone 11:45 Friendzone
12:10 Friendzone 12:35 Time's Up
13:00 The Ex and Why 13:25 Made
14:10 Teen Mom 15:00 Ex on the
Beach 15:25 Ex on the Beach 15:50
Catfish: The TV Show 16:40 Made
17:30 Snooki JWoww 17:55 Snooki
JWoww 18:20 Time's Up 18:45 The
Ex and Why 19:10 Awkward 19:35
Awkward 20:00 Ex on the Beach
20:50 Teen Mom 21:40 Big Tips Tex
as 22:05 Big Tips Texas 22:30 Big Tips
Texas 22:55 Big Tips Texas 23:15 Ri
diculousness 23:40 Ridiculousness
00:05 Geordie Shore 00:55 Geordie 'm
Shore 01:40 Ridiculousness
CNN
08:00 CNN Newsroom 10:00 CNN
NewsCenter 10:30 African Voices
11:00 Amanpour 11:30 Inside the
Middle East 12:00 The Business View
with Nina Dos Santos 13:00 CNN
Newsroom 13:30 World Sport 14:00
News Stream 15:00 World Business
Today 16:00 International Desk 17:00
Connect the World 18:00 World
Sport 18:30 Inside the Middle East
19:00 International Desk 20:00
Amanpour 20:30 CNN NewsCenter
21:00 CNN Newsroom 22:00 Quest
Means Business 23:00 Amanpour
23:30 World Sport 00:00 CNN News
room Live from Hong Kong